Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
dakujem :::D naozaj je to krasny pocit.... vcera som bola u gynekologa v poradni... male je v poriadku, ja tiez... bezproblemove tehotenstvo... musim klopkat, ne :::D aj saty som skusala vcera.. tak viete co? je to naozaj vycerpavajuce, a ani som vsetko v PO nestihla obist, niekde lepsie , nikede sa mi zadlo dost draho.. no este uvidim, musim stiahnut so sebou niekoho objektivneho, lebo vcera mi sesternica s priatelom na vsetkop hovorili.. FAJN... tak budem hladat dalej ::D
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmm tak to je vynikajuce...len tak dalej..nech vam to ide...tak skus nejaku kamosku..hmmm?aj si fotila co si skusala?
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki pofot sa a my ti radi potom poradime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak..inak misi tie fotky co ste robili naposledy si fakt pekne
Odpovedať
ok tak ja sa pofotim a poradite :::D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak..
Odpovedať
mam uz nejake fotky, len to ze ich ma moja sesternica v telefone a nema mi ich ako poslat.... inac co nove? ja stale dostavam nejake tie vecicky pre male... uz mam plne skrine:::D neviem kde budem davat svoje a radove veci :::D
Odpovedať
Profilova fotka
no ale uz si si fotku zmenila..hm..=D..no tak to je fajn..ved uvidis kolko veci vobec stihnes vyuzit pre male..ako rychlo bude rast..a ty si uz nieco kupovala..ci si poverciva?hm?
Odpovedať
no nie som poverciva, iba niekedy mam take hlupe zvyky, napr. ked vidim ciernu macku tak sa 3 krat preplujem :::D och hej, tu fotku mam v compe ulozenu uz dlho, ze si ju zmenim, ale vzdy som nejako zabudla na to :::D ja osobne som este nekupila ani jednu vec... asi tak o tyzden si pojdem kupit plienky latkove, a vankusik do periniek, lebo tie mam, no a vlastne nic viac nepotrebujem, vsetko potrebne sme dostali od rodiny... a naozaj pochybujem ze to vsetko vyuzijem, pretoze take dietatko rastie ako z vody... ::D
Odpovedať
Profilova fotka
preplujes..=D ach jaj tak to som uz davno nepocula.teda necitala..vankusik do periniek?to je co? mozno aj viem len pod inym nazvom..tak to je super lebo aspon usetrite..dost peniazkov miniete na kocik a postielku...teda pokial postielku kupujeme..u nas v rodine sa stale posuva jedna abo 2 a stale su v super stave teda... no s tym rastom to mas pravdu..ale zas uvidis ako casto budes prezliekat mimino
Odpovedať
vies, perinka je sama osebe len latka, tak myslim tu napln do vnutra, u nas sa povie ze vankusik do perinky :::D no kociarik si budeme pravdepodobne kupovat sami, este sme sa nerozpravali s krstnym , ci chce on alebo my, no a postielku nam da Radova sestra, pretoze ona ich ma 2 ci 3, pri kazdom kupovali novu, neviem naco ale dobre no, a zas stolicku na papkanie pre male budeme mat od mojich rodicov a vanicku na kupanie od mojej tety pretoze, ta ma tiez male dievcatko a vanicku uz nepotrebuje... takze naozaj co sa tohoto tyka naozaj usetrime peniazky.... Tebe sa ako dari?
Odpovedať
Profilova fotka
aha jasne uz viem co myslis ale neviem teda ani ako sa to vola u nas..mna napadla len plnka..=DDDako uz krstnym maleho miminka? mne?prave sa hadam..normalne mi je zle..cakam ci dostanem svoje dni alebo nie..teda ci sa pridam k tebe..=D..nechcem zbytocne kupovat testy,lebo mam take skusenosti ze vzdy ked kupim tak za par dni dostanem..taze teraz cakam do poslednej chvile..
Odpovedať
Článok sa načítava...
ano maleho.... :D mas pravdu, radsej pockaj, ja uz aj tak testom neverim.... budem drzat prsteky
Odpovedať
neviete ci je do PO na pevnu linku nejaka predvolkba? aak ano aka???? nemozem sa niekomu dovolat
Odpovedať
uz som si zistila :::D, volala som gynekologovi o vysledky a som uplne zdrava a male tiez.... juuuuuupiiiiiii :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no gratulujem..inak ked chces tak ja mam taky program v pc co ked napises obec tak ti vyskoci smerovacka aj tel.predvolba...tak to je super sprava..v kt. si to mesiaci?nejak nepamatam..=(
Odpovedať
v 27 tyzdni a predchvilou som sa zase fajne rozculila, lebo bola u nas na navstevu krstna a opat rozoberali rada, jeho financnu situaciu a to ze ked sa ukaze vo fialovom saku tak ma uz do konca zivota nechce vidiet a podobne veci... A to som uz dufala, ze ju tie debilne reci presli, no ako vidim, to neprejde nikdy......
Odpovedať
baby, dostala som dalsiu vybavicku pre male... Tentoraz od mojej mamy. Teraz vecer mi ju dla :::D
Odpovedať
Profilova fotka
taze 6 mesiac?ratam dobre? ale uz nech to mate za sebou a bude dobre..zase ja sa smejem bo hovorim petovi ze este stale nemam svoje dni (uz ma tarha kupovat test)a on mi dnes zapoti taku vec typu..citim to v kostiach ze budem otec..=D taky rehot som spustila ze cisty koniec no..i ked si vravim zeby to bolo fajn a mam taky divny pocit ze ma asi pravdu..ale zas kym to nebude 100% neuverim ze je to tak..uz som si tolko krat myslela ze som tehotna ze teraz si to uz nepripustim len tak.. hm a co pekneho si dostala?=D fotky uz mas?
Odpovedať
budem drzat prsty aby to pravda bola... fotky uz ani davat nebudem, lebo saty som si uz vybrala a zarezervovala v pozicovni v starej lubovni.... Su nadherne, lahke dobre mi sedia a aj ked priberiem tak si ich mozem obliect, lebo s tak site a vzadu na snurovacku ze sa to da. plus k tomu dostanem zavoj, rukavicky, bolerko alebo kabatik, sponky do vlasov, bizuteriu, svadobnu vyzdobu na auto, svadobny vankusik na obrucky, kabelku a dostala som aj podvezky ::::D som spokojna no a este aby som nezabudla v cene su uz aj saty na prezlecenie, takze este aj tie .... uuuf som rada, ze aspon tie saty mam za sebou...
Odpovedať
Profilova fotka
no kawasaki..tak to si vymakla super pozicovnu..tak potom sa uz tesim na svadobne fotky tak my sme to nevydrzali a kupili test..ale vysledok nebol taky ako som ocakavala..jedna ciarka..=( nechapem to..zacinam pochybovat o pravdivosti testu..myslienka ze som tehotna mi zacala behat po rozume az ked mi bolo tyzden vkuse zle..proste mala som stale pocit ze vyvratim vsetko co som zjedla (najprv som si myslela ze dostanem svoje dni ale nic), proste pri akejkolvek vone (vona masa,vonavky,..)ma stale napina..cele dni prespim co nevladzem ani zit (a nie je to tym ze vykonavam tazku pracu,alebo neskoro chodim spat), este okrem toho ma bolia tak prsia ze koniec,priberam a priberam..a mam take chute..(hemendex s syrom,tatarkou,broskynami,..)proste vobec svojmu organizmu nerozumiem neviem co to je..citala som na nete tolko clankov a vsetky tieto priznaky boli na tehotenstvo..z toho testu som tak hotova ze koniec, keby nebol peto doma tak revem jak mala. Na jednej strane chcem byt velmi tehotna ale na druhej si poviem ze ok ked nie tak nie pride to neskor..ale proste preco mi je stale zle?preco to vsetko?uz mi asi sije nie?
Odpovedať
aadrianka najlepsie urobis ak pojdes na vysetrenie ku gynekologovi... ten ti povie presne na com si. J a len z vlastnej skusenosti vravim, ze testom uz nedoverujem, ja som si robila v tertom mesiaci tehotenstva a nie jeden a mi vysli negativne.... tekze radsej uprednostnujem vysetrenie .... no ta pozicovna je fakt fajn a navyse tam robi aj znama, takze sa da....
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki ja viem ze treba ist k lekarke..ale proste bola tam taka nadej..a teraz mi je sice rovnako ale brazdim netom ze co to asi bude..ja mam totiz taku lekarku kt. treba povedat co chcem..taze som tam uz priamo chcela ist s tym ze jej poviem ze nech ma vypise na take a take vysetrenia alebo to a to chcem..ale vlastne ani neviem co chcem..je mi ..smutno.. ale tesim sa aspon z teba..teda z toho ze mas saticky,.. a ze mimino sa ma dobre..a hrozne sa tesim na fotecky..aj na fialovy oblek..lebo som este vzivote envidela chlapa vo fialovom obleku..t myslim uprimne a vsetko v dobrom..keby som sa nahodou dnes zle vyjadrila
Odpovedať
:::D jasne... no s tym oblekom bzudeme musiet urobit nejaky kompromis, pretoze to nepojde len tak ani jeden nechce ustupit, tak som sa rozhodla, ze to vyriesim nejako inac, len si este niesom ista ako...
Odpovedať
Profilova fotka
tak kawasaki potom napis ako si to vyriesila..som fakt zvedava..a sak ked si nahodou tak nech aspon popolnocny ma fialovy..ale tak som zvedava na riesenie
Odpovedať
no mna to tiez tak napadlo, ze popolnocny, a bude ma musite pocuvnut a basta... ak ma ma rad a aj nase baby tak to spravi, lebo ozaj by som asi nevydrzala z toho ako by mama do mna hucala....
Odpovedať
Profilova fotka
no tak isto sa prisposobi si myslim...ale tak daj vediet este..
Odpovedať
dam dam vediet.... no dufam ze Radoslav nebude vymyslat, lebo ho asi nakopem do zadku...
Odpovedať
no ale som nahnevana, moja uzasna svokra nema kedy cas zajst k nam na navstevu, rodicia ju chcu spoznam a vzdy sa nieco stane.... ma uz naozaj asi porazi...
Odpovedať
Profilova fotka
ale nebude isto..predtym este poznac ze sa nesmies rozculovat kvoly malinkemu a bude..snad... ta co jej do toho vbehlo?ach jaj..a ty ako vychadzas s svokrou?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?