Predlžovanie vlasov. Povedzte plusy a mínusy

22. sep 20223430
  • Hmmm mne sa vseobecne nepacia predlzene vlasy. Aspon teda vacsinu zien, co som zatial takto videla, to malo proste spravene okato, ze uz z dialky kricalo, ze maju vlasy nadpojene

• @rosiena  minule som videla takú mladú kočku. Vlasy až pod zadok, no už z diaľky jej trčali tie kovové spoje. A celkovo tie vlasy mala také zachumlané, no mohla mať radšej tie svoje

• @rybienka  presne tak, ako uz ked nieco take, tak sa o to treba vediet aj starat a hlavne chodit na tie prepoje tak, aby nebolo vobec vidno, ze to nie su original vlasy ale teda nadpajane

• Sponzor fóra
  • Ked tak , tak existuju vseliake pricesky alebo umele copy na gumicke, tak ak uz, tak by som sla do niecoho takeho, no predlzovanim si asi len znicis svoje vlasy

• ak by tobolo tak, ze to chces riesit dlhodobejsie tak ako ok, no aj tak, ak mas vlasy v dobrej kondicii, radsej by som si kupila nieco na podporu rastu, ako si ich znicit a zbytocne zatazit predlzovanim

• @romanitka  presne si mi to vythla tak povediac z ust. nenechala by som si ich znicit roznymi nadpojmi, fakt to vyzera hrozne a nie je to ani lacna zalezitost

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    Nikdy nezabúdajte, že ste krásne, v prvom rade je to Vaše vnútro, potom krása viditeľná zvonka. Každá spokojná a usmiata tvár dáva mojej práci zmysel.
    Ahoj,

volám sa Bára a bude mi cťou byť súčasťou tvojho vínimočného dňa.
    Články od našich partnerov
    5 tipov, ako hosťom predstaviť svadobný dresscode
    Svadobné obrúčky - najnovšie trendy pre tento rok
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Archív článkov od partnerov