Hľadám kaderníčku na 19.10.2013 z okresu Levice

7. feb 201460

ďakujem 🙂

• Ahoj Janka.
    Vaľmi rada ti nejako pomôžem ak potrebuješ s vláskami na nejakú príležitosť alebo ? odkiaľ si? chodím aj domou robiť vlásky strihat,farbiť,výčesy... Odpíš na moj e-mail: angelikavarmuzekova@gmail.com

• @angelika240492   Chcem sa opytat, kolko stoji spolocensky uces. A co je mozne prist cesat do Demandic.

• Je možné prísť aj do Demandic.
    Ja dávam ceny podľa zlozitosti od 10-30e svadobny mam po 40e nemám uvedenu fixnu cenu. Máš niečo vyhliadnute alebo sama nevieš este? Môžeme si napísať aj cez mail to mám jednoduchšie 🙂
    Angelikavarmuzekova@gmail.com

• Sponzor fóra
  • Baby poznam uzastnu kadernicku men robila svadobny uces vola sa Zuzana Havranova z Tlmač je super a ked nahodou nie ta tak Michaela kratochvilova levice aj ta je uplne super..

• viete mi dať kontakt na obidve a koľko stoja oni aj nalíčia ja by som chcela aj líčenie aj účes

• @angelika240492  a robíte aj účesy aj líčenie? Ďakujem a odkial ste

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    Ako mobilná vizážistka a hairstylistka prídem kam treba, aby som vytvorila dokonalé líčenie a účes na akúkoľvek udalosť.
    Ponúkam profi líčenie a účesy v pohodlí Vášho domova- prevažne západné a stredné Slovensko, ale za svojimi klientkami som ochotná cestovať kamkoľvek.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov