Máte niekto svadbu 16.07.2016?

Ako ste na tom s prípravami? čo Vám ešte chýba...ja mám taký pocit, že všetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vela uspechov želam.a kdeže sa to bude konať? :)
Odpovedať
Profilova fotka
My by sme chceli tento datum, len musime zistit, ci nam pojde matrika v ustreti, pretoze oni maju terminy 2.7. a 23.7., tak musime pozistovat co a ako
Odpovedať
Aj my máme 16.7.2016 :-) Niečo už máme kúpene, či zajednané, ale nič extra :-) a kdeže máte svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my name vtedy svadbu. Prepac ale vsetko Uz mame :-D my sme vonku Takze som to uz dost dlho planovala :)
Odpovedať
My máme v Trenčíne, ešte nejaké detaily vybavujeme. Ale veľa toho nám nechýba. Vy máte, kde svadbu? Ako ste to riešili s počasím - v prípade tepla a koláčov? a koľko máte hostí?
Odpovedať
Profilova fotka
My máme tiež 16.7.2016 v Martine a od začiatku tohto roka sme začali všetko plánovať a vybavovať. Myslím, že máme podstatnú časť vecí aspoň predbežne zajednanú ale ešte nemáme koláče, menu, torty, kvety, alkohol, nealko atď. Dokonca som sa stále nedokopala urobiť pozvánky, keďže si ich robím sama :-D. Ja si stále myslím, že máme dosť času ešte.... :-D
Odpovedať
@stelaartois9 aj my mame svadbu vo vrutkach.dnes sme boli zajednat restiku a datum mame tiez 16.7 a uz mam saty,fotografku,hudbu si robime sami,oznamka,prstene si kupime 1-2mes.pred svadbou.kyticu a pierka uz su na ceste ku mne.zajtra ideme do skladu na alkohol ak chces tak mi napis
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?