Menu Forum

Svadba 04/2021 - už plánujete?

3. mar 2020  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
nikkynv
Registrovala sa 22. júna 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 14 príspevkov. Okres Košice.
  • Svadba bude 24. apríla 2021
fotoportrét
fotoportrét
nikkynv
Registrovala sa 22. júna 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 14 príspevkov. Okres Košice.
 Ahojte, je tu niekto kto má svadbu až v roku 2021? Čo už plánujete resp. čo máte alebo skôr nič neriešite?
Pôvodne sme chceli svadbu tento rok takže sme to plánovanie už rozbehli ale nakoniec sme sa rozhodli to presunúť. emoticon
21. feb o 11:26  •  Svadba bude v apríli 2021  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
zajo123
3
Registrovala sa 8. januára 2020 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 95 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
zajo123
3
Registrovala sa 8. januára 2020 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 95 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Trenčín.
 rok dopredu plánovať nie je veľmi skoro emoticon ja mám šaty tiež od apríla 2019 a svadbu máme až 29.8.2020. Je tu veľa dievčat, čo budú mať svadbu až v roku 2022 a už majú celkom dosť veci vyriešených emoticon
budeš mať aspoň menej starostí potom a aj finančne to budeš mať fajn, keď začneš veci postupne platiť teraz.
21. feb o 11:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilnicol
11
Registrovala sa 11. mája 2018 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 70 príspevkov. Okres Prešov.
  • Svadba bude 11. júla 2020
    Hanušovce nad Topľou, okres Vranov nad Topľou
fotoportrét
fotoportrét
lilnicol
11
Registrovala sa 11. mája 2018 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 70 príspevkov. Okres Prešov.
  • Svadba bude 11. júla 2020
    Hanušovce nad Topľou, okres Vranov nad Topľou
 Súhlasím so zajo123. My sme začali plánovať našu svadbu v júli 2020 už v roku 2018. Minimálne sálu som veľmi rada, že sme stihli zabookovať, lebo sme mali aj lepšie podmienky a teraz je už beznádejne vybookovaná niekedy do septembra 2021. Fotografa sme tiež zriešili rok a pol pred svadbou. Polovička moja mi to odôvodnila tým, že aspoň máme lepší a širší výber toho, čo je pre nás dostupné emoticon Postupne sme kupovali alkohol, vyplácali zálohy, takisto som mala kooopu času si urobiť komplet celú výzdobu úplne sama a ručne. Plánovať skôr a kopa času vôbec nie je zlé emoticon
21. feb o 11:41  •  Svadba bude v júli 2020  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaejka (24 r.)
2
Registrovala sa 2. februára 2020 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 29 príspevkov a 2 albumy. Okres Trebišov.
  • Svadba bude 8. mája 2021
    Dargov , okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
michaejka (24 r.)
2
Registrovala sa 2. februára 2020 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 29 príspevkov a 2 albumy. Okres Trebišov.
  • Svadba bude 8. mája 2021
    Dargov , okres Košice-okolie
 my máme svadbu buduci rok v máji, a máme sálu, hudbu, kameramana a fotografa.. čo sa vyzdoby tyka tak teraz si pozerame nejake inspirácie emoticon máme dohodnutu aj cukrárku a rozhodli sme sa aj pre druhy alka, nealka emoticon
21. feb o 11:46  •  Svadba bude v máji 2021  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
selminia
Registrovala sa 7. júna 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 47 príspevkov. Okres Pezinok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
selminia
Registrovala sa 7. júna 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 47 príspevkov. Okres Pezinok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Podla mna tiez uplne v pohode uz mozes zacat s planovanim. Aspon tych najdolezitejsich veci a tie malickosti staci, kedz zacnes aj zaciatkom buduceho roka riesit. Ved ani nevies a ten cas sa tak rychlo supne. Takze rok dopredu uplne v pohode.
21. feb o 11:58  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
effie_7
1
Registrovala sa 15. augusta 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 46 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
  • Svadba bude 13. júna 2020
fotoportrét
fotoportrét
effie_7
1
Registrovala sa 15. augusta 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 46 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
  • Svadba bude 13. júna 2020
 No veru nie je zle si zabookovat aspon salu a klucovych dodavatelov ako DJ, fotograf...my sme si mysleli ze rok dopredu fuuu to bude nic a nakoniec mali na mieste kde sme chceli mat zabavu uz len par terminov. Potom uz zvysok casu si viete postupne riesit malickosti emoticon
21. feb o 14:57  •  Svadba bude v júni 2020  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beatricek
15
Registrovala sa 22. januára 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 290 príspevkov a 2 inzeráty. Má 47 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
beatricek
15
Registrovala sa 22. januára 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 290 príspevkov a 2 inzeráty. Má 47 priateľov.
 ahoj, dnes sa svadba úplne v pohode plánuje aj 2 roky dopredu emoticon hlavne, ak ide o nejaký veľmi pekný dátum. Aj my sme to tak mali a náš vysnívaný priestor sme skoro nezískali, a to som to riešila rok a pol pred svadbou. Takže ako píšu baby, treba vyriešiť tie hlavné veci - obrad je základ, ten nech vám potvrdia, potom miesto hostiny a hlavní dodávatelia - DJ/kapela, foto/video, koláče a torta, ďalej súbor, ak chceš ľudové čepčenie, šaty pre nevestu a ženícha, výzdoba, obrúčky stačí tak pol roka pred svadbou.
21. feb o 15:36  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rain15
1
Registrovala sa 29. septembra 2016 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 9 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
rain15
1
Registrovala sa 29. septembra 2016 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 9 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Malacky.
 ja budem mať svadbu až v júli 2021 a tiež už postupne plánujem emoticon
2. mar o 10:53  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deniska1994
18
Registrovala sa 21. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 79 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
deniska1994
18
Registrovala sa 21. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 79 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Poprad.
 :D My plánujeme našu od 1.1.2018 a to máme 10.10.2020 a už som mala problém vtedy zohnať kameramana a teraz som rada, že som to riešila tak skoro lebo máme veľmi veľa vecí a nemáme toľko stresu a ani finančne som to nepocítila kedže sme to mali rozdelené na dva roky..emoticon nemám rada veci na rýchlo ale všetko do detailu premyslené takže to je na tebeemoticon
2. mar o 13:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
xena0
Registrovala sa 1. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 4 príspevky. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
xena0
Registrovala sa 1. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 4 príspevky. Okres Prešov.
 My máme svadbu tiež v máji budúceho roku.. a teraz vo februári sme sa rozhodli začať riešiť aspoň to najdôležitejšie sálu emoticon sme si mysleli že není problém s takým predstihom si budeme vyberať termín, nakoniec pôvodný termín ktorý sme chceli bol fuč, ale nevadí aspoň sme sa rozhýbali a teda to najzákladnejšie sála, kamera, fotograf máme isté.. ešte kostol a potom máme zas čas pomaly si plánovať ďalšie veci.. čiže za mňa, nieje vôbec skoro začať plánovať 🙂
3. mar o 10:16  •  Svadba bude v apríli 2021  •  Páči sa mi to