Termín 5.9.2015

Profilova fotka
Ahojte dievčatá - budúce nevestičky. Máte zajednaný tento termín? ako ste postúpili s prípravami? zháňate neičo? chcete niečo postúpiť - posunúť na tento termín? tak sa pridajte do diskusie... Začínam.. máme zajednaný piaristický kláštor v PD, hostinu v hornej vsi okres PD, kameraman KS STUDIO, fotograf Feri Bologa, kaderníčka Lenia, make up Monika May Jančichová... mala som zajednané šaty, ale nie som si tým istá... :-D
Odpovedať
1
2
Ahoj :) tak ja mám pocit, že ako som začala minulý september blázniť s tým, že nič nestíham, teraz som sa upokojila a nič neriešim :-D ale myslím že už je najvyšší čas :-D -doteraz máme zajednanú sálu + výzdobu, kameru, fotografku, DJ, vizážistku+kaderníčku (2v1) :) a máme pokúpené nejaké tie maličkosti (pierka, doplnky do výzdoby, dekoráciu na tortu, rekvizity na fotenie a pod.) -teraz vo februári chcem ísť skúšať šaty, síce som už bola, ale ešte som nič nezajednávala a v marci (pol roka pred svadbou) pôjdeme s drahým na matriku, aby sme už konečne rezervovali čas obradu, pretože tam chodím už ako na klavír a stále som nič nevybavili, kedže vždy tam je iná pani a každá mi povie niečo iné..... d´dam, že náš čas bude ešte voľný, inak im tam niečo urobím :-D (kedže budeme mať civilný obrad na záhrade, chcem čas aký som si vybrala: 15:30) :) -pomaličky ideme riešiť aj koláče a tortu, myslím že to budú robiť 2 osoby, ale ešte nemáme vybraté -už pozeráme aj obrúčky, ale mám pocit, že ja a môj drahý sa nikdy nezhodneme :-D mne sa páči niečo iné a jemu tiež niečo iné, ja chcem dvojfarebné, on chce platinu....no ja neviem teda :-D a vy čo babeny? čo už máte? nie som pozadu? :)
Odpovedať
Profilova fotka
akú budeš mať výzdobu? ja sa neviem rozhodnúť vo farbe a ani v štýle :-D ťažko s Blížencami :-N :-D
Odpovedať
@salsape štýl nemáme presne charakterizovaný :-D ale chcem niečo jemné, elegantné, luxusné :) bude mi to robiť agentúra, tak sa chcem nechať prekvapiť :) ale bude to vo farbách biela-krémová-slabunko ružová (veľmi jemne tej ružovej) a kvety by som chcela pivónie ale ak ich nezoženú tak rozmýšľam nad mixom ruže-karafiáty-gypsomilka-frézie (samozrejme všetko v bielej) :) a ty máš akú predstavu? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak pridám sa k vam... 5.9. Termin zajednany, fotograf-Fulvie štúdio Košice ......kameramana nechceme,Dj-Juraj gabdzil.... Cepcenie dievčatá zo sabinova, kaderníčka zajednana ešte sa rozhodujem pre vizazistku..... výzdobu a koláče si budem robiť sama.Matriku a skúšku šiat si chcem vybaviť vo februári ja som totiž mimo Slovenska takze trosku obmedzený počet termínov mám nato vsetko, ale verím ze to hravo zvládnem. Topanocky sa v podstate objednané popolnocne saty sú v štádiu riešenia ...... Ešte darčeky ale to tiež asi sama budem robiť a pierka to si myslim ze je času dosť a výzdobu budem ladia do tmavo modrá v kombinacii s coralovou
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej, teším sa, že je nás na tento termín stále viac a viac... my plánujeme ísť v piatok do incheby a poriešiť obrúčky a pozrieť oznamká
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) Aj my sa pridavame k tomuto terminu. Zatial mame fotografa, kameramana, miesto, DJ-a, vizazistku, obrucky objednane a 21. februara ideme dohadovat podrobnosti ohladom zakuskov ,menu a vyzdoby, ale ja uz mam vsetko vlastne naplanovane :) Na skusku siat sa chystam 7. marca. Inak tiez vsetko riesim z Brna, takze je to trosku zlozitejsie. Vyzdoba bude u nas do zlta, citrony vo vaze a tak :) Oznamka sa chystame objednat tiez v marci a oblek pre zenicha kupovat tiez v marci, popolnocky som zatial neriesila. Ale uz sa tesim ako aj vy vsetky :) Hlavne sa neviem dockat tej skusky siat. Vy uz mate saty vybrane?
Odpovedať
Tiež sa pridávame :-) :-) 5.9. má môj ženích 33-tie narodeniny, čiže dátum bol jasný... Nám chýba ešte dosť vecí, ale základ máme: sálu + výzdoba, farba bude dvojfarebná - modrá a žltá (obaja sme žlto-vlasí a máme modré oči). Fotiť bude moja fotograficky vyštudovaná kamarátka a spolužiačka, kamerovať bude ženíchov brat (áno, bola to dilema, ale nakoniec sme sa s tým zmierili a ani bratovi to nerobí problém), kvety a kytice zariadi moja mama kvetinárka, Dj-ja nám bude robiť sused, zákusky a tortu zase pečie ďalšia suseda cukrárka. No vyzerá to na celorodinne organizovanú svadbu :-D Oznamká a iné "propagačné materiály" budem robiť ja, vytlačí fotoslužba :-) Kaderníčka už bola o dátume informovaná prostredníctvom mojej mamy, aj farár prostredníctvom môjho otca, ale plánujeme za ním ešte zájsť... Obrúčky ešte nemáme, šaty nemám, ani som neskúšala, o obleku rozmýšľame, chceli by sme biely. Akurát dnes som bola nakupovať v sekáči, chcela som šaty na ples a našla som jedny krásne nebeské modré a rozmýšľam, že to budú moje popolnočné :-) Kozmetičku tiež ešte nemám. Na to je hádam ešte čas, Dúfam, že som na nič nezabudla a že to cez leto stihneme vybaviť. Plánujeme aj jazdu po Slovensku - budeme pozývať rodinu na svadbu. Ja sa teraz hlavne sústreďujem na učenie a štátnice, organizovanie svadby ma len rozptyľuje, strašne veľmi sa na to teším, už nech je jún!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ak možem poradiť, tak už by si to podla mna mala začať riešiť. My máme svadbu 19.09. a mala som problém zohnat kapelu, kameramana, lebo vacsina, ktorých som chcela bola obsadená a starejšieho ešte stále nemám- jeden mi napísal, že je na celý september obsadený už od júna 2014. Ostatné veci majú cas podľa mňa, ale služby a miestnosť na oslavu vybavuj čím skor, tým lepšie ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja sa pripájam máme tiež dátum 5.9.2015 zatial mame rezervovanu salu, kostol, agenturu na vyzdobu ale este stale som im nedala presne instrukcie ako si to predstavujem pretože stale nachadzam nieco nove a pekne a neviem sa rozhodnut, hrozne :-) mame aj kameramana a fotografa a práve riešime hudbu ale nikdy sme neboli velmi tancovačky tak je stým trosku problem. Kadernicku som si už rezervovala aj vizažistku, take predkolo skusky bolo teraz na plese-vid profilova fotka :)
Odpovedať
Pridavam sa k vam... My sme nasu svadbu nechali na svadobnu agenturu, kedze v novembri k nam pribudla nasa Julinka...tesila som sa na pripravu svadby a namiesto toho som sa pripravovala na babatko ;-) takze som vybrala miesto a cas a zvysok uz agentura z BB.... prislo mi to ako najlepsie riesenie... a dufam ze som spravila dobre...trochu mam obavy z toho, ci to bude podla mojich predstav, ale neviem si predstavit teraz obehavat obchody, cukrarky a pod...staci ze saty si musim dakde pozhanat...stale to odsuvam... V pondelok sa prvy krat stretneme osobne so svadobnou koordinatorkou, fotografom, cukrarkou, barmanom, uvdime oznamenia, navrh vyzdoby...som uz zvedavaaaa....
Odpovedať
Profilova fotka
@marikaa12 ako dopadlo stretnutie?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, my sme celkom pokročili, máme zajednané všetko okrem odvozu a neboli sme na náukách, lebo sme zrovna v tom víkende maródili. máme obrúčky, prišlo mi tričko a detailíky. juj, už sa to fakt blíži. včera som v obchode našla svadobné poháre po 21 eur, no nekúp to :-D juj, už nech je august. veľmi sa teším na august máme v pláne ísť na pár dní do Nemecka a do Poľska, som zvedavá, ako to budeme stíhať pred svadbou...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@salsape prekvapili...navrhy boli skoro dokonale ;-) tak sa uz len nechat prekvapit na vysledok.... Fotograf az moc extrovert na nas vkus, ale aspon bude sranda...zakusky ujdu a s navrhom tortymusia este daco spravit...oznamenia nadocakavania...barman trosku hanblivy chlapec ale ponuka zevraj chutila...ja som kvoli malej neochutnavala, ale aj na pohlad ocarili...koordinatorka velmi mile dievca..a hlavne dokazala si poradit aj so svokrou :-D ...ta mi lezie uz maximalne na nervy...nic neni dobre a ona presne vie ako to ma byt...
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá ahojte, ako ste pokročili s prípravami? je tu medzi nami aj nejaká nová nevestička? v Prievidzi sú vraj 4 svadby v našom kostole, tak som zvedavá, či sa aj tu stretneme ;-) my čo máme nové? kúpili sme 72 fliaš vína, zajednali sme svadobné oznámenia, našla som si svadobné topánočky. a mám už popolnočné šaty a aj topánočky k nim. a s drahým sme si spravili prehľad oblekov, ale zatiaľ sme nič nenašli, čo by nás oslovilo
Odpovedať
Profilova fotka
a... nevieme sa teraz nejak dohodnúť, či chceme živú kapelu alebo DJ :-D bábo raď
Odpovedať
@salsape no všetko má svoje výhody aj nevýhody, na Djovi ušetríš tým, že neplatíš 4-5 večerí, ale len 1 :-D a bude ti púšťať originál skladby, od kapely je to len interpretácia, ale zase vám tie skladby vedia prispôsobiť a je to osobnejšie...
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatáááá, zajtra si ideme po svadobné oznámenia!!! sa vytešujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
5.9.2015 máme voľný termín na fotografovanie a filmovanie svadby. :-)
Odpovedať
Milé moje "spolubojovníčky" :) chcela by som Vám oznámiť, že sa UVOĹNIL termín 5. SEPTEMBER 2015 NA HOTELI JAZERO VINNÉ :) pokiaľ máte záujem, neváhajte po ňom siahnúť :) dúfam, že sa niektorej táto infoška hodí :) veľa šťastia prajem :)
Odpovedať
Profilova fotka
nejak tu téma stagnuje. máme to za 39 dnešným dňom :-) cez víkend sme absolvovali manželskú prípravu v žiline, dnes ideme kupovať fľaše na alkohol a ja začnem pomaly lepiť etikety... tento týždeň máme stretnutie so starejším - na toto stretnutie sa teším najviac. nemáme oblek, nemáme ženíchove topánky, v ZA som nezohnala podprsenku akú som chcela :-/
Odpovedať
@salsape no oblek a topánky nemáme ani my, ale tak nechávam to na drahom, je to jeho oblek, ja sa kvôli nemu zaťažovať nebudem... a vlastne nemáme skoro nič z toho, čo má na starosti on... bude sa musieť posnažiť:D
Odpovedať
Profilova fotka
@methexis my sme si to rozdelili, drahý organizuje teraz letné akcie a ja svadbu :-D ale tak oblečenie mu neviem kúpiť sama, to si musí on sám také veci... pomaličky plánujem teraz do solárka chodiť, zatiaľ raz týždenne po pár minútkach a potom dlhšie... slnenie vonku nie je pre mňa a navyše... spoliehať sa na toto počasie?! :-D budem si robiť pompomy sama, tak si teraz nakupujem servítky a podobne... mydielka som robila, ešte kúpiť šablónu a spraviť si škatuľky... bavia ma takéto serepetičky robiť
Odpovedať
Profilova fotka
oooo, môj drahý si akurát volá do firmy ohľadom topánok!!! z toho, čo som rozumela (volá nemcom), tak asi nebudú hotové ;-(
Odpovedať
@salsape no ja mám tak polovicu mydielok a polovicu pompomov vyrobenú, s tým solárkom sa asi tiež prid´ám, keďže mám od začiatku leta opálené tričkové rukávy a neviem to doopalovať:(
Odpovedať
Profilova fotka
@methexis to sa ti v solárku hádam zjednotí :-) z akých farieb robíš pompomy? ja biela, ružová + ich kombinácia. a chcela som champagne, ale keď som ich spravila, vyzerajú s nádychom do žlta :-/
Odpovedať
@salsape ja mám otové marhuľové a ešte budem robiť biele. akej farby budete mať výzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem sa sama zo sebou dohodnúť :-D páčia sa mi hnedé obrusy a biele doplnky a bledoružové kvety alebo biele obrusy, bledoružová výzdoba a bielo-ružové kvety :-D pomooooc
Odpovedať
@salsape no u nás rozhodol o farbe drahý, tak mám aspoň po starosti a celkom som spokojná s jeho výberom- povedal síce pomarančovú, ale už som ho presvedčila, že myslel marhuľovú:D takže to bude takých 50 odtieňov oranžovej:D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby už sa to blíži!!!! Už to mame len zapár!!! 😃😃😃 dnes som si uvedomila, ze ja vlastne ani nejako nestresujem... Neviem či mám všetko kedže svadbu plánujem zo zahraničia ale mame kopu jedla a alkoholu tak ľudia by mali byt spokojný 😃😃😃😃 a vy čo riešite na poslednú chvíľu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte otázočka... Už ste mali skúšku učesu a makeupu? Spokojne? Ako asi dlho tie vlasy trvajú?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?