Svadba 11.6.2016 - je tu niekto s rovnakým dátum?

Ahojte :) je tu niekto s takým dátumom? Prečo ste sa rozhodli vy pre tento dátum? :) poďme sa spolu na ňu chystať a pomôžme si spoločne pri plánovaní :) x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, este nemame potvrdeny datum, ale pravdebodobne bude ten stastny pre nas prave tento :)
Odpovedať
Pripájam sa aj my máme tento dátum :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj u nas to vyzera na 11.6.2016 :)
Odpovedať
Ahojte aj my mame tento datum :) verim ze je to ten spravny a budeme stastniiiiii :)) :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
aj my máme tento dátum :) máme v ten deň 6. výročie, už sa teším x-)
Odpovedať
Ahojte tento dátum sme si vybrali aj my :-) je to krásny dátum. Dve jednotky sú ako dvaja zaľúbení :-)
Odpovedať
Ahojte, aj my máme tento dátum :) No, my sme chceli o týždeň skôr, ale kostol bol už plný :( Ale nevadí, aj tak sa už tešíme :) My už máme kostol, reštauráciu, fotografa a hudbu zajednanú :)
Odpovedať
Profilova fotka
@leniva Ahojík... My sme mali mať svadbu minulý rok 6.6.2015 pretože 6.6.2013 sme sa spoznali, 16.6.2016 začali spolu chodiť takže pre nás je tá 6tka najštastnejším číslom :) minuly rok sa nam to nazadarilo bo sme sa neskoro zobudili s chystačkami a ani tolko penazí nebolo našetrených... tento rok to bude už lepšie aj ked nieje to presne ten datum čo by som chcela ale bohužial 6. ani 16. nepadá na sobotu takže to bude ♥ 11.6.2016 ♥... veľmi sa tešííííím :) My máme zajednaného farára, čiže kostol, sálu a DJ ktorý má osvetlenie... čo je pre mna este také dôležité je fotograf a kameraman.. potom už budeme mať čas na všetko... dnes som akurat volala fotografke a naš termin už ma obsadený ale kedže fotia manželia tak možno sa s nimi dohodneme... uvidíme no :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, aj u nas to vyzera na tento termin, este nie sme uplne rozhodnuti a zajednane nemame nic ;) Prosim vas, ak niekto viete posudit tento datum numerologicky, astrologicky, mohli by ste sa vyjadrit? Vopred prosim tie/tych, ktore tymto "zvastom" neveria, nech sa zdrzia komentovania, lebo ma zaujimaju skor podnetne info ako rozne ine nazory a hodnotenia. Prosim o respekt k tym, co tomu veria :)
Odpovedať
Profilova fotka
to ste si vybrali riadne pekny datum svadby :-)
Odpovedať
Ahojte kocky, aj my mame tento termin :)
Odpovedať
zavisi to aj od datumu vasich narodenin. Nam numerologicka neodporucala 11.6., vobec nie 18.6.. Vraj pre nas najvhodnejsi je 25.6.2016. Keďže nam to bolo prakticky jedno, vybrali sme si datum podla jej odporucani. Vraj mame takto pozehnanie zhora ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No celkom dosť je na tento dátum. :) aj my ho máme s tým ze uz nebolo voľne na iné obdobie, ale nevadí, celkom sa nam to páči :) ved to bude navždy, a hlavne si to uzijeme :)
Odpovedať
@betka2506 Hladam spolahliveho numerologa, numerologicku, prosim Ta, mozes mi niekoho odporucat cez sukromnu spravu? Dakujem vopred!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Caute baby my mame svadbu11.ale zacalo to medzi nami skripat....kamarati a ja som az na druhom mieste.ach jaj...hadame sa kvoli tomu kazdy vikend on sa ospravedlni potom sa sprava pekne a ked pride dalsi vikend kazdy den je v krcme s ksmaratmi.pripadam si ako totalna chudera navyse vobec spolu nespime raz za mesiac lebo on je unaveny potom som zas pribrata a to mam 65 kg a 168 cm....neviem co robit.
Odpovedať
Profilova fotka
@marianna19833891 pocuj treba sa snim porozpravat co ma za problem,pretoze ak to nevyriesis teraz po svadbe uz vobec .vyzera to tak ze je riadne naladovy podla tych par viet.otazkou je ci si clovek co je razny a neda so sebou zametat alebo chces byt do konca zivota len utrapena a ticho.
Odpovedať
Anicka nedam zo sebou zametat prave naopak ja som dost razna ale on ma povazuje potom za sekeru....ked mu dam slobodu tak nevie kedy prestat ked chcem aby bol doma je zle....
Odpovedať
Anicka nedam zo sebou zametat prave naopak ja som dost razna ale on ma povazuje potom za sekeru....ked mu dam slobodu tak nevie kedy prestat ked chcem aby bol doma je zle....
Odpovedať
@marianna19833891 budem uprimna: co cakas, ze sa udeje po svadbe? nejake zazracne zlepsenia?? Dievca zlate, to uz teraz vyzera rizikovo...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?