Termín svatby 2014

10. mar 2014640
  • Kunětická Hora 🙂

• Ahoj, mě teď o vanocích teprve přítel požádal o ruku a také ještě nic nemáme, jelikož to budu asi stejně řešit já 😃 . Jen vím, že bychom chtěli z kraje září, ale řešíme dilema kde. Vůbec ani nevím čím začít a co je vše potřeba, takže teprve brouzdám po internetu a zjišťuju co a jak. Tak pokud budete mít někdo nějakou radu, tak jí ráda přivítám.

• @kaaacaaatkooo  Přítel byl aktivní a zamluvil termín svatby na úřadě (druhá nahlášena svatba), tím pádem jsme mohli nahlásit místo pro hostinu, pozvánky mám v PC a už jen čekám až pojedu navštívit kámošku a ta mi dá papíry na obálky.....tento měsíc až svědkyně bude mít po diplomce, jedeme na šaty a v únoru chceme posílat pozvánky....svatební noviny se pomalinku dělají a co dál to se ukáže během času 🙂 Je pravda, že šaty by se měli až devět měsíců dopředu vybrat. Ale tohle všechno se dá stihnout během jednoho měsíce v klidu 😉

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Já mám svatbu 24. 5. 2014 na Kristině Hrádku v Děčíně, původně jsme chtěli svatbu v červnu kvůli počasí, ale jaksi nám otěhotněla svědkyně a termín ji vychází na červen a tak jsme si řekli, že je pro nás důležitější než počasí právě to, aby tam svědkyně byla a svatbu jsme posunuli 🙂

• 11.10.2014, kostel Střítež u Českého Těšína, hostina Pod Tułem, Cisownica, PL. A 11.2. první zkouška šatů 😛

• @petty1  ahoj, dekuji za tip. Hraje velmi dobre, ale nakonec jsme se rozhodli pro vetsi pocet hudebniku a uz mame zamluvenou kapelu.

• @petty1  ahoj no hudbu si necháme doporučit od tchána je muzikant a taky hraje na svatbach tak nam asi zajistí některeho ze svych kolegu. ještě jsme se na tohle tema nějak podrobně nebavili.

• Ahojky já chystám svatbu na 6.6.2014

• Tak ja mam svadbu 26.4.2014 a zacala som vsetko vybavovat dnes je mi divne ked niekto planuje svadbu rok a viac dopredu

• Sponzor fóra
  • My máme termín 14.6.2014

• 24.4.2014 ve 14.hod.

• My mame termin 11.10.2014

• Ahoj, nás svatba čeká 7.6.2014 v 11hod a všem nám přeju, ať přípravy zvládnem a manželství je šťastné!

• ahoj holky muzu se taky pridat? pritel me pozadal o ruku 25. prosince a ted vse resime jeste nemame termin ve stredu jdeme k farari tak snad nejakej domluvime uz mame zamluvenou chatu kde se to bude odehravat a ma volny jen dva terminy jeden v kvetnu a druhej v cervnu tak doufam ze farar bude mit cas aspon jeden 😃 jinak mame spolu synacka jirika ted mu je rok a pul 😃

• jo a je tu nekdo z vysociny?

• @elle25  Jj, my máme 12.7.2014. 🙂 Zrovna jsem hledala, jestli tu někdo takový je. 🙂

• Koukám, že letí hlavně termíny červnové, je tu nějaká nevěsta červenec/srpen 🙂

• My budeme mit 18.10. 🙂

• Ahoj, taky se přidávám, my budeme mít svatbu 9.8. 🙂

• Vy jste všechny hrozně pilné, my to plánujeme na červenec a nemáme ještě vůbec nic 😃 asi bych měla pohnout 😐

• 19.červenec 🙂

• 14.04.2014 Žižkovská věž v Praze 😉 budeme mít svatbu v pondělí - ať nám to manželství začne pěkně první den v týdnu 😉

• 25. září na Rhodosu 🙂..je tu někdo "do party"? 😉

• my máme termín svatby 14.6.2014 aby se nám to pěkně hodilo k datumu zásnoubení 😉 13.12.2013 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov