Svadba v lete 2014

Ahojte, viem ze sa to niekomu bude zdat priskoro. Ale je tu niekto kto bude mat svadbu v roku 2014???
Odpovedať
1
2
6
ahoj, uz je tu taka tema tusim zalozena :) ale hej su tu take...ja budem mat v maji 2014 :) a ty?
Odpovedať
@lili224 no myslim ze uz som tu nieco podobne videla lenze tam ostatne nevesty iba rozoberali ze je este priskoro nieco planovat. Prinajhorsom tuto temu zrusia :-) ja tu chcem zatial aspon cerpat inspiracie a rady co je zbytocne a co zas nie :-) ja rozmyslam nad augustom :-)
Odpovedať
@alex1986alex ano videla som ze tam dost riesili, ze je to skoro...myslim si, ze je to kazdeho vec...urcite je skoro 2 roky vopred vyrabat pierka a ine veci...ale nabrat inspiracie nie je nikdy neskoro :) my uz mame datum stanoveny, nejake zakladne veci aj zajednane :) vy ste ako na tom?
Odpovedať
@lili224 presne, nech si kazdy robi ako sam uzna za vhodne :-) :-) :-) my nemame este nic, len vieme ze chceme svadbu v lete :-) Zatial budeme zbierat len ispiracie, odporucania na dodavatelov atd atd atd. co uz mate zajednane? budete mat velku svadbu?
Odpovedať
@alex1986alex ratame tak do 60 ludi...mame zajednaneho fotografa, kameru, DJ, starejsieho a harmonikara :) a zatial riesim este salu, a potom budem ostatne :)
Odpovedať
@alex1986alex možno my :-D fakt je to ešte riadne ďaleko, tak vzdialený dátum určite ešte nerešime....
Odpovedať
@lili224 my sme to tak predbezne pocitali a mali by sme mat cca 70 ludi. My este ani nevieme akeho fotografa budeme mat. A ani nevieme ci je lepsie mat DJ a alebo zivu hudbu. Takze najskor sa musime vo vsetkom zorientovat :-D :-D :-D
Odpovedať
@alex1986alex jasne :) ved mate kopu casu :) ja som hned vedela ze chcem DJa, a dokonca ma aj harmoniku, takze to bude take spojene aj so zivou hudbou :) foto a kameru som nahodne pozerala a hned som si ich zajednala :)
Odpovedať
@lili224 ked mala svadbu moja svagrina tiez mala nieco podobne ako pises DJa a ten hral aj na harmonike aj spieval. Takze do uvahy pripada aj tato moznost :) Hlavne aby len nesedel a ludia sa zabavali :-D My sme sa este ani nedohodli ci budeme mat kameramana, vsetko v stadiu riesenia :-D
Odpovedať
@nalla mas pravdu ze je to daleko, ale na zbieranie inspiracii a rad nikdy nie je priskoro :D Takze vy rozmyslate o svadbe len zatial bez urciteho datumu :)
Odpovedať
pre niekoho je to daleko, pre niekoho tak akurat :) niekde su terminy obsadene dva roky do predu (poznam take miesta) a niekde staci rezervovat pol roka dopredu. citala som tu uz zufale statusy typu "nevieme zohnat salu na nas termin" tak bodaj by aj vedeli, ked si to nechavali na par mesiacov pred. vsetko zalezi od oblasti a narocnosti mladych. mat rezervovanu salu, kameramana a hudbu rok a pol dopredu nie je skoro. ale robit pierka, kupovat saty, topanky, dekoracie, to ma este kopec casu...
Odpovedať
@alex1986alex áno, jasné, svadbu plánujeme, a priznávam tiež zbieram inšpirácie, ale dátum sme si neurčili, vzhľadom na súčasnú situáciu, v ktorej sme, je ťažké hovoriť o nejakom konkrétnom dátume. Možno to bude 2014, možno 2015, možno až neskôr... uvidíme čo život prinesie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@akitas je smutné, že človek si musí svadbu plánovať pomaly niekoľko rokov dopredu.....niektorí ľudia sú fakt blázni v tomto....dva roky zajednaná sála a pod. a pritom za dva roky sa toho ešte toooooooooooľko môže zmeniť ja byť majiteľom reštaurácie/sály/priestory, ja to skôr ako pol roka dopredu ani nedovolím
Odpovedať
@nalla dva roky su fakt vela... no nejde len o priestory, pozerala som si kalendar skupiny, ktora je v mojom okoli velmi oblubena a cely rok aj nieco uz mala na kazdu sobotu rezervaciu...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my budeme mat svadbu 14.6.2014 a tiez vseko pripravujem, zhanam napady ... radsej skor ako sa potom stresovat na poslednu chvilu. hlavne mame celkom pekny datum myslim a dost ludi si povie to iste takze tak :) napriklad saty budem kupovat az koncom roka co ak ma osvieti a schudnem :-D ale deko, menovky atd si pomalicky robim uz teraz ....
Odpovedať
@akitas mas pravdu ze niektori dodavatelia, fotografovia, skupiny atd atd atd su zajednany aj rok dopredu. 2 roky su asi vela ale pol roka sa mi zase zda malo. Zatial chcem pozistovat co a ako. Ake su trendy a pod. A podla toho potom neskor zacat vsetko planovat na 100% :-)
Odpovedať
@alex1986alex my uz mame predbezny datum, v jari chceme poobchadzat restauracie. mozno som divna, ale bojim sa len jednej veci- ze bude smutok v rodine. ja viem, ze na take sa mysliet nema, ale ja si nemozem pomoct.
Odpovedať
@akitas a aky mate datum? No divna si neni, stat sa to bohuzial moze, len by si nad tym nemala moc rozmyslat a zbytocne sa tym trapit.
Odpovedať
@maddalenka ahoj :-) ja este ani zdaleka netusim ako budu moje saty vyzerat :-) takze nad tym som este ani nerozmyslala. Ale datum mate naozaj pekny, myslim ze ten sa bude pacit vela nevestam, takze dobre robis ze si zacala skor :-)
Odpovedať
@alex1986alex 30. augusta 2014 (zatial). teraz sme vsetci relativne zdravi, ktovie co bude buduci rok. vies clovek rozmysla nad vselicim ked ma v rodine styroch 80-nikov :/
Odpovedať
@akitas nad 30 augustom rozmyslame aj my :-) ale este mame v rezerve dalsie 2 terminy takze zatial sme sa este definitivne nerozhodli. To chapem, moj starky zomrel minuly rok a priatelova babicka ktora bola ako keby aj mojou babickou tiez, takze tvoje obavy uplne chapem. Ale mala by si mysliet skor pozitivne ze sa nic zle nestane a budu sa este zabavat na vasej svadbe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alex1986alex ahoj :) no tiež sme sa rozhodli za leto 2014.. dokonca máme dátum, ktorý ale už po dnešku tak na 95% budeme presúvať :D a @akitas ja som zase divná asi v inom: nechcem svadbu počas júl/august, lebo vtedy bud ľudia na dovolenkách.. a ja by som rada osláviť s úplne každým :D takže keď to zhrniem, teoreticky 30.august pripadá do úvahy alebo ešte 6.9. a 13.9... ale, baby, zatiaľ to moc neriešim, tiež si vravíme s mojim, že po letnom skúškovom začneme čosi závažné podnikať :)
Odpovedať
Profilova fotka
@maddalenka hehe, teraz čítam, že do konca roka by si rada zhodiť :D tiež si to vravím: snáď sa mi podarí trocha lepšie vyformovať tú moju postavičku ako lusk :D kým budem zháňať šaty.. :D
Odpovedať
@barumienka tak si myslim, ze 30. augusta uz ma vasina ludi po dovolenkach a navyse o svade sa dozvedia v dostatocnom predstihu, aby si naplanovali leto ;) pocitam s tym, ze uz nebudu neznesitelne horucavy a ja budem este stale pekne opalena, to znamena bez vyrazok, ktore sa mi inak zvyknu robit na chrbte! ale zas keby niekto nemohol prist, tak ma to nerozhodi (pokial to nebude zenich :D )
Odpovedať
@barumienka :-) keby si tie dovolenky nebola spomenula tak ma to ani nenapadne :-D Brala som to tak ze ludia predsa o tom bude vediet v dostatocnom predstihu a snad si nikto nenaplanuje dovolenku presne v termin mojej svadby, a keby nahodou ano aspon budem vediet ze dovolenka bola pre neho dolezitejsia ako nasa svadba ;-) Ale my este nemame presne urceny termin takze sa moze stat ze svadbu budeme mat zaciatkom septembra a to uz malo ludi chodi na dovolenky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@akitas @alex1986alex ako jasné, že rodina by si dovolenku vtedy nenaplánovala :) ale myslím skôr kamarátov, veľa z nich je dobrovoľníkmi a robia animátorov na táboroch a podobne, čiže tam si už ten termín moc nenavyberajú :) a chceli by sme, aby prišli všetci, čo budú chcieť potom večer :) a tie neznesiteľné horúčavy tiež nie sú zrovna najlepšie počas svadby.. tak hádam dobre podátumujeme a aj 30.8. bude tak akurát! :D
Odpovedať
@barumienka no tak to je potom ine. Ale koncom augusta sa uz ani do taborov nechodi, takze tam by nemal byt problem. Ja zase ked som sestre spomenula ze by som chcela svadbu v auguste tak ma strasila ze v auguste vzdy prsi. Ale posledne roky vzdy koncom augusta bolo pekne tak snad sa na tom nic nezmeni :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj :) priskoro nepriskoro ... my mame 24.maj 2014 :)
Odpovedať
@jetotu Ahoj :-) a uz mate aj nieco vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
@alex1986alex :)už všetko :) okrem hudby...nevieme sa rozhodnut mnedzi tolkými kapelami kedze su este volní skoro vsetci ;) :D
Odpovedať
1
2
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?