Svadba 27.8.2016

27. feb 2016250

Ahojte nevestičky,

je tu niektorá s rovnakým dátumom? Prečo ste sa rozhodli vy pre tento dátum? Máte už niečo nachystané? Poďme si trošku pomôcť 😃

• ahoj, my sme uvažovali medzi týmto dátumom a 17. septembrom. A jednoducho nám znel lepšie 😃 Navyše, ten nasledujúci pondelok je sviatok, takže hostia sa môžu pokojne zdržať ... a máme miesto na hostinu, fotografa a krstné listy z fary v ruke, aby sme si mohli vybaviť obrad v inom kostolíku

• @monf  ajjaj to už máte skoro všetko hotové my nemáme poriadne ešte ani miesto 😃

• Jooooj, kiež by 😉 najradšej by som si ho vzala hneď, ako budeme mať prstene

• Sponzor fóra
  • Ahoj, my sa tiež rozhodujeme medzi septembrom a týmto termínom, ale naše rozhodovanie dosť ovplyvňuje aj výber kapely, keďže sú už obsadené viaceré 😃. Ale tiež by sme mali mať toho 27. Je to lepšie aj kvôli počasiu aj to voľno SNP príde vhod 🙂 Ale tiež nič iné ešte nemám vybavené 😛 Len sálu, kapelu a kameramana dookola zisťujeme 😃

• Ahoj tdz, my máme tiež tento dátum 😉 Pôvodne sme chceli máj, ale nakoniec vyhral august 🙂 Zajtra ideme zaplatiť zálohu za sálu a v utorok ideme riešiť výzdobu a to je asi tak všetko 😞 A ešte momentálne zháňame nejakého kameramana a fotografa 😎

• @malimibu  
    @smejussska  ja som sa už prepracovala k rezervovaniu miesta, kameramana a fotografa, teraz zháňam niekoho na čepčenie lebo 55eur za osobu zo súboru sa mi zdá prehnané, a ešte miesto na obrad musím vymyslieť

• ahojte kočky my s priateľom máme vybraný tento termín v Poprade, ale ešte nemáme nič vybavené 😬. Tiež sme uvažovali nad termínom v septembri, ale potom sme sa rozhodli pre tento termín, pretože dúfame, že bude slnečno a nebude pršať. Budeme sa modliť 😃 . Ak by niekto vedel o nejakom dobrom DJ, kameramanovi a fotografovi ozvite sa. 😉

• @malimibu  "Kameramana" Tomaša Š. z Prešova neodporucam-osobna skusenost.Nevhodna komunikacia,arogancia,nedodrziavanie dohôd,navysovanie ceny pri odovzdani diela-vydieranie.

• @smejussska  "Kameramana" Tomaša Š. z Prešova neodporucam-osobna skusenost.Nevhodna komunikacia,arogancia,nedodrziavanie dohôd,navysovanie ceny pri odovzdani diela-vydieranie.

• @99mufinka99  "Kameramana" Tomaša Š. z Prešova neodporucam-osobna skusenost.Nevhodna komunikacia,arogancia,nedodrziavanie dohôd,navysovanie ceny pri odovzdani diela-vydieranie.

• @tdz   Tak to najdôležitejšie máš vybavené 🙂 U nás čepčenie asi ani nebude. A to zháňaš samostatný súbor na to? pre mňa bol horor zosumarizovať všetko dokopy, ale nakoniec máme aj kapelu, čo sme chceli, takže si môžem konečne kus vydýchnuť 🙂 A kostol budem priebežne riešiť a viac asi teraz netreba 😃 pokiaľ viem. Ešte som si zohnala krásne šaty na redovy, tak som tiež z toho šťastná 😃

• @malimibu  ja stále neviem čo je to ten redovy tanec 😃

• @tdz  na tejto stránke: http://www.jednaradost.sk/zaujimave-tipy/redovy-tanec  to je asi najlepšie vysvetlené. Ide o tradíciu viacmenej. Polnočný tanec a všetci hostia tancujú postupne s nevestou a na konci musí ženích ukradnúť nevestu len pre seba a hostia sa snažia niečo ukradnúť z nevesty (zásteru, topánky) a potom to "predať" ženíchovi zvyčajne za fľašu 😛 Za to, že si ju neuchránil 😛

• @malimibu  jej no to som nepoznala, to je zlaté 😃

• @tdz  sa popýtaj známych, či mávate taký zvyk 🙂 ti povedia lepšie o tom 🙂 Ale je to podľa mňa super, pretože nevesta tancuje so všetkými hosťami vtedy - pričom počas celej svadby na to ani nie je čas so všetkými tancovať. A keď som bola kamoške na veľkej svadbe, tak som len uvítala, že sme aspoň chvíľu s ňou tancovali a boli s ňou 🙂

• Sponzor fóra
  • @malimibu  ja som svojho priateľa viac menej donútila 😃 aby sme začali chodiť na tanečný kurz, nech pri prvom tanci nie sme ako trulkovia, a hlavne som si vymyslela že budeme tancovať jednu choreografiu z klipu, tak snád sa už nechá nahovoriť aj na toto 😃

• @tdz  tak to držím palce k tej choreografii 😃 to by som ja nedokázala donútiť môjho chlapa, ale zas na druhú stranu môj priateľ na tanečnú chce chodiť z vlastnej vôle 😃 ale to budeme riešiť až na nový rok 😃

• @malimibu  ja rieším už všetko možné, jediné čo sa mi fakt nechce je ísť skúšať šaty svadobné k tomu sa neviem odhodlať

• @tdz  Tak ja už ani nebudem mať čas to riešiť počas školy 😃 a svadobné šaty ešte počkajú 🙂 Ja som obehala už salóny a asi v 5/8 mi povedali, že na nový rok prídu nové kolekcie, a že nevesty väčšinou rok predtým nechodia kupovať šaty. Niektorých prístup ma sklamal ale v niektorých som si aj šaty skúšala aspoň pre predstavu 🙂 a je to iný pocit 🙂 Ale máš na to čas určite.

• @malimibu  hej preto aj ja čakám, že ešte budú tuším 2 nové kolekcie a hlavne keď ich rezervujem už teraz, tak ich predomnou bude mať ešte milion neviesť . to som počula aj ja, že viacero dievčat bolo v salonoch nespokojných čo ja nechápem ved im tam nechávaš dosť veľa peňazí tak by sa mali snažiť tak uvidím ako to bude v BA

• @tdz  no hlavne potom je lepšie sa objednať, nech na teba majú čas. A ja som bola nespokojná hlavne kvôli tomu, že keď som povedala, že až po rok mám svadbu, tak začali hovoriť, že to skoro a že zbytočne a bla bla. Pri iných ma v pohode obslúžili alebo dohodli termín kedy majú čas a neriešili kedy. Tam sa určite vrátim 🙂 A držím palce nech máš len dobré skúsenosti 🙂

• @tdz  Ja som tiež práve vybrala fotografa a kameramana, snáď budeme spokojní 🙂 Horšie to asi bude so šatami 😃

• Ahojte 🙂 tak u nás tiež vyhral termín 27.8.2016 i keď sme najprv boli presvedčený o termíne 17.9.2016. Napriek všetkému sme sa rozhodli pre august 😃 Už máme vybavené miesto, dj-ja kameramana a fotografa. Snažíme sa teraz čo najviac povybavovať keďže chodím do školy a bojím sa , že by som to po skúškovom nezvládala 😃 ta hádam sa nám bude dariť ako doteraz 🙂

• Ahojte tak v tento deň sa aj ja budem vydávať 🙂 rozhodli sme sa tak len v januari a zatial mame vybavenu salu, kostol, dj, fotografku .... viete odporucit dobreho kameramana ? (okolie nr) mám už panikáriť, keď ešte nemáme zajednané ostané veci?
    vopre ďakujem 🙂

• Ahojte,

aj my mame tento datum z dovodu, ze sme zladili aj miesto aj hudbu - to je pre mna najdolezitejsie. A kedze sme to zacali vybavovat dost neskoro ( januar ) boli sme radi, ze sme chytili datum este tento rok 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vitajte na našej stránke! Naša agentúra sa zaoberá kompletnou organizáciou svadieb. Chcete, aby vaša svadba bola výnimočná? Radi vám pomôžeme 🙂
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov