Svadba 7.11.2020 - aké sú teraz opatrenia?

Profilova fotka
Ahojte. Je tu niekto kto má svadbu 7.11.2020? Ako to teraz vlastne je? Svadba o 2 ľudí v kostole alebo platia pravidlá z pred zákazu vychádzania z 15.10. Že počet osôb v kostole je podľa podlahovej plochy v kostole 1 človek na 15m2???? Z tých opatrení sa už strácam :/
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika_bizova ahoj my mame teraz v sobotu a v kostole mozes mat obrad a je 1os na 15m2...ale my mame aj napriek tomu iba svedkov a rodicov...
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_babincova my tiez obmedzujeme len na blizku rodinu no stale je to viac ako 6 osob. A si si tym ista? Lebo ja mam info ze tento tyzden od 24.10. do 1.11. Mozu byt len zenich a nevesta.... resp kamarat mal svadbu v sobotu a my to vravel... co som týkala dnesne nariadenia tak tam o počte ludi nic nieje :-/
Odpovedať
Profilova fotka
ano overovala som to u viacerych osob nezavisle.
Odpovedať
Profilova fotka
Super Ďakujem za skvelu spravu aspon nieco dobre v tychto ťažkých casoch.... a prajem nech ti to vijde podla predstav 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika_bizova hlavne nezabudnite na negatívne testy 😊
Odpovedať
Profilova fotka
testy nemusia byt je to vynimka z vychadzania bez testu....tak ako do potravin.
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_babincova a neplatí to len pre ženícha a nevestu? Keďže je uvedené “cesta na uzavretie manželstva a späť” podľa mňa je to len pre tých snúbencov, svedkovia, rodičia a pod. predsa nejdu uzatvárať manželstvo, len sa zúčastniť/pozrieť. Ale teda overila by som si to na konkrétnom mieste obradu...
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie nemusi byt test... overila som si to...
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_babincova tak teraz 31.10. to verím 🙂 o týždeň po celoplošnom testovaní je u nás povinné sa otestovať aj pre krstných rodičov, a tiež na obecný úrad vyžadujú test pred vstupom, čiže predpokladám, že u nás by neobstálo, že “idem na dcérinu svadbu” “kamoška sa vydáva som svedok” a pod.
Odpovedať
@veronika_bizova tak ale kedze je tento vikend celoplosne testovanie, tak sa to mozno zmeni a bude moct ist aj viac osob ak budu mat negativny preukaz.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes zasa 2x volala na uvz do BA aj ku nam na RUVZ a povedali mi ze testy nemusime mat jedine ruska,1os na 15m2 a dezinfekcia...o testoch sa vo vynimkach nic nehovori a nie su povinne. Mozno buduci tyzden sa to uz zmeni.
Odpovedať
ahaaa, no vsak to, ze teraz clovek nevie, ked sa vsetko aj 3 x dno dna zmeni. no po testoch to bude isto vsetko jasnejsie
Odpovedať
Článok sa načítava...
Och baby držím Vám palce. V tejto dobe mať svadbu, to je ako za trest.
Odpovedať
mojenko ako ste nakoniec dopadli. vyslo vam to vsetko podla vasich predstav?
Odpovedať
@veronika_bizova aj mna by zaujimalo, ci ste svadbu prelozili alebo ste ju mali? ako to dopadlo?
Odpovedať
My sme mali svadbu 7.11. Nevesta a ženích nemusia mať rúško a v kostole sme boli len svedkovia a rodičia. Síce som mala mať svadbu kde malo byt 93 ľudí takmer ale takáto malá svadba mala čosi do seba. Hlavne bez stresu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?