Svadba v lete 2014

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, viem ze sa to niekomu bude zdat priskoro. Ale je tu niekto kto bude mat svadbu v roku 2014???
Odpovedať
@jetotu vau vazne vsetko :-) vy ste to vzali nejako supom nie :-) ja este nemam nic este len obzeram co a ako :) a vsetci dodavatelia vam boli ochotny potvrdit termin tak skoro? Lebo viem ze niektory nechcu brat rezervacie viac nez rok dopredu.
Odpovedať
Profilova fotka
nebol problem, praveze cim skor tym lepsie, fotograf mal uz aj dost terminov na 2014 takze to sme ani nerozmyslali a hned ho potvrdili :)
Odpovedať
@jetotu to mas super :) ja ani neviem kde by som mala zacat, cim by som mala zacat skor. Ale tak poredsa ja planujem svadbu az niekedy koncom augusta takze cas este mam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby...my tiež plánujeme rok 2014...predbežne 17.mája, ale uvidíme ako sa to bude vyvíjať...
Odpovedať
ahojte, my tiez planujeme na september 2014.. ja mam pre vas otazku: kedy sa chystate rozdavat oznamenia alebo oboznamovat ludi s datumom? kedze to vieme uz takto dopredu?
Odpovedať
Profilova fotka
@aerdna11 nooo my planujeme na februar/marec a svadba je v maji. ale vacsina uz vie kedy maju prist :) @alex1986alex noo v prvom rade by som riesila salu (to je najdolezitejsie kedze kazdy sa ,,blazni,, uz rok dopredu :) a tak kostol a vyzdobu a foto a tak nooo :)
Odpovedať
@jetotu no asi zacnem aspon obzerat salu a veci podobne :) @aerdna11 ja som nad tym este nerozmyslala posledna svadba u nas v rodine bola pred 4 rokmi takze este sa im to nechystam oznamit aby mi nehovorili ze som blazon ked planujem tak dopredu :-D ale pomalicky aspon zacnem naznacovat :-D @jankaambr ahoj :) a uz mate aj nieco vybavene???
Odpovedať
Profilova fotka
@aerdna11 tak my sme našim a blízkej rodinke už čo-to vraveli, aby počítali s tým, že sa budeme po štátniciach nejak chcieť brať, sťahovať a podobne :) ..ale je to také normálne, keď sme zasnúbení už vyše roka, tak sa ľudia pýtajú čo so svadbou.. vždy povieme že po štátniciach bude :D oznamká začneme riešiť predpokladám najskôr za rok :) @jetotu fiiiha no vy ste akí šikovní :D to už naozaj po semestri v júni aby sme sálu poriešili :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alex1986alex nie, ešte nemáme nič vybavené...ešte sa len rozhliadame a vyberáme :)
Odpovedať
@jetotu @barumienka @jankaambr a ake velke svadby planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
@alex1986alex my zatiaľ v štýle: rodina na večeru (len pokrvná :D a svedkovia, lebo keby sme mali vyberať kamarátov, tak skončíme pri blbom čísle :) a takto by nás nemalo byť viac ako 55 na večeri) a po 21.00/22.00 všeeeeeeeetci kamaráti :) nedovoľujem si odhad, dúfam, že to nebudeme musieť nejak extra korigovať.. :D a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@alex1986alex z 200 sa nam podarilo stlacit na cca 125-130 kuskov...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@barumienka ja mam taku otazocku.. budete mat aj polnocne jedlo? myslim ze kapustnica to byva.. ak ano, tak to potom bude aj pre kamaratov? lebo ja som bola v tom ze kamarati maju chodit po polnoci =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alex1986alex my ešte presne nevieme, ale okolo 70-80, možno sa to ešte zmení :)
Odpovedať
baby, prezradte mi, naco je dobre planovat svadbu 2 roky vopred... ved viete, ze sa chcete zobrat, tak preco sa tu natahuje 2 roky? dovtedy sa aj moda zmeni..
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@radka420 hotovo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mz my mame 17.maja 2014 a mame yatial iba salu svadobne saty vyzdobu z casti jedla teraz sa riesi hudba ale pomalickz postupne hadam este je cas a pre mna to bude este zlozitejsie ze som v zahranici
Odpovedať
Profilova fotka
@elizita tak my vieme, že sa chceme zobrať už dlhšie.. zasnúbení sme rok a pol :p ale vedeli sme, že svadba tak skoro nebude, pretože študujeme.. keby mal už aspoň jeden z nás hotovú školu, bolo by to iné.. a my v podstate ešte ani moc neplánujeme, resp. zatiaľ nič reálne neriešime, len sa dohadujeme na termíne, trocha ohľadom hostí, sály.. ale zatiaľ len medzi sebou :) ..tiež trocha nechápem že napr. šaty riešia baby tak veľmi dopredu.. ale to už nie je moja vec :D @aerdna11 ja som pôvodne bola tiež v tom, že až po polnoci.. ale načo sa držať takýchto zvykov, ja osobne si moc neviem predstaviť, že budem v nejakom meste od obradu do polnoci sa niekde baviť a potom pôjdem na svadbu.. čiže sme to trocha posunuli :) a jedlo bude samozrejme aj pre nich, aj keď osobne sa mi zatiaľ viac pozdáva formou švédskych stolov..
Odpovedať
@jaankaa1 a kde v zahranici si? no ja s priatelom zijem v CR ale svadba bude na slovensku kedze vsetci su odtial. A tu uz fakt mas aj svadobne saty???
Odpovedať
@barumienka tak to aj chapem.. jasne, my sme to vedeli tiez dlho,este pocas skoly, no zasnubili sme sa, az ked to bolo realne.. skor ma zaujimaju taki, co spolu byvaju 10 rokov, a 3 roky su zasnubeni :)
Odpovedať
Profilova fotka
@elizita tak tomu nerozumiem ani ja :) aj kdesi vo fóre sme to riešili, že čo ľudí k tomu vedie po x rokoch spoločného života to zrazu "zlegálniť".. alebo také niečo, ale nepochopila som to vysvetlenie trocha :D
Odpovedať
Profilova fotka
alex1986alex@ ja som v nemecku sama..takze moj priatel je na slovensku..saty nie su este usite ale pojdem do salona ..chcem ist do polska tam to vyjde lacnejsie a tam by som si ich dala usit..(vychadza to max do 300 eur.)takzse som vysmiata..ale vyskusam si tam aj ine druhy :) o tych co mam na fotke som snivala uz skoro tri roky ..tak uvidme :-)
Odpovedať
@jaankaa1 satky som kukla su krasne.... ach jo ...ja kym si nejake vyberiem tak to potrva :-D aspon ze mam este tolko casu :-D takze vsetko budes vybavovat viac menej cez net co??? a priatel je na slovensku? cize vztah na dialku?
Odpovedať
Profilova fotka
no uz dva roky skoro tak fungujeme..ale uz to nebude trvat dlho.:)) tak stale nieco vybvim ked som doma..zopar veci jasne riesim cez net, zatial to tak funguje ale este mam dostatok casu a ty si na tom ako..o saty sa neboj urcite ti nieco padne do oka :)
Odpovedať
@jaankaa1 fuuuu tak to vas obdivujem ;-) priatel bol teraz mesiac na sluzobke v Cine, zajtra sa konecne vracia a zdalo sa mi to neskutocne dlho a uz sa ho nemozem dockat. Takze vsetky vztahy na dialku uprimne obdivujem ;-) A ja akurat pokukujem po nejakej sale.... uvazujem co bude najlepsie ci nejaky hotel, penzion alebo co ja viem co :-D Ty uz mas salu vybranu? A satky ked ja mam pocit ze kazda nevesta aspon vie aky styl siat by chcela, ja ani to.
Odpovedať
Profilova fotka
no salu uz mame objdnanu .mala som na to dva tyzdne co som bola tak aspon to som zmakla :)) no pokukuj po sale ta je dolezita musi sa ti pacit a mat hlavne velky parkett hehe. a o tych vztahoch na dialku to je uz aj trosku o zvyku na zaciatku to bolo velmi tazke ale da sa to prezit . musim povedat ze vazne sme si este viac cennejis ako ked som bola doma @alex1986alex
Odpovedať
ahojte :) aj my planujeme svadbu na april-jun 2014. priatel vymyslel, ze 14.6.2014 takze ak to tak ostane, tak aspon salu chceme dohodnut skor, lebo o ten datum bude asi zaujem :) ine zatial este neplanujem riesit. mozno okrem siat, lebo neviem, ci na moju postavu bude nieco, co sa mi aj bude pacit :( meriam 152 cm. takze saty si dam mozno usit. ale zase nechcem za ne dat viac ako 300-400 eur.
Odpovedať
@jaankaa1 no nieco som si uz vyhliadla na internete, takze ukazem polovicke a uvidim co na to povie a ked budem na slovensku pojdem nieco poobzerat :) My planujeme tak okolo 60-70 hosti aj to sa zda priatelovi moc :-D nie kvoli peniazom ale povedal mi ze je to neosobne tak neviem :-D a co vy? aku velku svadbu budete mat?
Odpovedať
@verra66 Ahoj no pokial si vyberiete naozaj datum 14.6.2014 salu by ste asi rezervovat mali ;-) myslim ze to bude hodne oblubeny datum v roku 2014 :-D A ty si naozaj dost malicka ale ja meriam tiez iba 160cm saty sa pripadne skratia a topanky budu na opatku :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?