Mali ste obrad v zime 2012?

Čaute vo spolok. My chceme mať svadbu v zime, lebo máme veľa pracovných povinností. Presnejšie pár dní pred Vianocami, keď bude vianočná pohoda. Ale povolia to farári ako evanjelicky alebo katolícky obrad. Lebo vtedy je advent.? Totiž ja som katolíčka a môj snúbenec je evanjelik. Zatiaľ nemáme čas sa osobne vypytovať, lebo riešime iné súkromné veci. Máte s tým skúsenosti. Ďakujem ženy :-).
Odpovedať
ahoj, my to planujeme tak isto :) sobase su povolene, ale sobasiaci knaz by mal upozornil snubencov na toto kajuce obdobie. no my chceme len svadobnu veceru pre najblizsich, ani dj, ani tancovacka, takze mi to budeme mal celkom kludne. ale o to nejde, ked ste sa tak rozhodli, nemal by byt problem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nasi znamy mali svadbu pocas adventu a viem, ze musis poziadat o vynimku. Druha vec - kvoli adventu nemoze byt kostol vyzdobeny kvetinami a maslami (aspon oni to tak mali - ale na druhej strane, su tam uz vianocne stromceky) a problem bol aj s organom, no ten nakoniec povolili.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali svadbu 27.novembra a bol to posledný povolený dátum... Ale možno sa dá vybaviť nejaká výnimka, treba zistiť u farára. :)
Odpovedať
Profilova fotka
.. alebo mat civilny sobas, a ten mozes mat aj s kvetmi, maslickami a cim chces ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?