Tenisky k svadobným šatám

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá. Je tu niektorá, ktorá mala alebo plánuje mať obuté tenisky po celý čas? Poprípade nemáte nejaké foto ako to vypadalo? U mňa opatok nehrozí a balerínky sa mi moc nepáčia
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@natalia993 aj ja ich idem kupovať :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Neviem si pomôcť, podľa mňa sa tenisky, hocijako sú pohodlné, k svadobnym šatám nehodia. Iste, každá nevesta nech si obuje, co chce.. Ale to ako by na ples si dala tenisky k elegantnej robe... Aj na svadbu, krásne saty, uces, mejkap, kytica... A zaklincovat to teniskami? Ved je tak veľa topanok aj na nizkom podpätku, pohodlnych a makuckych... Tenisky, aj ked s kamienkam9, stuzkami a neviem cim.. Vzdy budu len tenisky, športová obuv.... Ale to je môj názor...
Odpovedať
Profilova fotka
@bibusa36 zalezi podla mna od samotnej nevesty, ci sa jej to hodi alebo nie. Niektore baby opatky proste nenosia a tak naco by sa mali pretvarovat aj napriklad vo svadobny den. Mne sa tensisky a ko svadobna obuv celkom pacia. Je to v prvom rade kazdeho vec
Odpovedať
ja tiež nie som zvyknutá na opätky, a síce budúci manžel je odo mňa o dosť vyšší ale budem mať len taký menší opätok (5cm). a po sobáši sa budem prezúvať do tenisiek. šaty mám dlhé, takže vidno by to ani nemalo vidieť... ale aj keď bude vidno, tak mi to nevadí..áno je to trochu nezvyčajné pre niekoho, že k slávnostným šatom tenisky...ale mne ide hlavne o pohodlie a aby som si vlastnú svadbu užila a nie trpela v opätkoch... takže za mňa či už kvôli výške alebo pohodliu tenisky kludne áno... je to predsa náš deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
@monika7000 dobrý deň viem že je to dlhší čas, ale prosím kde ste kúpili obyčajne biele takéto tenisky? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@monika7000 :) a prosím ťa čím si lepila tie kamienky? ja si idem robiť sama a neviem čím ich mám nalepiť
Odpovedať
@deniska1994 v papiernicte alebo aj v teddi si vies kupit lepidlo na kamienky alebo klasicky treba pouzit sekundove lepidlo. to ich vpohode udrzi
Odpovedať
Profilova fotka
@puklinha ďakujem veľmi pekne:)
Odpovedať
ja mám takéto :-) deichman za 12,90€ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som perličky na tenisky nalepila tavnou pištolou. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@skybkaa tento rok ich má asi 99,9% neviest :-D Deichmann zabodoval :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@skybkaa to si ich teraz niekedy tam kupovala? Ako fakt vyzeraju ako keby boli urcene na svadbu sranda a ta cena, ako viac nez dobry vyber :)
Odpovedať
@simajankeje ahoj.. ahoj teraz.. 2-3 týždne dozadu.. akonje pravda, že v Rakúsku.. ale majú ich aj tu na SK.. :-) ja som najprv tenisky chcela.. potom, keď som si kúpila šaty, tak som to zavrhla.. lebo sú také fajnové a elegantné.. že som ich zavrhla.. no a natrafila som na tieto saténové.. tak som znova do toho padla :-D :-D :-D
Odpovedať
ako tie su velmi pekne a po pravde som tu take este nevidela. saty mas ake prosim ta? no myslim si, ze sa budu hodit k akym kolvek
Odpovedať
Tiež by ma celkom zaujímalo, aké máš šaty, bo zas podľa mňa nie každé sú stavané na to, aby ich súčasťou vo svadobný deň boli tenisky
Odpovedať
@hluzina @jajuska889 ahojte baby.. . koho ste mysleli s tými šatami? :-)
Odpovedať
Ja som bola na svadbe a konalo sa to na konskom ranči. Nesvesta je koniarka, športový typ a opätky by nedala a hlavne by sa v tom areáli s nimi ďaleko nedostala, možno ani pred oltár keďže obrad tam bol tiež :D šaty mala čipkované, ale nie príliš prezdobené a hlavne boli až po zem, takže biele obyčajné tenisky vôbec ani nebolo vidno :) Myslím si, že dnes to už nie je žiaden problém a určite je lepšie ak sa cítite pohodlne a príjemne ako keď celý čas myslíte na to, že vás tlačia topánky a modlíte sa aby ste niekde nezakopli.
Odpovedať
Profilova fotka
Keď je celá svadba tak ladená, ako nevidela by som v teniskách nejaký problém. mne sa náhodou taká predstava páči a abola som už na mnohých svadbách, kde mali kočky obuté tenisky a vyzerali nádherne
Odpovedať
Profilova fotka
@natalia993 tie isté idem objednať :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?