Náš deň 20.06.2015

Profilova fotka
z roku sa nám pomaly odstriháva.... máte už baby niečo nachystané, však ešte nemusím panikáriť? :-) my zatiaľ len kostolík a sála :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my máme 27.06.2015..Máme sálu, fotografa, rezervovaný dutum vo farnosti kedže budeme mat svadbu v kostoliku (kostol sa riesi ) ..cukrarku, kadernicku, skupinu, agenturu ...ale my sme pomerne jemne zacali a nejka sa nam dari...ale verim že sa zacne aj srat...ale mam pocit že nasledujuci pol rok sa budem " nudit" .......POKIAL nezacnem skusat saty a snubenec vyberat oblek :DD...
Odpovedať
my mame 15.5. a mam foto,hudbu,starejši, a hadam aj sála..Cez týžden vybavím aj kostol
Odpovedať
Profilova fotka
ale prosim ta, este mas casu a casu, ved to je takmer 11 mesiacov pred tebou...urcite s abudes aj nudit :D a saty si ani velmi neposkusas...najskor az tak v oktobri...
Odpovedať
Profilova fotka
@fantaghiro21 @deniss111 @mishkahaska ale ste ma vydesili, dievcata, my chceme 27.6. a nemame zatial nic :D akurat kostol je v stadiu vybavovania, cez priatelovho brata (nakolko zijeme v zahranici a on sa pozna s fararom, tak slubil, ze to skoci zajednat). ale neviem, ja sa do toho akosi neponahlam, v novembri cestujeme na svk, tak vtedy by som rada vybavila salu a pripadne fotografa a DJa a mozno skocim poskusat nejake saty, pretoze zatial vobec netusim, akym smerom sa v tomto mam vydat..
Odpovedať
@viki7 neboj, všetko stíhaš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@deniss111 :D vsakze? vsak je tolko tych sal, fotografov, kostolov, Djov, ze by v tom bol cert, keby jeden nebol volny na nas termin... :D
Odpovedať
Profilova fotka
@viki7 času dooooooost , My sme začali skor , zhodnotili sme, že je lepšie si salu a zaležitosti okolo toho vybaviť a mať z toho najhoršieho klud...Je možne si teraz vybrať, porovnat ceny atd.... mam vlastnu predstavu čo chceme, preto tak dopredu vybavujeme :-) Nič nobl, extra , ale výhhoda je, že je ešte realítvne všetko voľné. Hnevalo by ma , keby sa mi k svadbe pridelila sála , ktorá by mi z každej záležitosti nevyhovovala / financne-draha, miesto, výzor, kapacita,..../
Odpovedať
Profilova fotka
@fantaghiro21 jasne, jasne :) ved to som len tak polozartom, ze uz len hadam nebudeme oslavovat na ulici :D suhlasim, ze sala je podstatna, tiez ju chcem vybavit ako prvu. zatial mame predbeznu rezervaciu v jednom hoteli, v ktorom sme boli raz na svadbe. tesila som sa, ze mame aspon nieco v zalohe, ale mamka vravela, ze ta nezavazna rezervacia je len do augusta, ze potom musime povedat naisto a vyplatit zalohu. skoda, lebo ja to takto nadialku nechcem, ked som tam bola naposledy pred 3 rokmi, aj to v inej sale. a hlavne by som chcela pozriet aj ine miesta, takze nic to, ostava nam to na ten november... ale verim, ze najdeme nieco vyhovujuce :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak držim vam prsty...urcite cosi najdete len to treba určite najneskor v tom novembri riesit....možno skor. Niektore hotely /penziony vyzaduju zalohu a niketore nie. treba si však pýtať vždy zmluvu z obidvoch stran :-)
Odpovedať
My mame 27. juna 2015 a zatial som stihla vybavit kostol, salu, fotografa a vizazistku. Este je cas, len ja som presne vedela, koho konkretne chcem a nikoho ineho a preto som ich radsej oslovila takto skor, lebo uz si baby zacali rezervovat letne terminy 2015. A este som oslovila aj jednu svadobnu agenturu, ktoru urcite chcem, ale tych este nemam booknutych na 100%
Odpovedať
Profilova fotka
my mame svadbu 20.6.2015 a mame uz rok a pol dopredu zajednaneho DJ , aby mi ho nikto nevyfukol :) , a vsecko ostatne sa pomalicky vybavuje :)
Odpovedať
babyyy pridajte sa k nam do skupiny NEVESTICKY ROKU 2015 :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Fuuu,tak to ste ma kočeny moc neupokojili,priznám sa :-) šikovné ste,to je parada :-) ja si zatial len vytváram predstavu,bo nie som z tých,ktoré majú svadbu vysnívanú odmalička :-) hudba je v štádiu vybavovania,chceme kapelu...a pomaly pôjdem hádam šaty skúšať :-) našla som si jedny na nete,ktoré by som fakt chcela,ale tie sa mi s najväčšou pravdepodobnosťou nepodarí nájsť... A tak ;-) pomaly to hadam bude "odsypat" :-D
Odpovedať
@mishkahaska Tak ja ta upokojim ;-) My este naisto nemame nic, termin 6.6.2015 :-D :-D Akurat salu a DJ mame predbezne, ale este bez zalohy.
Odpovedať
Profilova fotka
Gertie ďakujem,to sme na tom asi tak podobne :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte baby,my budeme svadbovat 20.6.2015, uz teraz sa nevieme dockat :) Zatial je teda dost casu,mame konecne salu, muziku, kameru, nejake tie doplnky (ako vzdy som nedockava ) kostolik tak isto (na nase prekvapenie nam odsuhlasil svadbu dostojny plan v kostoliku,takze to je hlavne na co sa tesim,vzdy to bol moj sen ) asi tolko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý vecer, Ak by Vám nahodou este nieco chýbalo k Vasej svadbicke tak nam napiste. Zabezpecujeme výzdobu sály, kostola a auta. Foto-video, dj, vino, torty, medovniky. Kludne si pozrite aj nasu galeriu vyzdob. Spolupracujeme s firmou Daludape. Budeme sa tesit na pripadnu spolupracu s Vami
Odpovedať
Profilova fotka
Nevestičky, radi Vám ozdobíme Váš deň D!
Odpovedať
Profilova fotka
Nerozmyslali ste aj nad zadovazenim si vlastnej svadobnej web stranky? :)
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat tiez svadbu 20.6.2015...vybaveny je kostol, sala, fotografka, dj, vyzdoba, ubytovanie pre hosti aaaa svadobne saty a popolnocne saty :)...dari sa nam nejako vsetko vybavit rychlo...svadobne saty som si bola skusat len tak, aby som mala predstavu ake by mi sedeli a nakonieco som kupila prve co som skusala :D
Odpovedať
uuuf my mame tiez svadbu 20.6.2014 ale zatial mame zaplatenu len zalohu za salu a aj tak nie som si ista ci chcem tu salu :D okrem toho nemame nic. Noo tak to aby som si svihla :D
Odpovedať
@viki7 aj my sme momentalne v zahranici, este nemame skoronic vybavene, no ideme na vianoce domov, tak verime ze vsetko stihneme za dva tyzdne :D
Odpovedať
Profilova fotka
@jozkolucka my uz mame salu a fotografa :) a myslim, ze za dva tyzdne v pohode stihnete, vytipuj si dopredu, ktore miesta chces obehat, s ktorymi dodavatelmi sa stretnut, aby ste len tak nebehali po mesta a vybavite vsetko, co si naplanujete ;)
Odpovedať
@jozkolucka stihnete, my sme boli doma 12 dni a zajednali sme vsetko ;)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
svadobný fotograf na 20.6.2015. máme :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?