Svadobny uces

Dobry den, prosim vas, viete o nejakej kadernicke z BA alebo blizkeho okolia, ktora vie robit pekne ucesy svadobne a nema problem prist za zakaznikom domov? Dakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
A mas priamo predstavu nejaku, aky uces by si chcela
Odpovedať
cca nieco take ako na prilozenej fotke
Odpovedať
To nie je take zlozite ako to mozno vyzera, mna dokonca cesala moja vizazistka 😄
Odpovedať
@mauritka myslis, teda ked sa pozriem na fotku, vyzera to veru pekelne zlozito xixi. noo tak to si mala fajn, aspon si to mala ako keby 2v 1
Odpovedať
moja vyzazistka ucesy, bohuzial, nerobi, tak musim hladat dalej 🙂
Odpovedať
aj ste skúšali niektorá živé kvietky do vlasov čo sa účesu týka? 🙂
Odpovedať
@romaneska toto su momentalne pre man tie najkrasie ucesy a krasne vyzeraju prave pri takejto premelirovanej farbe vlaskov, proste krasa
Odpovedať
Profilova fotka
@aljusa332 a tak isto vyzerajú tie účesy dobre pri každej farbe vlasov. Nepovedala by som, že len teda s jednou
Odpovedať
@aljusa332 ja mam vlasy praveze tmave, ale teda skor bude problem s tym, ze nie su bohvieako huste ako s farbou 🙂 A teda nahodou nejaku kadernicku ochotnu prist cesat domov - okolie BA - nepoznate?
Odpovedať
tak ono teraz tie kadernicky ti vedia dat aj rozne pricesky len to sa asi teda vopred treba dohodnut 🙂
Odpovedať
aj si uz nasla niekoho, kto by bol ochotny alebo nie? isto ich tam mate kopec, mozno ak by si si skusila dat aj na fb nejaky ten inzerat
Odpovedať
no to ked som sa na tuto temu bavila s kamoskami tak pomaly kazda mi davala nejake tipy na ludi kadernicky ze ta a ta je super 🙂 asi len rozhodit siete.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Davala som uz aj na fb, ale ziadne reakcie nikde 🙂 Tiez vzdy vidim na kadejaky inzerat vela odporucani, ale mna akosi uspesne ignoruju 😄 Tiez si myslim, ze sa ich tu najde neurekom, ale co ja som nasla su bud obsadene alebo nechodia domov,bohuzial.
Odpovedať
a nemas teda moznost ist priamo do salonu?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak hadam sa ti podari niekoho najst, lebo to je aj divne ze ti nikto nereaguje ved ako dobre su dovolenky a neviem co ale aj tak.
Odpovedať
tiež mi to nejde nejak do hlavy, že by sa v celej bratislave nenašla kočka, ktorá by bola ochotná prísť k tebe domov
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?