Je termín na svadbu 8.11.2014 dosť neskoro?

Totižto sme sa prispôsobili sále, ale teraz váham. Moja mamina tvrdí že všetci budú musieť mať už kabáty, a nevyniknú pekné šaty atď....
Odpovedať
Profilova fotka
my máme svadbu o mesiac a tiež budú mať ľudia kabáty... svadba je o vás tak ak ju chcete v tomto termíne prečo nie?
Odpovedať
Profilova fotka
To je velmi tazko povedat, lebo to je taky prelomovy datum, ked uz moze byt sneh a moze byt este aj teplo, ale urcite budu mat hostia nejake kabaty,alebo aspon plaste...ale ved dnu budu uz len v satach...Myslim, ze aj mesiac skor budu musiet mat oblecene nieco na vrchu. Ja osobne by som si tento datum nedavala skor kvoli tomu, ze sa vonku uz rychlo stmieva...ale ked vam o to nejde, kabaty by som neriesila.
Odpovedať
Ja mám svadbu 25.10, a to že budú mať ženy na sebe kabáty či plášte neriešim, bola som na svadbe v lete 25. augusta a nikdy viac, nedalo sa ani dýchať, mne sa páčia jesenné fotky preto som volila taký dátum, ak to nevadí Tebe že budeš mať nejaké bolerko na šatách nemáš nad čím váhať :)
Odpovedať
Ak su na svadbe super ludia a je tam perfektna zabava tak moze byt aj v treskuca zima.... :) Ja za seba hovorim, ze by som svadbu v zime a ani na jesen mat nechcela, ale je to len moj nazor.... Sestra sa vydávala 7.6. bolo vonku asi 26 stupnov a bolo to super! Maju neuveritelne krásne svadobne foto, neboli sme naobliekani - a hlavne teda ona nemusela riesit co na vrch siat.... Ale je to kazdeho nazor.... Ked sa vydavala sesternica bol februar a povedala, ze nikdy viac by to neurobila v zime.... :)
Odpovedať
Profilova fotka
to je len na tebe, mam kamosky jedna sa vydavala 1.11. a druha 31.12. a mali pekne fotky kedze bol sneh, je to len na tebe co sa ti paci , a ma to vyhodu ze sa ti nebudu topit zakusky :)
Odpovedať
ak vám nebude zima.. ale videla som aj zimné svadby na fotkách a sú krásne, zasnežené.. Ale v kostole je dosť kosa.. aj teraz sa známa vydáva 17.1 :)
Odpovedať
Profilova fotka
Sesternica sa vydavala poslednu noc pred Adventom, teraz 30.11. :) Bolo trosku zima von. Hlavne popros, aby Vam zakurili v kostole, ak to nieje pravidlom, v kostoloch je vacsinou zima :) No a velke vyhody, nic sa netopilo :)
Odpovedať
aj my sme sa brali 30.11. bola mi zima v kostole a v sále som sa prezúvala a nebola som sama a fotili sme sa kôli zlému počasiu len v ateliéri,ale to sú jediné nevýhody.Výhod bolo viac.Nebolo horúco,len vetračky stačilo v sále otvoriť,ľudia sa vďaka zime zdržovali vo vnútri a bavili sa,čo cez leto nebýva samozrejmosť,lebo sa v horúčave ledva dýcha a ľudia sa skôr vonku vetrajú a fajčia,miesto toho aby tancovali,zákusky sme nemali v chladničke,stačilo ich dať do letnej kuchynky.Kabáty nie sú problém,veď aj v septembri veľa krát nie je už počasie aby hlavne v kostole ženy vydržali len v šatách.Keby som sa mala druhý krát rozhodovať kedy svadbu,vybrala by som si apríl,alebo oktober.Určite nie leto.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?