Svadba v roku 2022 - sú tu už nejaké nevesty?

21 min68
  • My sme mali mat svadbu teraz 2.10. Ale presunuli sme ju na jún 2022,nie kvôli korone ale narodil sa nám synček. Určite ako prvé zajednaj kostol a sálu. My sme najprv stanovili termín a volali na farský úrad ci majú nejaký čas v tom dátume voľný a potom sme išli hneď na sálu. Určite už teraz hľadaj lebo šály sú rýchlo rezervovane

• @kikonky  no my máme termín v júni a pred 2 týždňami som volala do jedného salónu že by som si chcela vyskúšať šaty, tak mi povedala ze to je ešte skoro.

• @pilcha33  no tak už ste počuli 😂

• Sponzor fóra
  • Nehovorím, že celé to má byť úplne mega veselé, ale tak zas aby to bolo také ťahavé smutné celý čas, to nechcem. A páči sa mi, ak sú tam okrem dievčat aj chlapci, väčšinou je to potom vtipnejšie 😊

• @katkoli  ja som mala FS Drienka Drienov - chcela som decentné čepčenie bez toho, aby musel niečo robiť manžel, keďže nie je na tieto veci - prišlo asi 10 žien, nádherne spievali a začepčili ma, dali mi kroj. Cena dokopy 150€. Ja som bola spokojná, ľudia nadšení, každý si ich chválil, veľmi sa im to páčilo. Celé to trvalo asi 15 minút. Iné súbory, ktoré som oslovila tiež, ale mne veľmi nevyhovovali alebo neboli voľní:

*FS Kalvarčan, cena aj s krojom vrátane dopravy - 200€ (chodí 6 dievčat, dvaja chlapci ak si dobre spomínam)
    *PARTA - svadobné čepčenie Košice, Prešov - oni majú tri balíky od 180€/ 210€/ 230€ (3 speváčky, 1 družba)
    *FS Škvarkare, 250€ (chodia myslím traja, ale za to neručím), v cene je už aj kroj ak ma pamäť neklame
    *FS Hornád - 160€ + 10€ doprava; cena je bez kroja (ten je možné zapožičať +40€ ženský; +30€ mužský)
    *FS Jahodná - 250€ vrátane dopravy a krojov

Potom je ešte FS Čarnica, FS Borievka, Dedinská folklórna skupina Vinica o.z. - Myslava.

• @tralala94  Ďakujem krásne za takú odpoveď vyčerpávajúcu, to je od vás veľmi milé 🙂 ja mám presne taký typ snúbenca, takže ste sa úplne trafili 😂😊😊

• @katkoli  Tak v tom prípade tá Drienka alebo Kalvarčan. 🙂 Ostatné FS zapájajú aj ženíchov. A niet za čo. 🙂

• @mrs_nat  ahojky, myslím, že to je dosť variabilné, niektoré sály sú krásne samy o sebe a tým pádom stačí 'kyticka na stôl', v iných človek uvažuje o rôznych zástenach po celom obvode, takže sa cenovo dostáva inam..🤷 prípadne má nereálne predstavy o výzdobe kvôli pinterestu a to je možno tretia kategória 😁😁🤦

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...

Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov