Svadba 10.10.2015

14. sep 201539

Prida sa ku mne niekto?

• my budeme mať o týždeň neskôr 🙂

• áno xixi

• @nevesta2015  Ešte sme sa presne nedohodli, no predbežne sme sa dohodli na tomto dátume. Ale je to len týždeň, čo ma požiadal o ruku, takže som ešte ani nezahájila prípravy 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý vecer, ak nahodou zhanate niekoho na výzdobu saly, auta, kostola, foto a video, torty, medovniky, dj. Tak ste na spravnej adrese 🙂. Kludne nam napiste a my Vam zodpovieme na vsetky otazky. Budeme sa tesit 🙂

• Aj my mame vtedy..a ja blazniva uz obzeram svadobne saty 😃 😃 😃

• @nikola81  v tom prípade som tiež bláznivá, lebo v čase, keď ma požiadal o ruku, som mala všetko už dávno premyslené 🙂 čo neviem, či je dobré, lebo sa ťažšie hľadá, keď máš konkrétnu predstavu 🙂

• Sme dalsiii 😃
    Nemame nic zajednane,ale o vela veciach mame predstavu,uz ju len uskutocnit 🙂

• Skoro som zabudla.
    10.10.2015 budeme presne 6 rokov spolu chodit 😃

• @petagal  A tie moje vysnivane saty som uz aj kupila 😃 😃 😃

• @nikola81  Kurnik, som pozadu 🙂!
    @mamina2001  sme na tom rovnako. Môj to teda nejako neprežíva, ale ja už sa neviem dočkať. Len teda musím s našimi zahájiť rozhovor na tému svadobný rozpočet, lebo sa vyjadrili, že nám prispejú, ale nepadla žiadna konkrétna cifra. No a od toho sa potom bude všetko odvíjať...

• Chlapi su vsetci rovnaky 🙂
    Moj to tiez berie tak,ze netreba to este riesit a bavi sa so mnou o tom len tak sem tam 😃
    Ale to mi nebrani sledovat a vyberat 😉. Poznam jeho vkus,viem co sa mu paci a ako by to malo byt,takze to mam jednoduche 😃

• aj my 🙂 tiez nemame nic na 100% zajednane, sme vo faze rozhodovania a hladania alternativ na dj, foto, video......... uffff 😒

• Bude mat niekto z vas svadbu v Bojniciach, alebo v okoli? Alebo, je tu niekto z Bojnic a okolia? 🙂

• @petagal
    @mamina2001  To su asi vsetci rovnaky. Mna stale vytaca tym, obzeram rok dopredu. Ale saty som si zohnala za jedinecnu cenu a take o ktorych som snivala. Nemala som o com uvazovat a nepokazia sa 😃 😃 Ak sa daco vysrsti tak ich predam 😦 A este som si vymyslela ze aj oznamka si sama urobim. Take "rucne" prace ma bavia. To uz tiez mal pripomienky 😃 😃 😃
    ...a tu su moje 😉

• @nikola81  su naaadherne a veru sa nepokazia 😃

• Sponzor fóra
  • Nevestičky, radi Vám ozdobíme Váš svadobný deň!

• uz sme vsetko na 10.10.2015 zajednali 🙂 uz len doladit nasu predstavu a dat vsetko na papier 🙂 ako ste na tom vy baby?

• http://www.mojasvadba.sk/group/6408/
    nevesty ktore sa budete vydavat 10.10.2015, tu je skupina do ktorej ste vitane 😉

• Cenovu ponuku na fotenie mozem zaslat do IP... Oktobrove terminy zatial volne... 🙂

• @nevesta2015  to bol moj vysnívaný termin!!! 🙂 ale nechcelo sa nám akosi 2 roky od zasnub cakat 🙂 tak sme mali 11.10.2014, uzite si to naplno!!! 🙂 a vela stastia

• @nevesta2015  Mne sa veľmi páči ten datum, ale priateľ, teda pardon, snúbenec chce mať skôr... Jesenná svadbička je môj sen, alebo potom zimná, ako z rozprávky

• teším sa, ze to tu zije=)
    My este skoro nic nemame, len knaza, fotografa, kameru, a dj,,,sala nam asi padne 😠 .....

• Aj ja sa pridávam. Zatiaľ nemáme nič oficiálne zajednané,ale už sa na tom pracuje... 😉

• Pridavam sa aj ja sa budem vydavat 10.10.15 🙂

• Aj my budeme mať svadbu v tento deň 😉 dokonca v ten deň mám aj narodeniny 😉 ako ďaleko ste uz s pripravami?

• Aj my máme tento krásny dátum 10.10.2015 už rezervovaný v kostole aj hostina sa už chystá 🙂 a šaty mám už rezervované 😃 je to síce ešte "ďaleko" ale nechcela som riskovať, že prídem a šaty ktoré sa mi budú pozdávať, budú už obsadené 😃
    A máme už aj kameramana, fotografa, kapelu a reštiku s kostolom 🙂 to sú veci, ktoré zladiť na jeden dátum je celkom fuška 😃

• 10.10.2015 voľný termín na fotografovanie svadby,
    máme 🙂

• @nikola81  ja mám už aj vybraté 😃 takže nie si bláznivá ... to sa zdá, ale náhodou sa Ti zapáčia šaty, ktoré budú na tento vychytaný dátum už obsadené a čo potom 😉

• dievčatá koľko budete mať hostí na svadbe? 😃

• tento magický den zdielam aj ja 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Ponúkame originálne moderné svadobné oznámenia v rôznych štýloch. Nájdete u nás vkusné luxusné, chic štýlové, vtipné kreatívne ale aj minimalistické.