Svadba 8.8.2015 ?

Humenne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My vtedy plánujeme svadbu :)
Odpovedať
Aj ja som chcela, alebo 10.10.2015 a nakoniec 6.6.2015, nebude v augustermoc horko? :-) ci?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte pripajam sa do klubu 😊 my sme mali mat povodne 6.6.2015 ale kedze ta restika co sme chceli je uz na ten termin zarezervovana tak sme sa rozhodli pre specialny termin 8.8.2015 vtedy oslavujeme aj nase osme vyrocie vztahu takze lepsie sme si vybrat nemohli a je to uz definitivne restiku mame od dnes zerezervovanu 😃😃😃😃
Odpovedať
Aj my sme uvazovali o 6.6 ale priatel konci v tom case skolu cize sme to dali na 8.8.2015. a mame troska neskor sobas (17.30) aby sme sa neuvarili ;)
Odpovedať
aj my sme mali mať 8.8.2015...bohužail nevyšlo..:/
Odpovedať
@sabina255 a co sa stalo?
Odpovedať
Profilova fotka
Fotografovali sme svadbu 8.8.2014 na južnom Slovensku a bolo dosť horúco (29 C), ale bol to krásny letný deň. Najlepšie je mať k dispozícii vizážistku nech ustráži make up aspoň do úvodného tanca. jana
Odpovedať
Profilova fotka
Ak pôjde všetko podľa plánu, tak to bude aj náš deň :)
Odpovedať
Aj my máme termín 8.8.2014 Žilina :) tak sa tešíme :-) a teplučko je vždy lepšie ako keby malo pršať. :-p
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Nevestičky, zverte svoju kvetinovú výzdobu do rúk Flover a nebudete ľutovať! Vieme čo sa nosí a je aktuálne veľmi v móde!
Odpovedať
8.8.2015 Trenčín :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj my mame svadbu 8.8.2015 je to den narodenia nasej dcery bude mat akurat rok ;-) som zo Seredi a vlastne este nemame ani nic zajednane :-/ Je tu niekto z okolia Seredi alebo TT? A viete mi odporucit nejakeho kameramana , fotografa a DJ (okrem Slezaka ten uz je full na tento rok) Dakujem za rady ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
.My mame svadbu 8.8.2015 :-) dufam, ze sa nam to uz podari. Zial z dovodu umrtia sme museli minulorocnu svadbu v septembri zrusit... Nevesticky neuvarime sa v tom termine? Ale teraz uz tie augusty niesu horucavy...ako kedysi :-)
Odpovedať
Aj my máme 8.8.2015 :) ...8 mička je moje šťastné číslo tak dátumik som vyberala ja a milý sa musel prispôsobiť xixi... tak nech nám to všetko dobre dopadne ...
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež 8.8.15 v Pezinku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer nevesticky,ak ešte niektorá hľadáte DJ a nemáte,tak termín 8.8. mám zatiaľ voľný..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame tiez 8.8. tiez mame rovnake priezviska tak sme to takto zladili :D a skor vezmem teplo a slnko ako keby malo prsat. pamatam sa ze minulorocny august u nas bol dost chladny. myslim ze taky jul je najhorucejsi
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my máme 8.8.2015 v terchovej, tak dúfam, že budeme mať dobré počasie a nebude také veľké teplo :D
Odpovedať
Baby, a neviete ake ma byt priblizne pocasie v tomto termine? Ja by som chcela svadobnu hostinu vonku. Taku uvolnenu zahradnu oslavu skor :-) nebudeme mat vela hosti.. len sa obavam dazda :-|
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
baby ako riesite kyticu?ma ladit s cim z vydobou alebo s popolnocnymi satami?som stoho uz blazon
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer ,lepšie to vyzerá ak ladí farebne z výzdobou.
Odpovedať
Urcite s vyzdobou tiez budem mat tak.Alebo aspon aby sa v kyticy nachadzali aj farby vyzdoby.Mozes skombinovat aj ine farby len aby v tej kytici boli aj farby vyzdoby
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?