Skúsenosť s tanečnými topankami

Ahojte, máte nejakú skúsenosť s tanečnými topánkami, pripadne akým opätkom? Vydržali ste v nich celu noc, neokusali vás?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
ako ani nie, ale tieto vyzeraju pohodlne, hlavne nemaju vysoky sklon a aj opatok ma dobru vysku a tvar. ako podla mna vyzeraju celkom pohodlne
Odpovedať
Prečítala som si recenzie na tu stránku tak neodporúčam ale objednala som z učiteľky tanca 🙂
Odpovedať
akoze vyzeraju super aj ze pekne aj pohodlne 🙂 tak hadam by aj mohli byt 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
a nebolo by lepsie si taky styl topanok radsej niekde v kamennej predajni vyskusat ako by ti sedeli? 🙂
Odpovedať
@klariena oni na stránke majú aj osobný odber v Košiciach, takze super 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
tak parada 🙂 a ides teda do nich? 🙂
Odpovedať
tak ja sa priznam mne tanecne topanky ani nenapadli 😄 lebo som potrebovala byt o nieco vyssia a predsa len tieto ak su pohodlne maju nizsi opatok 🙂
Odpovedať
@gretusiatko tak kazdej sa aj nieco ine paci hodi, proste vyslovene idu po danych topankach. mam kamosku, ktora tiez zhanala vyslovene tanecne topanky, lebo v nich sa citila proste najlepsie
Odpovedať
A rozhodla si sa teda pre ne? Ako vyzeraju podla mna pohodlne a celkom sa aj hodia k svadobnym satam. Daj vediet, ci si si ich teda bola kupit
Odpovedať
@kiarra55 áno, sadli ako uliate, a pomaličky ich rozchodzujem 🙂 sú mega pohodlne
Odpovedať
tak potom nie je o com, paradna volba 🙂 a velkostne sadli presne na take cislo ake nosis? 🙂
Odpovedať
Este otazocka, predajna len v Kosiciach alebo aj niekde inde? Lebo su fakt krasne 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
tie su teda ksrasne. super teda dufam o nich na svadbe nebudes ani vediet
Odpovedať
Nádhernééé
Odpovedať
Tiez som si objednala tanecne nakolko som kedysi chodila n tanecnu a to sa neda porovnat. Tiwto su nove a tiez ich troaku rozchodim a tiez su zo stranky ucitelka tamca. Odporucam aj komunikaciu poradi na aku nohu. Ja mam siroku a odporucila mi tieto aj ked som chcela ine ale su krasne aj tieto.
Odpovedať
@adrinika áno, alebo zmerať dĺžku chodidla a pozrieť vo veľkostnej tabuľke 🙂 @christina1988 ešte Bardejov a Prešov
Odpovedať
ja z nich odpadnem ake su pekne 🙂 to na takychto fakt clovek vydzri hodiny co 🙂
Odpovedať
su moc krásne, poradila ti podľa mňa veľmi dobre. áno aj tá pohodlnosť je veľmi dôležitá a zvlášť vo svadobný deň, aby si nevesta celú svadbu mohla užiť naplno
Odpovedať
Profilova fotka
Mňa by napríklad ani nejak hneď nenapadlo siahať po takýchto topánkach, ale keď sa nad tým tak zamýšľam, isto sú vyrobené hlavne k pohodlnosti. A vyzerajú fakt brutálne
Odpovedať
Proste nadherne su
Odpovedať
Neznici se ta podrazka? Pokud vim byva kozena
Odpovedať
@qlarinka áno je kožená, sú to iba interiérové topánky
Odpovedať
a uz si v nich aj po dome tancovala? 🙂 🙂
Odpovedať
@schandrika áno hneď som skúšala 😀 a super sa v nich tancovalo
Odpovedať
co inak vidu taketo tanecne topanky, nie je to moc drahy spas
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som takisto mala tanecne topanky na svadbe, a mala som ich aj na foteni vonku a boli to tie najpohodlnejsie topanky ake som kedy mala
Odpovedať
@darinita55 tie čo mám na nohe 82€, iné aj okolo 100€ 🙂
Odpovedať
Ja som si objednala tanecne svadobne topanky z Aliexpressu. Pred rokom ma vysli na 30 eur, teraz su nieco drahsie. Boli neskutcne makucke a pohodlne (mala som 7,5 cm podpatok). Dovolim si povedat ze topanky na obrazku vyssie su presne tieto bit.ly/3obdomv Treba si len spravne vybrat velkost - moja EUR 40 je cinska 41 alebo velkost 9.5.
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm tak to si celkom odvazna, ako tiez som si chcela kade co poobjednavat, no zatial som nie ze nenabrala odvahu, no bojim sa, ze to v konecnom dosledku budu len zbytocne vyhodene peniaze
Odpovedať
Profilova fotka
@katie999 Pekný deň, nepamätáte si, ako dlho trvalo doručenie? Na stránke píšu, že by mi prišli do 24.8. ale niekedy to vie prísť aj do týždňa. Nebol to teto prípad?😄
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?