Predĺžiť vlasy alebo clip-in?

Profilova fotka
Ahojte dievčatá, mám na vás prosbu. Vždy som mala dlhé vlasy, ale pred dvomi rokmi som bola chorá, kvôli čomu som prišla o vlasy. Teraz mám vlasy po ramená a trápi ma, že by som na svojej svadbe mala krátke vlasy. Chcela som mať rozpustené vlasy, čo vyzerá pekne iba s dlhými vlasmi, tak by som sa vás chcela spýtať, či je lepšie si dať predĺžiť vlasy alebo stačí clip-in, prípadne iná alternativa?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala predĺžené, po pol roku som ich dala dole a teda vlasy katastrofa...doslova som vyzerala ako vysklbane kura a to som mala skutočne kvalitné predĺženie ..ale ja mám tenké vlasy možno preto...ja mám tiez teraz vlasy po plecia a na svadbe to budem riešiť clipami
Odpovedať
ja som mala vlasy asi tak po plecia, keďže mám veľmi tenké slabé a riedke vlasy vždy som s ich chcela dať predĺžiť na trvalo ale všetky kaderníčky ma odhovárali, že budem mať straaašne zničené vlasy. Pred svadbou som opäť uvažovala nad tým, ale nakoniec som si povedala že kašlať na to, kúpila som si nakoniec kvalitné klipy, ktoré mám doma odložené, keďže chodíme na veľa plesov tak už pri ich kúpe som vedela že to nie je jednorázová investícia, pričom predlženie by vydržalo 3 mesiace, zničené sú z toho vlasy a treba to opakovať. A veľa aj záleží kto ti vlasy predĺžuje môj názor - jednoznačne clip in
Odpovedať
Profilova fotka
@renya3 ahoj :-) určite by som ti odporučila clip in, aplikácia trvá pár minút, vlásky si na noc oddýchnu, príčesky z ľudských vlasov sa dajú zohnať za prijateľnú cenu, vydržia dlho, treba sa o ne starať ako o svoje, dajú sa tepelne upravovať, farbiť a keď budeš mať chuť mať krátke, tak ich nepoužiješ, keď budeš mať chuť na dlhé pripneš a vyrazíš :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
ja som takisto vahala hrozne dlho nad predlzenim, ale nasla som clipinhair a zvolila som si clip in techniku ktorá je neinvazívna na vlasy neničí ich len sa proste medzi vase vlasy vpletu dalsie a je to krasne na pohlad aj na dotyk nakolko pouzivam prave vlasy takze baby ak si pestujete dlhe vlasy a zaroven ich chcete hned tak toto je sik metodaa
Odpovedať
Poradte mi kde zakupim dobre clip in vlasky ktore sa daju natacat?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?