Termín svatby 2014

10. mar 2014640
  • Dievčatá, pridávam sa - 4.10.2014 obrad + večera Cactus restaurant Bardejov 🙂

• Ahoj všem, taky se ráda připojím, termín svatby máme 4.dubna 2014, jižní čechy - Lipensko.

• Ahojte, tiež sa pridávam, 31.5.2014 🙂) KE :3 (najprv to bol 24.5. potom až október 2015 no ale nakoniec drahého vraj osvietilo 😉 )

• Sponzor fóra
  • Ahoj.. já se budu vdávat 14.června 🙂 Stejně jako bobina24 budu mít jako svoji družičku svoji dceru Justýnu 🙂

• Holky také se přidávám 2.8.2014

• @nikolina18  stejný datum🙂 snad nám vyjde počasí🙂

• @ettie  - máme ten samej termín🙂

• Ahojky holky, taky přidávám svoje datum svatby a to 14.6.2014.. 🙂

• Holky tak my změna na matrice to udělali spatně a na ten náš termín se neoddává tam kde chceme my takže jsme museli posunout Svatba je tedy 9.8.2014 🙂

• Ahojky.tak my jsme se rozhodli po 10 letech a 2 dětech že se vezmeme 2.8. 2014.ve středu jdem domlouvat termín tak snad to klapne.obřad chceme na fotbalovém hřišti a hostinu pak na kulturáku. do vánoc musím nechat udělat aspoň 10 oznámení pro rodinu pod stromeček jako překvápko 🙂

• aj ja chcem 9.8. 2014, aby to bolo do roka a do dňa.. ešte sú to aj moje obľúbeé čísla 😃 ale neviem, neviem...

• 4.10.2014 Tatry 🙂

• já se přidávám s 26.7.2014, zatím jsem tu poměrně osiřelá🙂

• 10.5.2014 na radnici v Olomouci

• @timonek  nejsi tu osiřelá 🙂 My máme taky svatbu 26. července 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte nevesticky tiež sa pripojím dátum svadby 26.07.2014 sobáš v Barci v kostolíku a hostina v Šebastovciach v KD

• 23.8.2014 na Velehradě, má tu někdo stejný termín? zatím jsem na nikoho nenarazila...

• My plánujeme termín 9.8.2014 ve Vrchlabí v klášteře. Zasnoubili jsme se 8.9.2013 na dovolené v Řecku, tak jsme jen prohodili čísla v datumu a je to 🙂

• @xvitko13  tak to mě těší a kde plánujete svatbu? My v Chlumci a pak směrem na Pardubice.

• Ahoj termín svatby 26.7.2014 v 11hod. v Novém Městě nad Metují v ZUŠ

• taky se přidávám 🙂 23.8. v Dolní Lomné. 🙂 hotel Salajka. 🙂

• Oprava, zmenili sme dátum svadby 🙂 10.10.2014 🙂

• 5.4.2014...bojim bojim, uz se to blizi 🙂

• @ragusa21  jj, je to tak, tento datum tj. 6.9 je velmi oblíbený .. My se brali 6.9.2003 🙂 a tehdy bylo jen v našem kostele 5 obřadů za sebou (my jsme měli obřad jako druzí). Pak ještě oddávali hned vedle v městské obřadní síni 🙂 všude byla jen svatební auta a svatební troubení byla to nádhera 🙂 Říká se, že ta 6 a 9 je jako "jing jang" takže to symbolizuje vyváženost a porozumění 🙂) tak možná proto.

•  6. 9. Tak to je super, my to máme taky tak a to mě fakt nenapadlo 🙂

• ahoj, taky se řadíme mezi ty, kteří mají termín 26. 7. 2014, už je to i oficiální, včera jsme byli na radnici🙂

• @nikolina18  my máme stejný datum. a kde bude svatba?

• Holky, už můžeme říkat, že se letos vdáváme!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😬 😬 😬 😬 😬 😵 😵 😵 😵 😃 😃 😃 😃 😎 😎 😎 😎

• 14.6.14 😉 Bratislava

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov