Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
Ahojte :) Ja som január 1989 a čítala som si toto vaše fórum. No babuľky, divotvorné veci sem píšete. Blahoželám vám k svadbám, ktoré chystáte. Ale dosť sa čudujem ako tu píšete, že ste sa vykašlali podaktoré na školu a tak.. prečo vlastne? Mám už 2 roky priateľa a nedokážem si predstaviť, že by som sa do takej miery upriamila len na vzťah a na ostatné sa vybodla. Zatiaľ spolu nebývame, obaja sme na koleji v Olomouci (ale nie spolu), študujeme medicínu - on štvrták a ja druháčka. Dávame si priestor. Podľa mňa vzťahy sú o spolužití dvoch rovnocenných bytostí, ktoré sa neskutočne krásne a harmonicky dopĺňajú. P.S.: Ten príspevok od miskamisko o domácej knedle nebol myslený vážne dúfam :D
Odpovedať
Profilova fotka
jess neboj to je len obrazne pomenovanie, inak som vcelku skorej rodinny tip ako karieristka. ja som sa vykaslala na skolu, lebo nerada studujem a viacej ma to deptalo ako tesilo. A nebudem si nicit zivot niecim co ma viac depta ako tesi, podla mna by studium alebo akekolvek dalsie vzdelavanie malo tesit a nie nicit psychiku cloveka. To o tom spoluziti, vsetci co spolu ziju musia robit kompromisi a ver mi ze zacat spolu zit daleko od rodicov je velmi velka skuska vztahu, ktoru vela parov nevydrzi :-( Ty vravis upriamovat sa len na vztah, to nie je len na vztah. Je to na rodinu, ktoru si chceme zalozit je to na nasu spolocnu zalubu, je to na nase rodiny, je to na nas bytik. Proste uz je to upriamovanie na to co mame spolocne ale aj na to cim sa lisime. Uz to nie je len JA a ON. Po tolkych rokoch uz je to viacej MY, nie dvaja jedinci, ktory ako keby k sebe ani nepatrili. OK uz sa akosik moc rozpisujem. No nic babulky. Ja teraz nemam cas ani pisat je to stale len sama prace a este mi treba tolko maturantov pofotit na oznamka ;-( no veru neviem kedy to vsetko postiham. Co vy uz viete co kupite drahym a celkovo rodine na vianoce?
Odpovedať
Vidíš, ja mám na to napríklad trochu odlišný pohľad. Aj napriek tomu čo som napísala som si stopercentne istá, že my s priateľom k sebe patríme, aj keď spolu nežijeme v jednej domácnosti. Ja si myslím, že pre vyvážený a harmonický vzťah je nevyhnutné, aby si každý partner zachoval jednak svoju vlastnú identitu, ale tiež cítil puto k tomu druhému. Bolo by jednoduché nasťahovať sa niekde do bytu spolu, vybaviť si privát a žiť spolu ako muž a žena. Ale náš vzťah je postavený aj na tom, že do určitej miery sme nezávislí a pritom sa stále milujeme :) Tak ako v budúcnosti - každý si budeme žiť svoj vlastný profesný život. Odlišná náplň práce, odlišné služby, odlišní kolegovia a odlišný svet. Tak si to teraz v podstate nacvičujeme :D Asi mám pragmatickejší pohľad na vec :P
Odpovedať
ahojte baby ja chcem len tak trosku podotknut k nacatej teme, ze ja som to vyriesila aj aj, jednoducho povedane::: zijeme spolu a pritom chodim do skoly a aj ked si mozete niektore hovorit ze som od neho zavisla... tak k tomu asi tolko ako napisala miskamisko ze sme uz my a nie ja a on a po dalsie peniaze aj tak mam pretoze pori skole aj brigadujem... som spokojna a to je asi vsetko inac co nove??? miskamisko gratulujem k urceniu datumu svadbz, iste musis byt nadsena
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, to je super, že je tu aj taká téma, kde chodia len všetky čo majú toľko rokov koľko ja :-D :-D :-D no ešte som Vás celé nedočítala, ale hned sa do toho pustím, lebo akosi nemôžem spať... Tak ja Vám poviem, som vydatá a v apríli sa nám narodí bábätko :-) My sme si trošku švihli :-D :-D :-D
Odpovedať
stava sa aj to, jooj aj vy co chodite do skoly mate tak vela ucenia ako ja????
Odpovedať
vidim, ze sa to tu vobec nehybe, asi ten vianocny cas, nic no tak vam vsetkym prajem zo srdca STASTNE A VESELE
Odpovedať
Profilova fotka
tak caute kocky..dlho som tu nebola..smola sa na mna lepila..najprv som oliala notebook priatelovu kavou par dni nato som stratila mobil..potom som skoro z hrozou zistila ze sa mi pokazil ipod..ten nastastie len vybity..a radsej nebudem pokracovat ako sa vsetko kafre.. vsetkym vam gratulujem k vasim uspechom,skola,svadba.dietky,domceky.... a co sa tyka toho zitia..je sice pravda ze keby som s priatelom nezila tak nas vztah je uplne iny ale asi by sm ho tak nepoznala ako ho poznam.. ako pisala miskamisko sme to uz my nie iba ja a on..a zas kazdy ma svoje..on ma svojich priatelov ja svojich..samozrejme aj spolocnych..obaja chodime von..kazdy ma ine pracovne zalezitosti..az na par veci si myslim ze sa toho vela nezmenilo..a podla mna je lepsie zit s clovekom takto ako ked si ho mam zobat a potom s nim zacat zit..sak keby mi nevyhovoval tak ho necham este kym je cas..a nie potom ked budeme mat pravdepodobne spolocne majetky,deti,...potom by som si teda ja osobne tlkla hlavu o stenu aka som bola sprosta..ze som zbytocne minula cas..peniaze,namahu..a proste dala zo seba maximum a zbytocne..snad som sa vyjadrila nejak pochopitelne.. no a prajem vam kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny novy rok vsetkym..drzte sa kocky
Odpovedať
Profilova fotka
adrianka: napisala si to velmi rozumne. Mne sa tiez v poslednom case vsetko sralo, ale priatel povedal ze vsetko zle je na nieco dobre a tak mu verim ;-) Všetko dobre v novom roku aj tebe, nech sa ti dari v osobnom ale aj v pracovnom zivote ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uz som sa mierne do toho motala..ale snad to pochoi kazdy no..no tak snad ma tvoj priatel pravdu..lebo ja mam este stale blbe obdobie..sviatky boli priserne..nic sa mi nedari..snad to pondelkom zacne a uz sa bude len darit.. jeeeeeeeeeeeej dakujem..si prva co mi to v tomto obdobi praje..xi xi
Odpovedať
Profilova fotka
Ale no adri az take zle to snad nie je..poznam to ja som mala od polky novembra vsetko na pip a dufam ze od januara sa to zlepsi ked sa nastahujeme do vlastneho a pojdeme na jednu svadbu priatelovmu spoluziakovi a tak. No verim ze vsetko bude lepsie a lepsie a vsetko zle hodis za seba a uz na to nebudes mysliet.
Odpovedať
Profilova fotka
no misi dufam..drzim nam palce no..joj uz aj ja by som sla na nejaku svadbu ale taku dobru ne pre namyslencov... ako silvestrujete
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak spon nie som sama co sa niekomu prestava darit... dobre na nervy to je, ale si tvrdim a stale opakujem ze vsetko zle je na nieco dobre... a pevne verim ze v do noveho roka vykrocim tou spravnou nohou a vy tiez ....
Odpovedať
Profilova fotka
asi trebalo zalozit novy klub..smoliarky...xi xi..no ale uz snad na ten jeden den nebude potrebne
Odpovedať
tak to teda hej, a ozaj dufam ze to nebude potrebne, no a vsetkym Vam prajem krasny silvestrer, a aby ste tou spravnou nohou vykrocili do noveho roka :::::D
Odpovedať
Profilova fotka
no snad nie.. ako inak silvestrujete..ja som sama domka..teda este s hafanom..peto pracuje ale pride aspon na pripitok.. este raz stastny novy rok ..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak baby este som vam sem nepisala v novom roku. Tak vsetko dobre do noveho roku a nech sa vam dari nech vyjde vsetko tak ako ste si naplanovali, nech sa vam vystrihaju vsetky zle veci a nech ste zdrave nielen vy ale aj vasi chlapi a deturence. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej miska to si kraaaaasne napisala...a to iste prajem aj ja tebe..len a len to najlepsie...
Odpovedať
ženské, prajem vám v novom roku všetko to len to najlepšie, hlavne veľa zdravia, lásky, trpezlivosti (s chlapmi, so svokrami, atď...), a nech sa vám tento rok splnia všetky sny... ;-)
Odpovedať
o jej adi a to ti nebolo samej smutno ?
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki..ta vies ze bolo on prisiel na chvilu a potom sme si normalne pripili popustali dellobuchy a siel zas prec..ale ta co uz uz som si zvykla ze mi nepomoze ani fnukanie ani prosenie,...taze musim to brat tak ako to je..aj dnes som cely den doma..az nato co prisiel na obed..taze co uz no..ale asi si to zacnem zapisovat a na konci roka si urobim priemer kolko som bola sama.. :-D
Odpovedať
aspon to beries pozitivne, ved jasne co ine ti ostava , a kde vlastne pracuje????
Odpovedať
Profilova fotka
on vlastni taxisluzbu taze ked nestiha tak robi tiez a plus ma este kopec aktivit
Odpovedať
aha, dievcata zajtra mam dost dolezitu skusku tak mi drzte prsteky nech to dobre dopadne...
Odpovedať
Profilova fotka
no urcite ju zvladnes..
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki to zvladnes len sa netreba bat a hrdo sa do nej vrhnut. Inak co ste dostali od svojich drahych na vianoce pochvalte sa :) Ja som dostala penove natacky a este pred vianocami sme boli spolu kupovat cizmicky
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak neboj sa a ver si... no my si davame darceky pocas celeho roka taze teraz som dostala symbolicku nadhernu sviecku do zbierky a kozmetiku...no a neskor sa pojde kupit gauc..taze to bude oneskoreny darcek.. ale inak ja som mala vianoce aj dnes..vzhladom nato ze sme tie original neboi spolu s istych dovodov..to sa radsej certit nebudem uz tak sme si dnes urobili vianoce zas..zo vsetkym kapustnica,...aj tak je peto rusnak..a nechapala som to ako sa to da ale je to super..lebo tak aspon jedne sviatky mozme byt sami dvaja a druhe s rodinou...
Odpovedať
Profilova fotka
adrianka tak toto s tym kupovanim poznam my teraz zhaname roztahovaciu pohovku, lebo do bytu sa neda aj pohovka aj postel a ked niekto pride nech ma kde sediet a my nech mame kde spat. Ale tie ceny su zabijacke. Teraz sme kupovali chladnicku za 399 a ked som zistila ze vo vedlajsom elektre ju mali len za 320 skoro ma od jedu rozpucilo. Ale inak teraz kupujeme do bytu uplne vsetucko kedze sa 19 januara stahujeme, tak trocha narychlo. Vsetko montovat a malovat budeme zachodu pocas prveho mesiaca s tym ze ja si este budem hladat pracu a drahy bude chodievat do BA do prace. No bude to ina makacka
Odpovedať
Profilova fotka
no ja chcem tiez roztahovaciu..lebo aj teraz sa stalo ze sme nemali kde spat tak sme spali skoro mesiac na zemi...a jak som si po mesiaci lahla na postel mi normalne divne bolo.. :-D no my sme kupili chladnicku za 260€ a este nam dali zlavu lebo to bol posledny a vystavny kus..ja tiez toto neznasam tie ceny vsade ine..ja potom jak debil sedim nad letakmi a na nete kde je dobra cena,...ale ta gaucovksa je zabijak..bo chceme do L ale kratsia cast musi byt ked sedis na nej tak na pravej strane a ta dlhsia strana nesmie mat 2 m jak maju vsade..bo ked je menej nez 2 m tak ta kratka cast je na lavej strane..no proste zabijak.. no tak ja sa milujem stahovat..ked mas cas vsetko ukladat,..a ty nemas pracu..ved si pisala ze mas nejaku ne..no tak vam drzim palce nech to zvladnete..
Odpovedať
Profilova fotka
adrianka mala som pracu no z osobnych dovodov som musela dat vypoved bolo to velmi neprijemne a teraz ma caka cely proces hladania odznovu, je to zabijak
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?