Termín svatby 2014

10. mar 2014640
  • Ahoj holky, nejste tady některá z Brna?
    "Nastávájící" se chce ženit v červnu, v kostele, asi 60 hostů,
    já bych raději duben, na radnici, my+2 svědci a pak grilovačka 😒 .
    Vůbec netuším jak se zařizuje svatba v kostele a celé se mi to zdá "náročné" 😢 ...

• @nikinnna  ahoj, svatbu v kostele mít nebudu, ale pokud vím, tak je potřeba se domluvit s farářem či knězem, budete chodit na nějakou přípravu na vstup do svazku manželského a také by alespoň jeden z vás měl být pokřtěn. Mrkni na net, je tam toho spoustu o tom, co je podmínkou, aby vás mohli oddat v kostele 😉

• Ahoj, my plánujeme svatbu pravděpodobně na červen 2014, chtěli by jsme obřad někde venku, tak teď vybíráme vhodné místo a je to celkem fuška 🙂

• Sponzor fóra
  • @aakashaa  Tohle zhruba vím, ale zdá se mi ti jako "fůra starostí" a podmínky tak nějak splňujeme.

• Tak se k Vám jdu přidat. My jsme si vybrali termín 12.4.2014 🙂

• Já bych chtěla 4.10.2014, ale drahá polovička si to chce odbýt už na jaře... když já ten podzim tak miluju! ale obávám se že u nás už touhle dobou bude metr sněhu... musíme to ještě prodiskutovat...

• Ahojte 🙂 my máme termín 21.6.214, už ted mi z toho jde hlava kolem. Zdá se mi, že je všechno příliš drahé. Myslím, třeba fotogarf nebo svatební dort......hruza.

• Přidávám se k nevěstám 2014! My jsme si vybrali termín 20. 9. 2014 🙂 Takže času zatím celkem dost a nabírám inspiraci 🙂

• fíha, my začali plánovat 5 měsíců předem, do svatby pořád 3 měsíce a vše už máme v podstatě pořešeno, krom harmonogramu dne, co se zábavy týče 🤔 ale obdivuju vás, nevěsty, jak jste zodpovědné🙂

• hojte, tak ja sa pridavam kvam tiez...planujeme svadbu na jun,jul...este nemame termin ale dufame v septembri si ho zajedname. My to mame trosku zlozite, ja som slovacka a nastavajuci nor....cize svadba na SR a vsetky vybavovacky po tel.a tak ako sa bude dat...🙂 ak mate nejake super napady,atd rada si popisem...pa 🙂

• Pořád jsem měla dilema, že jsem začala zařizovat svatbu hodně dopředu. Bereme se 28.6.2014, přesně na rok stejný den, kdy mě přítel požádal o ruku... 🙂 Takže by mi bylo moc líto, kdyby už byl tento termín obsazen. Takže díky vám holky, já jdu rezervovat! 🙂

• Ahojky, taky plánujem na 2014. Zřejmě začátkem července 6.7.. Chtěli bychom to v Brně venku na špilberku v zahradě pod hradbami, ale nevím, jestli to půjde, když je to státní svátek. Nemáte od tama některá zkušenosti?

• Ahoj holky, je mi ctí se k vám přidat... my plánujeme svatbu na 14.6.2014 - zatím taky hledáme to pravé místečko... Jsme ze Židlochovic. Doufám, že mi tu s vámi získám spoustu informací a inspirací. Budeme mít kolem 40 hostů - máte to někdo podobně? a jak máte stanovený rozpočet?

• Ahojky nevěsty šťastně se přidávám k vám, termín máme 14. června 2014. Chtěla bych venkovní svatbu takže kromě místa a všeho okolo si musím ještě objednat krásné počasí 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj holky, i já se přidávám, termín máme 30.8.2014, ale tam kde se chceme vzít, nám řekli, že ještě nemají kalendář na 2014, tak ať přijdeme v lednu .. takže jsem z toho docela ani nevím co .. je to k smíchu, ale i k znechucení ..

• Ahojte holky, tie co planujete svadbu 22.2 nebojite sa ze bude moc kosa? kvoli viacerym dovodom nam vychadza tento datum ale mam obavu ze ci nebudeme zo siat strhavat cencule 😃

• Ahoj holky, také se k vám připojím - termín svatby máme 4.4.2014 🙂

• Achoj holky taky se přidávám, termín bychom chtěli 6.9.2014 . Svatba by měla být v kostele v okolí Vyškova 🙂

• @georginek  ahoj, ja budu mit kolem 40ti lidi a rozpocet mam stanoveny na 60.000. No i tak mam obavy, ze stihnout to nasetrit bude dost divocina, ale ja to moc neresim a dulezite pro me jsou prakticky 3 veci - ze si vezmu sveho muze, ze budu mit kolem sebe lidi, ktere mam rada a ze si suprove zatancujem🙂

@granulka  
    svatební focení se určitě dá chvíli zvládnout i v teplotách těsně pod nulou, to se chvíli vydrží a jinak vám budou všude topit, doufám🙂

• Holky, tak my byly ve čtvrtek zamluvit termín. Bereme se ve Křtinách v kostele a hostinu budeme mít u táty na zahradě. Má postavený nový dům a obrovskou rovnou zahradu s terasou, takže se taky modlím, aby nám vyšlo počasí... 🙂

• @granulka  Ahojky, my plánujeme svatbu na 28.2.2014 trochu se bojím, že bude veliká zima a oddávající nás prý venku neoddá pokud bude veliký mráz. Ale jinak se strašně těším, protože bude netradiční a krásná.. už se těším na fotky v bílé peřince a na pořádnou půlnoční koulovačku.. 😎

• @vevy  No raději počítej s tím, že zima bude... Byla jsem na jedné zimní svatbě, v kapli byla samozřejmě zima, ale to šlo ještě přežít, ale následná procházka v mínus patnácti byla šílená. Nevěsta (a nejen ona) má na všech fotkách červený nos, takže to nakonec podle fotek vypadá jako svatba dvou alkoholiků s alkoholickými příbuznými a přáteli 😃

• ale tak v minus 15 chodi i lidi bezne do prace v zime, tak si myslim, ze chvili pobyt venku na foceni pujde... ale treba je fakt, ze pak hodinu sedet v kostele (stacil mi pohreb v pulce unora, kdy venku shodou okolnosti bylo skoro -26 a ackoli navleceni snad az nepatricne, v kostele sedis bez hnuti a teda hruza, zmrzly byli uplne vsichni...

• @lemona  Ideální počasí by bylo modrá obloha a -5, ale raději na to spoléhat nebudu. 😬 Myslím si, že když je šikovný fotograf, tak si s těmi fotkami pohraje a červené nosy vyretušuje. Na společné focení musí všichni vydržet a potom se půjdou schovat. Na obřad máme variantu jak venku, tak i vevnitř, ale pokud nebude veliká chumelenice, chtěla bych to venku. Tak se těšte na fotky 😃

• Ahojky, my planujeme svatbu cerven nebo cervenec 2014,presny datum jeste nemame.Chteli bychom ji na Hluboke na zamku a obrad venku,tak jsem na to zvedava,na urade nam rekli ze se termin zamlouva nejdrive 6 mesicu predem,takze nekdy v lednu,ale zda se mi to docela pozde... 😐

• Jee, pamatuju si, jak jsme pred rokem planovaly s prvnimi nevestami prvni veci ohledne nasich svateb na rok 2013 a skoro vsechny nevesty 2012 nam rikaly, ze jsme cvoci🙂 Holky teste se, planujte, uzivejte si to🙂 strasne to utece a nikdy vic to delat nebudete🙂

• @rozzaarka  pravda, pravdoucí... touhle dobou jsem začínala řešit místo hostiny a termín na matrice 🙂

• @berrus  ano, tak to u některých matrik bohužel bývá

• Ahoj lidičky, též plánujeme svatbu na příští rok. Měla by být 22.8 (den našeho výročí seznámení) aby se to dobře pamatovalo 🙂 tedy pokud toto datum bude v nabídce matriky.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov