Svadba 13. august vs. 17. september 2011. Poraďte!

Profilova fotka
Takže došla na mna menšia dilema... neviem sa rozhodnúť či mať svadbu 13 augusta alebo 17 septembra,, neviem ako to je s počasím, chcela by som aby bolo prijemne slnečno no nie velmi horuco( žiadne 30tky ), hlavne aby nepršalo nebolo by chladno.. najdu sa tu nejake nevestičky čo mali svadbu v takomto čase a poradili by mi, ohladom toho niečo?? je to pre mna DILEMA ... dakujem a poradte ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ichem, myslim, ze je to hop alebo trop... rok dopredu ti pocasie nikto nezaruci... dnes je to s tym pocasim vselijake, 13teho augusta moze byt 14 stupnov a prsat a 17teho septembra moze byt 33 v tieni...a opacne. Hod si mincu...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
viete,, no ja by som najradšej brala 3. sept. len tento datum neprichadza do uvahy...a neviem či toho 17teho sept. nebude už take jesenne počasie a chladno,,, :-N
Odpovedať
Profilova fotka
inak planovali sme to na 20. aug. pripadne 27. alebo 3. sept...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tak my mame datum 10.9.2011 ja som chcela 11. juna ale to neprichdza do uvahy kedze neviem ci uz budem mat po statniciach, a hlavne nebudeme mat prerobeny domcek :-(
Odpovedať
tak toto nevie ani Ilko predpovedať 8-) boli roky, kedy v auguste lialo ako z krhly, bolo neskutočne chladno, a ešte aj povodne zasiahli. naopak september bol slnečný, prišlo babie leto, a bolo neskutočne krásne. teraz ti nikto nedokáže predpovedať aké bude počasie na druhý deň, nieto ešte o rok. asi by som to volila podla toho či máte v rodine školopovinné deti a či v tom období nebudú hostia plánovať dovolenky a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojki, my to mame vymyslene na 27.08. - je tam sice volno 29.teho a potom aj 01.09. ale aspon nemusime brat vela dovolenky na svadobnu cestu potom ;-) podla mna je ale lepsi august ako september, tam uz byva obcas celkom zima a dazd..... ale ako bolo povedane, pocasie si nevyberies.
Odpovedať
Ahoj ichem :-) Tak ja som jednoznacne pre 13.8. a to preto lebo ja mam v tento den svadbicku :-) Takze odporucam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mate pravdu baby ani Iľko to s počasim nevie, a nie to ešte ja,, ostava si fakt hodiť mincu, ale dam na hlasy... vyjadrite sa... ;-) zariadim sa podla Vas
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj h.a.i.n.y,, takže ty budeš mať 13.aug. :-) prečo si sa tak rozhodla??? nebojiš sa že sa uvariš v šatach? x-) asi aj sa tebou inšpirujem ;-)
Odpovedať
No...ja neviem..hlavne sa treba dohodnut s drahym a s rodinou, nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ano však my sme sa spolu aj dohodli, že si dame toho 20. augusta 2011... no kvôli jeho rodine to ten datum nemôže byť, pretože oni byvaju v zahraniči a musime sa podla toho zariadiť ako to jeho rodičom vyhovuje v praci, tak a teraz nam ostala ta možnosť, že bud 13aug. alebo 17 sept. nevieme sa rozhodnuť,lebo je to take nijake :D bojime sa, že v aug. bude velmi horuco a že v sept. už bude chladno a škaredo same listie a tak...no ale pravdepodobne ostaneme pri auguste, však aj ty Lubka maš ešte skôr?? sa nebojiš, že bude strašne horuco? vieš ako v šatach, v stresoch sa potit, make - up a tak? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ichem Vobec sa nebojim tepla. My milujeme s drahym leto tak preto chceme mat v lete svadbicku a september mi pride uz ako jesen. Aj ked moze byt este pekne. Chceli sme 11.6. lebo drahy ma vtedy narodeninky ale tak to budem mat tyzden po statniciach takze nepripada do uvahy no a na buduci rok vychadzaju jeho meninky na 13.8. Takze aj preto som to dala na tento den. A 13. som sa aj narodila ale iny mesiac tak hadam to bude nejako prepojene x-)
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y aj my mame radi leto, len si myslim, že v 30tkach ako boli minuly tyžden tak sa asi z horučavy zblaznim :-) ale nakoniec aj ja ostanem pri 13 auguste...pekne že vam to tak vyšlo ten isty datum, my sme zo začiatku planovali na naše vyročie rok neskôr v juni, no nakoniec sme to chceli unahliť tak budeme mať svadbu už buduci rok a velmi sa tešim ;-)
Odpovedať
Neviem... my sme mali mat svadbu povodne 5.6., len kvoli skuskam a rodine sa to nedalo...potom 17.7., ale cast rodiny zo zahranicia by nemohla, tak sme si vyberali termin, co by sa nam este pacil...kedze som sa chcela vydavat do narodenin :-D a ziaden iny pekny datum do toho terminu tam nebol (narodeniny mam 7.8. :-D ), tak je svadba vtedy 8-) Nebojim sa, lebo mam zarucene od vizazistky, ze ten make-up prezije vsetko, lebo sa nim licia aj herecky a tie pod tymi svetlami maju tiez asi dost teplo a vraj to vyzdri celu noc... tak to je ok...a ja sa moc nepotim,takze mi to nevadi a pod suknou sa mi to bude luftovat :-D a mame k dispoziciii izbu, tak ked bude treba, pojdem sa sprchnut... Tiez sme si vraveli, ze najlepsia svadba je na jar alebo na jesen, ale nakoniec sa mi svadba v lete paci...su skoro vsetky druhy kvetov, ovocia je kopa, dovolenky su, tak ludia mozu prist....lepsie obdobie sme si vybrat nemohli. A navyse...skor sa bojim, aby neprsalo, ako to, ci bude teplo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to maš super, ja sa zasa chcem sama namalovať, lebo tu sa neda na žiadnu kozmetičku spolahnuť, horšie to je s make-upom lebo neviem prisť žiadnemu "na chut". ja si zasa ohladom dovolenky myslim,že možno viaceri budu mať naplanovane dovolenky cez prazdniny ;-)
Odpovedať
To ano...lenze svadba sa planuje dlhsie dopredu ako dovolenka a ak sa to da rodine dostatocne dopredu vediet, tak nebude ziaden problem... U nas vedeli vsetci este pred rozdanim oznameni, ze na nas termin by sme boli radi, keby prisli a nikto si tam nenaplanoval dovolenku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maš pravdu lubka :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte. Aj my budeme mať 13. augusta, a chcela by som to mať vonku pod stanom. Myslíte že bude ešte taká horúčava že sa to nebude dať? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez za 13/08, tiez mam vtedy svadbicku x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a vsetci uz vedia ze vtedy bude svadba, tak vedia ze si na ten termin nemaju nic planovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja som chcela strasne svadbu v lete jun, jul, augus a nakoniec sme mali 18.09.2010, bola som smutna, že pocasie nebude pekne, cely tyzden pred svadbou lialo ako besne a v sobotu bolo nadherne, krajsie pocasie som nezazila, nefukal vietor, slniečko, nieco okolo 23 stupnov, nadherne pocas.takže aj september moze byt nadherny...
Odpovedať
ahoj, my sme si vybrali dobrovolne 17.9., to ze to ma byt september mi bolo vzdy jasne, nakolko najkrajsim obdobim roka je babie leto a jesen. To ci nam pocasie vyjde alebo nie, tak to neovplyvnime. Tento rok sme boli na svadbe v polovici augusta a ta horucava bola hrozna, v sale z kazdeho kvapkal pot a v strede tanca sme si museli robit utieracie prestavky. Ale myslim si, ze o tom, aby svadba bola vydarena nerozhoduje pocasie, ale ludia, ktori na nej budu a nalada, ktoru vytvoria.
Odpovedať
ljenka, my mame svadbu - 10.9. tak to dufam ze pocasie bude dobre ;-) ... vy ste uz mali? alebo planujete este len v 2011? čo všetko uz mate?
Odpovedať
v 2011 mame, presne toho 17.9., tiez dufam, ze sa trafime do babieho leta, ked nie, nic sa nedej, bratovi v aprili dokonca snezilo a aj tak to bola vydarena svadba. mame zatial salu, co je zaklad, hudbu a kameramana a fotografa v jednom. viac tento rok urcite vybavovat nebudeme
Odpovedať
My máme tiež 10.09. ako aj eriiika01 dufame, že bude pekne počasie....zažial som už aj, že 30.09 bolo strašne teplo. 8-) tak uvidime čo nám prinesie rok 2011 :-)
Odpovedať
no tak my sme tiez mysleli,ze bude pekne slnecno a koniec augusta tento rok bol pekne hnusny,cely tyzden prsalo a v sobotu aspon na fotenie na pol hodku prestalo:)tyzden predtym 21.8 bol uplne asi najkrajsi vikend celeho leta ale na nasu sobotu to uz nevyslo. takze to proste nenaplanujes:)aj tak je to jedno lebo na pocasi nezalezi.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte....ichem....mala som naplanovanu svadbu na 17.septembra, lebo vtedy mame s drahym vyrocie :))) ale pre kapelu som zrusila termin a nakoniec bude 3.septembra...myslim ze september je ten najidealnejsi mesiac na svadbu...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@barborabilinova aj my mame 10.9.2011 uz mas vsetko nachystane, mne est bluud veci chyyyba :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?