Svadba 6.8.2016

Profilova fotka
Ahojte nevestičky,sú tu nejaké s rovnakým dátumom? Naša bilancia je: kostol,sála,hudba,fotograf,šaty, drobnosti a mám vybranú farbu výzdoby. Šatám som neodolala. Do roka môžem ešte pribrať,no dúfam,že nie. Ja som proste taká ak sa mi niečo páči musím to mať. . :-D A ako ste na tom Vy? ;-)
Odpovedať
Ahoj :) nás to čaká len niekoľko dní po Tebe, ale rozhodne nie sme ešte tak ďaleko. Momentálne vyberáme priestory (obrad a hostinu chceme mať na jednom mieste), takže predpokladám že od toho sa budú odvíjať ďalšie prípravy. Šaty zatiaľ neriešim, skôr sa snažím schudnúť, aby som na vlastnej svadbe nevyzerala ako špek :D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som nedokázala povedať nie tým šatám, keď som sa V nich videla tak som vedela,že musia byť moje, sama sebe som sa páčila. To sa často nestáva. Zatiaľ sa mi podarilo taktiež schudnúť,ale to kvôli tomu čo ma čaká najbližšie obdobie. No my to máme všetko V Bardejove. Ja som Z Lemešany(okres Prešov) dráhy Z Bardejova A spolu už 3 roky žijeme V Bratislave. Ja mám na teraz už pauzu S plánovaním pokračovať budem od januára. :-) @domi992
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?