Výber topánok

Dobrý deň milé nevesty, potrebovala by som poradiť ohľadom topánok. Žiaľ mám menšie nohy, 35 až 35,5, vedeli by ste mi poradiť nejaký obchod, poprípade eshop kde viem zohnať lodičky v takejto veľkosti?? Vopred ďakujem 🙂
Odpovedať
@jessicap vyskladaj si na mieru topánky od WITT 🙂 Nie som si istá, ale zdá sa mi, že robia topánky od veľkosti 34. zisti kde na Slovensku v tvojom okolí ich majú a zájdi tam 🙂 určite je lepšie vyskúšať.
Odpovedať
Tak myslim si, ze v pihode sa daju zohnat v kazdej predajni s topankami aj taketo velkosti. A mas nejaku predstavu o tom, ake lodicky by si chcela mat?
Odpovedať
Čo sa týka topánok, tiež som behala a skúšala, lebo teda sú typy topánok ktoré ma tlačia a naopak tá istá veľkosť ale iný strih a je to super. Takže skôr by som pobehala a skúšala 🙂
Odpovedať
@jajuska889 hej hej to je pravda, ono hlavne pri lodickach by som si dala tu namah, aby som si topanky vyskusala pred tym, ako si nejake kupim
Odpovedať
a riskla by si vyber topanok aj cez internet? teda ak nemas problem tak objednavat, skor by som si ich vyskusala ako mi budu pohodlne.
Odpovedať
@pilcha33 no neviem či ja na ne nemám šťastie ale v mojom meste ani raz som nenašla topánky v tejto veľkosti 🙂 v BA sa mi podarilo 2-3x, v zahraničí s tým nie je problém ale kvôli tomu cestovať nebudem 😄
Odpovedať
@pilcha33 a zatiaľ nemám žiadnu predstavu, hlavne kvôli tomuto lebo nejaké si “vysnívam” aj ich nájdem ale nie moju veľkosť 😞
Odpovedať
@bazza veľmi pekne ďakujem za tip 🙂
Odpovedať
@jessicap hmmm to byva ako zakon schvalnosti. Mne sa to tiez stava, ked po niecom tak viacej tuzim, ze akurat moja velkost proste nie je
Odpovedať
No tak to treba topánky kúpiť veľmi dopredu aby si si potom nehovorila túto vetu, že keď zháňaš nemajú 🙂
Odpovedať
@brunetka28 práve preto už teraz hľadám tipy na obchody 😄 hoci svadba je až v auguste 😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
Chápem vaše ťažkosti, preto vám dôrazne odporúčam pozrieť sa na online platformy. Majú rozsiahlu kolekciu topánok pre každý štýl a príležitosť. Pokiaľ ide o exkluzívne ponuky a zľavy, je celkom bežné, že internetové obchody ponúkajú vernostný program pre stálych zákazníkov. Registráciou na známych a dôveryhodných online platformách získate prístup k špeciálnym akciám, skorému prístupu k výpredajom a dokonca aj k narodeninovým prekvapeniam. Napríklad https://glamtik.sk/ je toto pravidlo. Majú tiež bulletin, na odber ktorého sa môžete prihlásiť a dostávať aktualizácie o najnovších vydaniach a exkluzívnych ponukách. Počas určitých ročných období alebo sviatkov majú často výpredaje a zľavy, takže si ich dávajte pozor. Ako pravidelný zákazník tejto skvelej online platformy som už veľakrát využil ich zľavy a veľa ušetril na nákupoch topánok. Dúfam, že nájdete skvelé ponuky a užijete si používanie tejto platformy. Veľa šťastia pri nakupovaní topánok!
Odpovedať
a tak da sa to risknut aj cez internet. podla mna to zas nie je az taka mala velkost, aby sa nejake lodicky nedali zohnat
Odpovedať
@miladia Tiez by som povedala. A da sa napriklad aj tak spravit, ze objednat ich viacero a co nebude dobre, tak sa vrati.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?