Kto má tiež svadbu v októbri 2018?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte ktorá ma svadbu v októbri 2018 ? Ja mam 13.10 trosku sa bojím počasia. Chcela som skor ale bud bola obsadená sála alebo kostol .
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@melodianka Pre mna v decembri, ked salony vypredavali kolekcie, takze mam saty za cenu nizsiu ako pozicovne, len su moje :)
Odpovedať
@nika06 aj ja mam 13.10.:-)
Odpovedať
@miskami89 aj my máme 6.10 a už máte všetko povybavované? :)
Odpovedať
Ahojte i máme 6.10.2018 :) ... 5.10 máme výročie tak sa nám to bude lahko pamatat :D Uz dva roky sledujeme pocasie a prvy oktobrový vikend byval pekny, tak dufam, ze ani tento rok nas pocasie nezradi. :) A uz asi rok máme vybavené: fotografa,kapelu, kameramana, starejsieho a miesto. Ale cakali sme prirastok, tak som vedela ze neskor nebude na taketo veci cas :D
Odpovedať
Profilova fotka
My máme 20. októbra a tiež dúfame v pekný jesenný deň 😉
Odpovedať
my mame 6.10.2018 :) urcite bude pekne pocasie
Odpovedať
27. október je podľa Vás už neskoro?
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, som sisi ked nemam zatial vobec nic ale planujeme v septembri ci oktobri? Da sa to vsetko postihat?
Odpovedať
Ahojte baby, my budeme mat svadbu 06. 10. a moc by sme chceli svadbu vonku, myslite ze v oktobri je este obrad vonku v pohode alebo uz je nan neskoro?
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, som sisi ked nemam zatial vobec nic ale planujeme v septembri ci oktobri? Da sa to vsetko postihat?
Odpovedať
Profilova fotka
@stoke Samozrejme, ze da. Len budete musiet robit primerane kompromisy.
Odpovedať
@stoke Urcite sa da, len asi najvyssi cas zacat. Zalezi od toho aka si narocna, niektori dodavatelia su totiz zajednani aj rok dopredu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sonnenshein @saska1986 V ktorom meste robite svadbu? Ja v tt :) Narocna som primerane, ako kazda :)
Odpovedať
@stoke Ja som zo Ziliny ale my budeme mat len malu svadbicku a presunuli sme ju do CR. A uz mas aspon nieco vyhliadnute?
Odpovedať
Profilova fotka
@stoke V Bratislave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stoke Ahojky, tak vidím že je někdo na tom podobně jako já :-D Mě požádál přítel o ruku teprve ted v květnu a říká, na co čekat..Já to mám nastavené tak prostě že na svatbu na jaře nijak nelpím, v létě v žádném případě aby se roztékaly nejen dorty, cukroví, ale i my a v zimě zase drkotat zuby tak to taky ne..Za nás prostě krásně barevný podzim a October naproto ideální, je tak těch 12 C vždycky a ty barvy..:-) Holky i když bude pršet no a co, bude padat štěstí a ty fotky v dešti jsou nádherné. Když tak první uděláte nějaké vevnitř načančané a pak klidně venku pod deštníkem, no a co? :-) Takže za nás October, přítel je z Trnavy takže okolí Trnavy pro nás taky aktuální, tak nějak zatím, spíš se rozhlížím ale vím že bych měla velice rychle :-D My na extra honosné svatbě plné přepychu nelpíme- abysme se ukázali před hosty, máme lidi kteří budou rádi že tam budou a samozřejmě jim dopřejeme dobré a kvalitní jídlo, pití a hudbu. Ale prostě nevím co mám moc vymýšlet jak všichni šílí, my chcem pravou gazdovskou slovenskou svatbu s gulášem, prasátkem, koláčema, frgále, sýry, pagáče, lokše, na oběd samozřejmě něco lepšího a celé meníčko, pak raut a ten guláš právě..Asi to má každý ale jinak to je pravda. Ale kdo ví jestli se něco najde, je potřeba místo, fotograf, catering..připadá mi to už moc narychlo jak to tady čtu všechno..Ale pořád se přikláníme že ano v Octoberi by to bylo nejlepší z celého roku :-)
Odpovedať
@daraaa8 ahoj, aj my mame svadbu 27.10. Velmi dufam a verim ze nam pocasie bude priat :) ako to ide s pripravami?
Odpovedať
@domi2710 zatiaľ veľmi pomaly. Ešte ani šary nemám 😃 Hlavne nech nie je veľmi zima
Odpovedať
Tak čo nám ešte októbrovkám treba ? :D :-p ;-)
Odpovedať
@daraaa8 No ja sa tiež bojím toho počasia... Chceli sme mať skôr, ale kvôli sále sme to potom posunuli. Ja už šaty mám, teraz zháňam popolnočné. Pevne verím, že nám to všetko vyjde aj keď je už koniec októbra. Má ešte niekto tento dátum?
Odpovedať
Mne este chyba závoj , bolerko , topánky , kniha hostí , Popolnocne šaty .. mam pocit ze nestíham 😄
Odpovedať
@lenka0305 ahooj , tiež máme svadbu 6.10.2018, už sa to blíži, teším sa veľmi, tak tiež si musím riadne vymodliť tento dátum, môj priatel hovorí, že aj ked nevyzerá magicko ten dátum, že je magický, lebo 06.10.2018 = 6+10 +2=18 :D takže on si z toho urobil magický dátum :D
Odpovedať
Zdravím žienky, troška sa votriem, ale ostali mi maľované ponožky s dátumom 20.10.2018, nemáte niektorá záujem? Cena 15 eur s poštovným. Zákazníčka nakoniec chcela iné :) Nechcete prekvapiť svoju budúcu polovičku? :) veľkostne sú dámske 38-40, pánske 40-42. AK by ste mali záujem, poprosím správu.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?