Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
1
2
35
Profilova fotka
Ahojky tak ja som 89 a už som zasnúbená ale veru svadbu v 19 rokoch či nedajboh dieťa si neviem predstaviť, veď ešte niesom na to materialne zabezpečená a obdivujem baby, ktoré už sú na to dostatočne pripravené po stránke finančnej, bytovej a citovej.
Odpovedať
a po akej dobe ťa priateľ požiadal o ruku? lebo ten môj stále hovorí, že na čo zásnuby, keď ani len netušíme kedy by mohla byť svadba, keďže tiež nie sme nijako zabezpečení, on je na VŠ, ja teraz maturujem, a tiež by som chcela ísť na VŠ... rada by som však počas vysokej školy bývala s ním, len neviem nakoľko budeme chodiť na vysokú do jedného mesta, takže asi to bude komplikované :-((
Odpovedať
Profilova fotka
No mna priatel požiadal po skoro troch rokoch spoločného chodenia a dvoch mesiacoch bývania. Štúdium na VŠ v rovnakom meste nie je až taký problém bo príjmačky na VŠ boli docela ľahké aspoň čo sa UK BA týka. Veľa štastia pri maturite prajem. Môj priateľ tiež chodí na VŠ a teraz bývama obaja na jednom internáte, čiže v jednej izbe ale spočiatku to bolo veľmi ťažké. Hlavne to byť s ním stále non stop bez možnosti odísť niekam inam keď sa napr pohádame. Ale dokáže to uceliť vzťah a teraz si neviem predstaviť žeby som žila s niekým iným ako s ním. Priateľ už o rok končí na VŠ a doma sa pripravuje na prebranie firmy. Ide o to že on už zabezpečený je, no ja nie a to by mi vadilo, nechať sa vydržovať. Ja som svojmu ani nepovedala nič o zásnubách ani vo sne ma nenapadlo žeby ma mohol p ožiadať o ruku, bola som veľmi zaskočená, ale povedala som Áno. Potom Peti také malé varovanie som grafomanka
Odpovedať
nemusíš ma varovať, ja som na tom podobne (grafomanka)... :D čo na UK BA študuješ, ak tie prijímačky boli také ľahké? môj priateľ chodí na UK BA na prírodovedeckú fakultu, odbor biologia, ale on tam prijímačky ani nerobil, a ja mám z tých mojich (filozof.fakulta, odbor psychologia) dosť vážny strach, obávam sa, že ma tam ani nevezmú :( My sme spolu takto dlhšie s priateľom boli dva krát akurát na dovolenke po 5 dní... jeho mama je absol´tne proti tomu aby on u mňa ostával na noc, a ja u nich absolútne nemôžem nič také. dokonca, sme boli min.rok v lete s jeho rodinou na chate a nemohli sme spať ani v jednej izbe, bolo to dosť trápne a ponižujúce podľa mňa, veď sme dospelí ľudia, tak ja neviem čo rieši jeho mamka,ale inak je ona super, ja s jeho rodičmi dobre vychádzam, ale túto jednu vec neviem pochopiť a som na to alergická. :(
Odpovedať
Profilova fotka
To ťa plne chápem ja som s priateľových rodičov spoznala po troch rokoch. No priateľ bol u nás po dvoch mesiacoch a mamina hneď že kľudne nech spíme v jednej izbe, to som mala len 16 rokov. Priateľova mama tiež nechcela dovoliť aby sme spali v jednej izbe, no keď sme boli u nich na chate tak v poho. A naposledy keď som bola u nich tak nám obom ustlala v jeho izbe. Len jedno mi strašne vadí a to je vykanie z ich strany. Obaja už majú dávno vyše 60, tak sú troška staromódny, ťažko prekúsavali aj to ako sme sa zasnúbili. Ale keďže spolu žijeme tak je to naša vec. V poslednej dobe často vzniká problém čo nového a dobrého uvariť na večeru. Takže som vďačná za každý nápad na niečo chutné k čomu netreba trúbu na pečenie ;-) Ja študujem v BA na PdfUK odbor nemecký jazyk etická výchova, ale zrejme presedlám na psychológiu v kombinácii s etickou. Psychologia ma zo strednej veľmi baví a kedže som z nej aj maturovala tak no problem. Predmety niesú ťažké, jediné čo je veľký problém na pedagogickej spraviť je biola, profka nepúšťa prvákov. My ani veľmi po dovolenkách nechodíme, teraz sa chystáme do Rakúska na tri mesiace na stáž a do práce... som zvedavá ako to výjde. Najdlhšie sme boli zatiaľ spolu tri týždne v kuse. Inak chodievame každý alebo každý druhý týždeň z intráku domov aspoň na ten víkend. Inak jeho mamku asi bude treba o tom presvedčiť že ste už dospelý ľudia, mňa začali jeho rodičia rešpektovať po tom čo som zmaturovala na samé jednotky, prijali ma na VŠ, celé leto som pracovala a chovám sa ako dospelá..čiže žiadne zábavy a žiadny život s kamarátmi, prakticky žijem len pre ich synáčika... s ním je niekedy zábavy až moc :-D
Odpovedať
No, vieš, presvečiť jeho mamku že sme už dospelí, to je fakt ťažký oriešok. On je o niečo mladší odomňa ( o 8 mesiacov)...teraz mal 19 a ja v lete budem mať 20. Nedokážu si to oni uvedomiť, že už má on svoj život, svoje záujmy, že je vysokoškolák, zarába si, je samostatný...proste nedokážu to pochopiť. :( Veď si vezmi,že keď sme spolu začali chodiť, to mal on 16 ja 17, tak ešte pekné dva roky (ešte aj po jeho 18tke) musel byť o desiatej večer doma. Lebo jeho mamka robila šialený cirkus. Soms a ho pýtala, že prečo je to tak, že či to vždy tak bolo, a on že ani nie, že to je tak viac menej od kedy je so mnou :( a to ma strašne mrzelo. Napríklad, keď nás nejaký kamaráti zavolali na chatu, vieš v lete, k jazerám a tak, no tak jemu ani nedovolila jeho mamka tam prespať. lebo vieš, náhodou by ešte spal so mnou. A tomu ja neviem pochopiť, aj keď sme išli na dovolenku minulý rok, tak ho nechcela pustiť, ako sorry ale 18 ročnému chalanovi ktorý si sám na to zarobil, a vykrikovať mu že ho nepustia s frajerkou na dovolenku, tak to je troška už divné. Stále len vykrikovala, že ona nechce byť babka a pod. Mňa to uráža ak mám byť úprimná, pretože, nie som 15 ročná mladá žaba, ktorá by sa nevedela v takýchto veciach zabezpečiť. Mne je to naozaj niekedy strašne ľúto, ako sa v týchto veciach jeho mamka, ku námspráva :( Napríklad, aj keď sme u nich doma a sme v izbe a je zhasnuté svetlo a pozeráme film, tak nám začne vykrikovať, že nech zasvietime a pod. :( fakt je to dosť ponižujúce. Snáď si vo svojom veku už môžem robiť v týchto veciach čo chcem a nepotrebujem na to jej zvolenie. :( Prepáč, že stáleo tomto tu kecám, ale keby si vedela ako ma to trápi a aké to je ponižujúce, keď nám začne búchať na dvere, že čo tam robíme a podobne, a úplný gól bol, keď sme išli na dovolenku, tak môjmu drahému v ten deň ako sme odchádzali došla do izby a dala mu krabičku kondómov , ž enech si to vezme zo sebou. Keď mi to povedal, mňa skoro šlak trafil na mieste... Najhoršie bolo, že mi to povedal vo vlaku a nemohla soms a ani začať rozkrikovať :-D no proste, hrozné jedným slovom :(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, prepacte ze vam sem leziem, len vam chcem povedat ze va, velmi drzim palceky, do svadbicky a do spolocneho zivota, ja som sa vydavala ako 20 rocna, a nelutujem ani nikdy lutovat nebudem.. petra podla mna je to dost detinske od jeho mami ze sa tak sprava, ale mohli by ste si s drahym sadnut a trosku sa s nou porozpravat alebo by jej to mohol konecne vysvetlit on, ze uz nie je maly 5rocny chlapec, ktoremu musi chodit utierat ritku na zachod, ze studuje, zaraba si a ked niekam bude chciet ist tak tam pojde.. na mojich rodicov zabralo jedine toto, bala som sa ako zareaguju ked som si po par mesiacoch priviedla domov buduceho manzela, ale hned sa im nastastie zapacil a o to som sa viacej bala, ked sme im po pol roku oznamili ze za nejaky cas bude svadba.. nepreferujem obrovske oslavy zasnub, my sme ich ani vlastne nemali, len sme sa rozhodli ze vtedy a vtedy bude svadba a sli sme do toho ;-) moji rodicia chceli mat zomna ideal, ze dosudujem VS, ktora ma nebavila, budem mat super platenu pracu a budem sa mat dobre, a ja namiesto toho som odisla pracovat, nechala VS a zalozila si rodinu.. ;-) oni to prekusnu, len to chce cas a niekedy aj trosku usmernit ;-) drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :-) Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :-D ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :-D potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :-S Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :-D no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :-D som z toho bola uplne sfetovana :-D no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu ;-) ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :-N (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :-D . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :-D bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :-D . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :-D . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala. Idem kojit - dokoncim neskor ;-)
Odpovedať
:) ďakujem baby za podporu... Ja sa s jeho mamkou moc o tom baviť nechcem, on to už skúšal, aj s kľudom, úplne v pohodičke, ale akonáhle si ona uvedomila, o čo ide, a akú tému chce on s ňou breberať začala kričať a bolo po rozhovore. Ona je dosť podľa mňa komplikovaná povaha, ale tak fakt to asi budem musieť ešt epár rôčkov vydržať a snáď to čas spraví. Miskamisko: chalani v 18,19 sú možno vo všeobecnsti málo inteligentný, ale môj drahý nie je na tom až tak zle, a to už mi ružové okuliare spadli, takže sa snažím byť objektívna :D on je dosť zodpovedný v zásadných veciach, navyše, nie je flákač a ani nim nikdy nebol, nepije, nefajčí, a nikdy to nerobil, a jeho mamka o tom vie, že je taký, podľa mňa jej je zaťažko prijať fakt, že jej synček už neni taký maličký, a že má frajerku, s ktorou to mysdlí vážne, dokonca s ňou aj spáva (ach jaj aký to hriech) :D Inak, s tým kostolom... my hovor o tom niečo :D ja síce do kostola chodím od malička, nemám s tým nejaký problém, ale nie vždy tam mám chuť ísť, a úplne sa mi páči, keď sme v nedeľu u nich a začne sa vyšetrovanie či sme boli ráno v kostole a ak nie, no musíme ísť s priateľovou mamkou večer :D:D:D a minule som zase dostala pucung, lebo som nebola na veľkú noc na spovedi :D ale toto beriem z humorom, fakt... na to sa asi nedá inak reagovať :D Inak, sranda, že z toho tvojho chceli mať farára, to si pre nich musela byť veľké "prekvapenie" :D a navyše, ak si teda záhoráčka a on je zo stred. Slovenska, no riadna "zábava" to musel abť...my sme našťiastie z jedného mesta, takže toto sme nemuseli riešiť, chvalabohu inak :D som rada , že s aaspon tu môžem z toho vykecať... a ďakujem za podporu... budem sa snažiť byť silná a nejak to ešte chvíľku vydržať, a pevne veriť, že sa to nejak spraví :)
Odpovedať
inak, ešte ma teraz tak napadla jedna vec :D s tými kondómami :D dala nám jednu krabičku (3 ks kondomov) na týždeň :D sranda, nie? :D
Odpovedať
Profilova fotka
Heh jeho mama je ťažká srandista my už sme v tom období že na týžden by nám tri kondómy stačili bohate dokonca až moc:) No verím peti že to nejako zvládneš a ak jeho mama aj tak neustúpi, tak predsa si chceš vziať jeho nie jeho rodinu :) No tak to máš potom rozumného chlapa ani ten moj nepije, nefajčí, na diskotéky nechodí, skúšky samé Ačka, na chaty s kamošmi nechodí, proste taký malý domased, čo si radšej zahraje investora ako sedieť niekde v krčme pri slovenskom nekvalitnom pive :)
Odpovedať
:) s tými Ačkami na skúškach si trafila aj toho môjho :D takže,a si sa chápeme ;-) a vidím, že máme pri sebe hotové dokonalé poklady :D tak ale ja stále hovorím, ja som si ulovila toho najlepšieho :-p inak, aj my sme mali také obdobie, že s tým sexom to bolo také slabšie troška, ale už sa to trocha upravilo... ale dosť som sa vtedy trápila, že je chyba vo mne a tak, že či náhodou nemá druhú, no nič moc obdobie, ale už je to chvalabohu za nami :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jooj nad takymito vecami sa netreba trapit my už toto obdobie mame vyše roka a vyhovuje mi toto obdobie..aspon mam dostatok sily na studium..semestralky sa teraz sypu jedna za druhou a do konca tyzdna mam odovzdat tri.. :-( A ty petus kam chodis na skolu no pochval sa?
Odpovedať
no ja som na strednej zatiaľ, a nie je sa moc s čím chváliť... :-| chodím na hotelovú akadémiu a považujem to za jeden z mojich veľkých životných omylov... veľká škoda, že som nešla na gymnázium...teraz by somt o mala jednoduchšie aj s vysokou školou... v pondelok mám obhajobu maturitnej práce... :-( najhoršie bolo na tom, že som si vytiahla tému, do ktroej sa vôbec nevyznám (financovanie podniku)... účtovníctvo nenávidím a nikdy mi nešlo, a teraz mám z toho maturovať :-( celú prácu mi spravil priateľov brat (chodí na ekonomickú univerzitu), za čo som mu fakt veľmi veľmi vďačná, pretože bez neho by som neprešla ani k obhajobe :-( je to hrozné, študovať až 5 rokov (bohužiaľ je to 5 ročná škola), niečo čo ma vrcholne nebaví... :-( dúfam teda, že vysoká to zmení a bude to lepšie ... rátam dni do konca školy - 4 týždne... dúfam, že to tam prežijem ešte nejako, úspešne zmaturujem a už navždy budemmať od tej školy pokoj...
Odpovedať
Profilova fotka
Ale veď zachvíľku budeš mať od školy pokoj...u mňa to vysoká zmenilo skorej k horšiemu, viac sa mi nechce ako chce chodiť do školy aj keď ma niektore predmety veľmi bavia :( Ja som teraz prišla zo záhrady, dnes bol perný deň ale tešií ma že som stihla ešte aj nejaké fotečky do galérie ponahadzovať :)
Odpovedať
dnes bol pekný deň, to máš obrovskú pravdu. troška som sa učila mturitné témy, potom som bola na zmrzline s kamoškou, ktorú nechal po tri a pol roku priateľ, lebo si našiel inú :-(( a potom som sa šla z amojim najdrahším a dnes bolo fakt super... tak príjemne a pohodovo som sa dávno necítila ;-) som veľmi veľmi šťastná... priam ma až oblialo také šťastie :-N inak, aj ja sa bojím, že ma už VŠ nebude baviť hlavne z toho dôvodu, že sa mi nebude chcieť chodiť do školy :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Mna nebavila ani SŠ, ja som neni typ študenta najradšej by som išla pracovať dakde z deťušencami veď na to som aj vyučená :) Závidím ti toho priateľa...hoci som s ním celý týžden tak mi dnes chýba, lebo som unavená z práce :( Jooj tej kamošky mi je ľúto, je dôležité že má tak dobrú kamošku :-|
Odpovedať
tá práca s deťúrencami, to ako keby si mi hovorila s duše... ja ak by som sa dostala na psychologiu, tak by som sa chcela zamerať na deti... ty si aj na SŠ chodila na pedagogickú? A hej, tá kamoška dopadla zle... inak, dosť ma sklamal ten jej bývalý, akým spôsobom to spravil... a že on už dlhšie to ťahá s tou inou... no proste hovado... a to sme si všetci mysleli, že oni dvaja spolu ostanú... :-| niektorí chlapi sú príšerní zbabelci...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja to hovorím stále tiež som sa raz tak strašne sklamala, odvtedy chlapom nedôverujem naplno, proste to nedokážem JJ ja som chodila na pedagogicku a socialnu akademiu do BA, čiže úráca s deťmi je pre mňa niečo ako chlieb každodenný, neviem si predstaviť život bez detí :)
Odpovedať
jeeeeeej, na tú SŠ chodí moja kamoška a na tú istú ale do Modry chodí moja sestra :) a keb ysom nebola hlúpa aj ja som tam mohla ísť :-| ale ja nieeeeeeee...ja som musela ísť na hotelovú :-( inak s tým sklamaním...poznám....tiež som raz riešila taký veľmi divný a nerealny vzťah a strašne to dopadlo vtedy zle.... ale našťastie, svoje zlatko som nakoniec našla a mám ho teraz už pri sebe
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je len dobre treba si ho teraz hýčkať a rozmaznávať, ja si neviem predstaviť žeby som bola bez chlapa čo mám po boku v súčastnosti. Inak som pozerala tvoje fotečky v albume a pristane Vám to spolu tak sviežo mladučko vyzeráte, je to také milé, ja sa občas cítim ako geriater..teda tak vyzerám kvôli vačkom pod očami :(
Odpovedať
geriater ? ? ? :-D si ma rozosmiala :-D ale prosím ťa, veď aj vy ste zlatí, tiež som si pozerala tvoj album, ty si veľmi zaujímavé dievča, tak čo riešiš :-D vačky pod očami nerieš :-D ja mám krstnú ktorá ma vačky a kruhy pod očami asi od 15tich a vydala :-D a stále mi to pripomína, ak sa na niečo sťažujem (že mám veľký zadok, a podobne)...tak ona ma vždy schladí :-D ani ja si neviem predstaviť teraz život bez neho... tá samota, ktorá by ma obklopila...tej kamošky mi bolo šialene ľúto...stále len hovorila, že ako ju mohol takto nechať na všetko teraz samú? no nemala som ani slov na to... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ja s tou mojou povahou by som mu zrejme rozmlátila držku, nakopala do rozkroku a povesila za gule do prievanu, to su typy chlapov ktorý by ani žiť nemali ]-( Že zaujímavá to som sa zase rozosmiala ja :-D , ja som len obyčajné dievča z dediny, takej malinkatej :) Som zvedavá či sa ešte niekto ku nám pridá lebo dievčatá v mojom veku nechcú slovo svadba ani len počuť
Odpovedať
veď preto som na tejto stránke...aby som sa mala s kým "porozprávať" o takýchto veciach... ako my nie sme ani zasnúbení, ale tak v týchto veciach máme jasno, aj čo sa svadby týka a akonáhle sa dostanem na VŠ, začneme už riešiť aj spol. bývanie a iné podobné veci... už sa toho ani neviem dočkať ;-) inak, zaujímavosť a miera neobyčajnosti sa nemeria tým, odkiaľ pochádzaš... :-) a hej, v našom veku sú väčšine dievčat pojmy "svadba, zásnuby, psoločný život" dosť neznáme... v poslednej dobe ma iritujú dosť dve moje spolužiačky,ktoré sedia za mnou :-| vkuse majú narážky na mňa, že ako to dokážem vydržať, už pomaly tri roky s jedným chlapom, a že aká som naivná ak si myslím, že on so mnou vydrží celý život, lebo podľa ich názoru, chlapi nevedia čo je láska a myslia len na sex... ale ono je to v skutočnosti tak, že tie moje spolužiačky myslia len na sex apotom im takto hrabe...najhoršie na tom celom je to, že minulý rok boli ešte celkom normálne, aspon sa mi zdali...a tú jednu som dala dokopy s jedným mojim dobrým kamarátom... a je to dosť nechutné ako celé dni v škole počúvam, ako ona by ho najradšej podviedla apod... no, podľa mňa, niektorí ľudia nemajú úroveň... a dosť ma to mrzí, keď to na svoju adresu počúvam v škole...také tie úškľaby a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
Poznám aj ja veľmi dobre ešte z čias strednej školy. Ver mi na vysokej škole už si ľudia viac vážia dlhodobé vzťahy a aspoň mne sa často stáva že spolužiačky sa vypytujú a sú zvedavé a veľmi ich všetko zaujíma. V jednom ti poradím, nemaj veľké očakávania na spoločné bývanie, ľahko môže prísť ponorková choroba, hlavne ak on v noci chrápe, čo ten môj robí od decembra každú božiu noc.. :-N Inak aj ja mám ten názor že väčšina chlapov myslí len na sex aj ten môj je taký, keď so mnou nie je viac ako tri dni, tak už aj fičí na nejakom porne, a nerád sa k tomu priznáva ale ja proste o tom viem. Hnevalo ma keď zo začiatku keď sme spolu začali žiť to robil keď ja som ešte ráno spala, to bolo troška nepríjemné. Ale takéto reči sem asi nepatria :-| Jooj bodaj by Vám to vyšlo a všetky tvoje spolužiačky potom popukali od závisti keď oni budú staré a slobodné a nik ich nebude chcieť...som hnusná ale toto som vždy priala tým, ktorý ma ohovárali za mojím chrbátom
Odpovedať
ja si nemyslím, že väčšina chlapov myslí na sex... ako možno som naivná, ale prečo by sme chlapov mali pvoažovať za zvieratá? podľa mňa existuje dosť inteligentných a normálnych chlapov, ktroý vedia o čom je vzťah a pod... s tým pornom... no, aj mňa už môj pár krát tak nemilo prekvapil, keď som niečo robila na jeho notebooku a našla som tam medzi poslednými otvorenými stránkami rôzne "červené" stránky... ale tak sme si to vydiskutovali, a vieš čo, no už mi je to asi jedno, nech si pozerá čo chce... ale na začiatku som z toho bola mierne rozčarovaná :-| môj drahý našťastie nechrápe, ale myslím, že aj na to raz príde :-D btw, aj ja som taká bosorka hnusná, že tím babám, ktoré sa teraz tak vyťešujú z toho, že aká som naivka, prajem tiež aby raz zostali staré a slobodné, pretože ja si osobne myslím to, že teraz síce môžu striedať chlapov koľko sa im zachce, a mať vzťahy na sex, ale raz to prejde, proste prídu do určitého veku keď už o ne absolútne záujem nebude... to len ptoom bude sranda :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tí chlapi sú niekedy lepší herci ako si my myslíme a často potom vyzeráme ako naivky keď im na tie ich pretvárky skočíme. Tak dneska som písala jednej holke ohľadom šiat ktoré by som chcela a dokážu mi ich ušiť od 100 do 200 eur, čo je super cena :-) Ty inak už si sa aspoň pozerala po niečom na svadbičku :-)?
Odpovedať
od 100 do 200 € ? tak to je bezkonkurenčná cena... :-))) to máš super... no vieš čo, ja pozerám po šatách, to až moc... inak ešte moc ani nie :-))
Odpovedať
ahojte kočky, môžem sa pripojiť? Tak ja mám 19 som prváčka na výške a za 4 týždne mám svadbu :-)
Odpovedať
zamilovana: ale jasé, že sa môžeš pripojiť, dokonca sa MUSÍŠ pripojiť... NEKECAJ s tou svadbou... 19 ročná, prváčka na VŠ a o 4 týždne svadba? vidíš, a mňa o 4 týždne čakajú akurát tak ústne maturity... :-D každého nejaký iný dôležitý životný moment... no pochváľ sa troška... koľko ste spolu? po akej dobe ťa požiadal o ruku? máte kde bývať čo na to tvoji/jeho rodičia?
Odpovedať
1
2
35
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?