Ako často ste spolu?

4. dec 201038840
  • Ahojte baby...promky boli uzasneee 😵 len mi je luto,ze uz to skoncilo a uz nastava tvrda realita 😢

Baby,od svokricky som dostala nadherne tyrkysove srdieckove swarovske nausnicky,privesok plus retiazku,presne,co som chcela 🙂 a aj peniazky,ani tak vela som necakala...vsetci boli taki zlati...aj sme si poplakali,najma za mojou babickou...ona strasne vzdy chcela,len nech si skolu spravim...chudatko,len skoda,ze sa toho nedozila 😢 😢 😢 😢

Baby,pridavam sa k tej vasej diete tusim 😃 uz by som mala so sebou nieco robit...lebo budem len priberat a potom sa toho nezbavim 😠

• aj ja uz chcem promooocieeee 🙂 inac zasa som mala stavy, ze chcem zavolat mikimu - tak som dvihla telefon a hodinu vykecavala s mojim bratom... sme sa tooolko nasmiali... hned mi je lepsie...

• no divcence halooo vstavameee 😃 kde ste vsetky hm?

• Sponzor fóra
  • adeli, potom hod link na fotky z promiek..chcem ta vidiet,ako si hviezdila 😉 😵

kati, to by bol zbytocny a drahy spas.. 😃

kocky, mna od vcera zase boli v strede v hrudi, dnes uz mam aj zapchaty nos a tazko sa mi dycha.. 😞 tak so si hodila palenko 😃 snad pomoze..ale mami je uz 8dni na ATB, takze asi to mam od nej, alebo od tej neustalej zmeny pocasia 😠 😠 😞

drahy sa na mna "hneva", ze mi stale nieco je.. 😐 mam pocit, ze uz mu to lezie na nervy 😞 ale ako keby som ja za to mohla 😞 😢
    on pocas 7r., co sme spolu-bol asi 1x chory-vylezal to,vypotil sa a bol fit.. odvtedy nic..
    na mna sa stale nieco lepi 😞 ale myslim si,ze to nie je moja chyba 😦 😦

• mari moja - tak vies co - behni do lekarne kup si vitaminky Bion3 - tusim to robi Merck - ja som bola takto chora minuly rok, nebol jeden mesiac kedy by som nebrala ATB. Mamina uz na mna kricala nech so sebou nieco robim, lebo ze som zrela na nemocnicu a komplet vysetrenia... Tieto vitaminky som brala asi 5 mesiacov -kazdy den, teraz si dam, len ked nezabudnem a musim si poklopat, je mi o dost lepsie a choroby ma obchadzaju...

• ahojte, ja len na skok, dnes nemam cas tu vypisovat 😦 😉

• Mari,hodim na face...potom kukni 😉
    S tymi tvojimi chorobami...ved ty za to nemozes...aj mne stale nieco je...stale ma boli hlava,chrbat,len smrkam,kaslem...no hotovy hypochonder...aj drahy sa cuduje 😒

Kati,juuj,to ti verim,ako to je pre teba strasne tazke nezavolat byvalemu 😞 musis to vydrzat...aj ked je to strasne tazke..

Hviezdi,co vela prace v robote?

• kati, dakujem.. neviem co sa to so mnou robi.. ale uz mna samu to stve.. 😦

hviezdi, tazky dnik v praci??? 😬 ale uz je po.. 😉

adeli, ty si akaaaa modelkaaaa..co ty chces drzat aku dietu???mojo, ved si jak prutik 😵 😵 😵 a saty boli dobreee 😵 co si vymyslala, ze ti boli male? 😃 riadna kocica.. by si sa mala inym povolanim zivit.. kde by si vynikala a este aj viac zarobila.. 😉 🙂 🙂 🙂 kde sa hrabe sklenarikova.. 😠 😃 😉

• Hej uz je po 🙂 nieco som si nechala az na zajtra, sa mi nechcelo uz 😃

adeli, aj ja chcem vidiet fotoooo 😉

tu uz aj poprsalo 😦

• kocky, zajtra o 8h. idem na ten druhy pohovor.. snad sa uz daco poriesi 😉 🙂
    potom sadam na bus k babke, mami tam zostala spat a hajde zavaracky-uhorky, marhule, hrusky.. 😛 cez zimu pojeme 😉 😛 len skoda, ze nam tretia sila-babka a stvrta sila-bracho odisli na "vylety" 😠 😃 😉

• tak ja zajtra z roboty utekam pařiiiiit 😃

• komu lepsie.. 😛

• mari, ved ty cely tyzden chodis po grilovackach 😃 dopraj aj mne 😬

• hviezdi, tak si to zajtra uzi aj za mna 😉 😛 😛

pride ten moj drahy,alebo nepride???kto mi odpovie 😃 😃 😃

• dík 😉

tak na to by som potrebovala odpoved aj ja 😦 😛

• Sponzor fóra
  • no moj nepride.. 😞 musi krmit haved 😠 😐 😞
    tak mam iny program 😃 mam tu kamosku a ideme na spacirku 😃 do kauflandu 😉 😛

• hviezdi, tak ako nakoniec? 😬 😉

ja som skoncila u kamosov na byte 😃 ale uz som doma a idem buvat, bo budik 6.30 😦 😴

• Mari, nevydrzal a o osmej dorazil, pozerali sme film 🙂 a rano ma prekvapil a o siedmej dosiel a zaviezol do prace 😵
    aj ja tak vstavam kazdy den 😉

• bre raaaano 🙂 no tak mna vcera neskutocne zalomilo - prisla som z prace o siedmej, obliekla si pyzamko, ze si nachvilku oddychnem, zobudila som sa o desiatej - vycikala, najedla a sla spat dalej 🙂 ja som bola takaaaa unavenaaa... a inac musim sa k niecomu priznat - vcera som mikimu napisala kratky mailik - ale neodpisal - takze to beriem tak, ze on to povazuje za ukoncene... 😢 no co uz... myslim, ze nieco take som potrebovala - uz mu pisat rozhodne nebudem....

• ty tak dlho pracujes? 🤔

zalezi co ten mailik obsahoval 😉

• hviezdi - vacsinou do piatej - vcera som sa nejako zdrzala... no a co sa tyka toho mailu, kedze mi vybavil podnik v ktorom budem robit bc. pracu tak som mu podakovala, ze mi odporucil jedneho typka, ze je velmi ochotny a uz mi aj poslal nejake materialy k praci. A ze ako sa ma.. to bolo vsetko... som sisi, mala som si to radsej napisat na papier a roztrhat...

• aha, no ked len to, tak je to ok.... ja ze nieco viac 😴 😉

• nie viac nic... nastastie som si to zakazala... aj ked najradsej by som mu napisala, ze ho lubim a ze mi chyba a ze chcem vratit cas... hmm nikdy by som nepovedala, ze to takto medzi nami dopadne... chcela by som vediet, kedy ta bolest prejde...

• ahojte.

tak ja budem od 1.9. p.uc. na ZS v Nitre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cely den sme boli u babky..chceli sme zavarat..ale stihli sme akurat tak uhorky..potom zacal lejak 😦 tak marhule zostali na strome 😦
    ale cestou domov sme videli sedem duuh 😵 😵 😵 ze wooow 😵

teraz cakam draheho, ma prehovara, aby som u nich hajala.. ale ja nechcem nechat mami samu 😐
    tato je na sluzobke.. a drahy tu nechce spat 😠 😠 jeho problem.. 😃 😉

• hviezdi, tak ty niekde flamujes teraz cooo 😉 😛 komu lepsie..

baby,l aj u vas sa tak ochladilo????????????????????????? 😦

• ahojte ja som sa prave vratila domov, troska sme pobehali s kamoskou po obchode a vysledok je nasledovny - jedny satky, jedna suknicka, jeden svetrik, pat triciek a dvoje zabky... vsetko dokopy za 70 eur... nie zle, co vy na to? a to som bola len v jednom obchode 🙂

• Mari,ty co furt prehanas s tou modelkou 😃 😃 😃

Hviezdi,ty nie si na facebooku???

Kati,ten mail bol v pohode,ved ste boli spolu dlho,takze to bolo namieste...ja si s byvalym tiez sem-tam napisem...

• ahojte srdiecka 😃 😵
    jaaaaa som haji u draheho 😵 😵 ma cely vecer prehovaral, az ma prehovoril. aj ked som z toho bola taka vseljaka, bo som musela nechat mami samu doma 😐 😞
    papame mnami palacinky 😛 😛 😛 😛
    O 14h. idem k babke, ideme oberat marhule, potom ich vezmeme k nam a budeme zavarat 😉 😛

mami sa na mna trosken hneva 😐 a mna to mrzi.. ale co uz..hm 😐

adeli, ved si.. a este aka pekna 😬 😵 😵 😵

• ahojte,
    vcera bolo fayn 🙂

adel, ano som na fb, moc tam nechodim, dnes som vsak priiznala identitu a pridala si vas 😉
    a pridavam sa k peknej modelke 😬 a ked to hovorime my s mari, tak to je pravda 😉

mari, palacinkyyyyyyyyyyy 😛 😃

• hviezdi, tak by som ta teraz na skype potrebovala.. kde siiiiiiiiiiiiiiiiii 😞 😞 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém