Svadba v roku 2022 - sú tu už nejaké nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte. Iba tak uvažujem - je tu niekto, kto plánuje svadbu na rok 2022, či som tu ešte skoro? 🙂 Ak sa tu predsa niekto nájde, v akom stave ste s prípravami? 🙂 Priznám sa že ja vôbec netuším čo riešiť ako prvé a či už vlastne niečo riešiť. 😄 Dátum sa ešte len rozhodujeme (určite druhá polovica roka), no neviem či najskôr riešiť miesto a oddávajúceho alebo ako postupovať. 🙂 Budem rada ak sa tu nájdeme nejaké a navzájom si poradíme 🙂)) Pekný deň. - Foxxy
Odpovedať
Profilova fotka
@mrs_foxxy aspon si co to spravis po svojom. Nepoviem, ze svadbu ma riesit len nevesta, no v niektorych pripadoch je to tak mozno aj lepsie
Odpovedať
Ahojte my mame svadbu 21.5.2022. Už máme sálu ubytko kapelu koláče, saty obleka rozdané skoro všetky pozvánky, taktiež aj veci na výzdobu mam porobené keďze si idem robiť výzdobu sama..
Odpovedať
Ahojte, mne sa už ani nechce nič vybavovať, samé problémy, tam kde mame mat hostinu sa novy majiteľ rozhodol zvýšiť cenu na osobu o 10-15€ a to nás vyjde o 1000€ viac a to bol jediný priestor , ktorý sa nám podarilo zohnať, túto sobotu sme zas mali ísť obrúčky si dať spraviť a písali nám, že majú pozitívny test na coronu, všetko sa kazí
Odpovedať
Profilova fotka
My mame na 3ti pokus, 2.7.2022, uz ked tento krat to nevyjde ideme samy na urad a hotovo 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute nevesty, pripájam sa aj ja 🙋🏻‍♀️ My budeme mať svoj veľký deň 11.6. ✨ Máme teda vybavený kostol + kaplána, sálu, fotografku, kameramana, DJa a vizážistku. Už mám rezervované svadobné aj popolnočné šaty a kúpené topánky a doplnky a práve včera sme kúpili môjmu milému oblek + topánky a opasok. Práve riešim s kamarátkou floristkou kyticu a výzdobu, budúci mesiac by som chcela objednať oznámenia, ostatné tlačoviny si zrejme spravím sama. Pomaly kupujem a objednávam rôzne veci a drobnôstky k výzdobe a tak.. Koláče a víno prídu na rad tiež skôr na jar, dodávateľov máme vybraných, sú zo vzdialenej rodiny, tak to bola taká istota, keďže poznáme kvalitu. Myslím, že sme na tom fajn, zatiaľ ma panika nechytá 😄
Odpovedať
Profilova fotka
A ešte som zabudla, že mám už vybavené aj čepčenie 😊
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?