Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
Profilova fotka
no su cierne..chcela som fialove..ale petovi sa nepacili tak som si vybrala tieto..su to normalne sandale by som povedala..chcela som s zavretou spickou ze ked bude prsat..ale tieto su tak krasne ze keby som mohla tak v nich aj spim...=D..tak dufam ze ma nebudu tlacit..ramienka maju kozene takze by nemali tlacit..
Odpovedať
no nemali by... neviem co je to dnes za den, ale nic sa mi nedari... este aj ten hlupy pocitac mi blbne inak dnes nam uz citali v kostole prve ohlasky... kraaaaati sa nam to :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak dnes som ich mala a boli super..ani ma neotlacili..sem tam ma kusa zabolelo..ale to asi kvoly sklonu nohy..ale inak nic proste to bolo fakt super...len si musim davat pozor po akom povrchu chodim.. hm tak dufam ze sa ti ten den vylepsil aspon dnes
Odpovedať
zajtra idem na sono a prietoky tak mi drzte prsteky nech je vsetko tak ako ma byt.....
Odpovedať
Profilova fotka
drzime..a potom nas informuj..
Odpovedať
ahojte... tak vcera som dopadla na sono vyborne.... vsetko je v absolutnom poriadku. Male je otocene spravne a pomaly sa otaca hlavickou dole, vazi 1,5 kilo, plodova voda v norme, placenta neprilepena, ozvy plodu pocutelne, prietoky v poriadku. Male je akurat vacsie, takze je dost velky predpoklad, ze budem aj viac ako o 2 tyzdne skor rodit ako mam vypocitany termin. a najsokujucejsia sprava, ze vraj to bude chlapcek :D. a inak mam zas naladu na p... sa uz radsej nevyjadrujem, lebo poobede jak som sa s mamou chytila tak som ledva dychala a myslela som si ze budem volat sanitku, ale nejako som to rozdychala. a vy co nove????
Odpovedať
Profilova fotka
takze velky valibuk..=D...hm..tak to si asi necakala ze to bude chlapec..hm ta coze..s cim ta vytocila? no tak ja osobne sa mam vyborne..mala som topanky..bol to bozsky pocit..a vcera som bola na super pracovnom stretnnuti..kde nas klient pozval na rybacku k sukromnemu jazeru..taze som zvedava ci pojdem..
Odpovedať
ech tak ty sa mas :D ale tak zase vsetky sproste reci dookoloa... ze este som si nic zivota neuzila a uz sa musim trapi s dietatoma ze sa vydavam do rodiny... a radsej ani nedokoncila, a ani nechcem vediet co chcela povedat... no najviac ma dojalo, ze ked sme sa rozpravali o mene, ze vraj budeme mat v rodine zida! to je meno Emanuel az take strasne? No a ze vraj mam snubny prsten a dalsie tri bodky....
Odpovedať
koho by to nerozculilo? snazim sa ovladat, ale to nejde... och to by ste museli zaziit naozivo realne, ake je to strasne pocuvat to od svojej vlastnej mamy...
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki..tak boh vie co tvojej mame sadlo na nos..a co sa tyka mena..malo kedy to tak vyjde ze meno ktore chces dat a teda vyberas pocas tehotenstva das..co ty vies ci neskoncis pri radkovi..ako mene radoslav..taze sa tym netrap..je mi luto ze ta stale niekto vytaca... inak ja keby som nahodou bola tehu a cakala chlapca tak chcem Lukaska, Deniska alebo Filipka..
Odpovedať
no to je pravda... mne sa paci celkom aj Patrik... a rado nechce dat meno po sebe, ja by som veoniku dala a on Radoslav ne :-) A aj tak to zalezi na mne, v porodnici sa mna budu pytat na meno, takze ake dam take bude :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no patrik sa paci aj mne..=D...no ako tak su taky co nie..ale bol to len priklad..no teba sa budu pytat kvoly stituku co vypis a daju na rucku amlemu aj tebe..ale na matriku ide tvoj drahy a moze vsetko zmenit..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kaqwasaki to s tym zidom poznam, zazila som na vlastnej kozi ked sa draheho jeho rodicia smrtelne vazne pytali ci nejsom zidovka... neviem co koho do toho akeho je clovek vyznania ked je uplne normalny... Adrianka u nas v skalici to robia tak ze na matriku sa ide az z dietatom cize obaja rodicia, ale asi je to vsade inak. Mne sa moc pacia mena Michal, Alexander a Leonard :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja enchapem co s tym maju...no u nas to je tak ze ked porodis tak sa ta spytaju vypisu ti tie menovky na ruky a potom po par dnoch dostane otec dieta papier a musi ist vybavit rodny list..kedy vacsinou matka nemoze opustit oddelenie takze preto sa smejem ze otec moze dat ine..
Odpovedať
no asi tak aadriankaa, ale ja by som potom radovi riadne nalozila... takze si myslim, ze by to radsej nespravil :D michala.s preco sa ta pytali ci niesi zidovka?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to aj ja peta..lebo mne sa jeho vyber nepaci..=D...
Odpovedať
:D, och joj to pocasie ma znici... je strasneeee
Odpovedať
Profilova fotka
to je..ja prave kukam fotky z ke..jaka tu je vodaa je to hrozne..
Odpovedať
tak tomu verim... dufam, ze nebude cele leto take, lebo ani nevyuzijem tehotenske satky co som dostala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to nie..jedne pri dalsom tehotenstve... :-D
Odpovedať
och tak to skoro uz neplanujem ::D , len co prestanem kojit planujem brat antikoncepciu, chcem si dokoncit vysoku skolu a zariadit poriadne a pekne byvanie a potom moze byt dalsie :D
Odpovedať
Profilova fotka
no kawasaki ja len dufam ze ti tvoje plany vyjdu..=D
Odpovedať
:D bola by som rada, ale osud je osud... no budem sa snazit
Odpovedať
Profilova fotka
no tak uvidime..=D co inak porabas?
Odpovedať
ale dokopy nic... pocuvam muzicku a sedim na nte :D, a Ty?
Odpovedať
Profilova fotka
papam prave sosovicovu polievocku mnam..peto prisiel domov tak navaril
Odpovedať
ech tak sa mas... :-) pozerali ste spravy? s tym pocasim je to coraz horsie.... No ak to bude takto pokracovat, tak sa ku mne do ruzbach ani nedostanu vypytat ma na svadbu, este ci ju aj prekladat nebudeme, my uz sme teraz odrezani od sveta, autobyusy nechodia, lebo cela SL a Podolinec je zaplaveny... Evakuluju ludi, a na ceste k nam sa zosypal jeden kopec, tak neviem aka je teraz situacia, ale asi nic moc, ked dole deina je vrak zaplavena. Esteze sme my hore na kopci...
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej aj dnes varil..spagety s mletym masom...kawasaky..no ja akurat mam zimomriavky..zacinam sa bat..ja viem ze ti vyznie smiesne ale v ke su uz niektore casti uplne neprejazdne..lebo su zaliate..a predstav si ze segra chce ist z prahy do ziliny na svadbu..dufam ze dostane rozum a nepojde...
Odpovedať
verim, ze pocasie sa umudri, sice je dnes u nas velmi pekne, slnko svieti a je fajne horuco... dufam, ze to takto vydrzi dlhsie, ved je uz leto.... A mne sa blizi svadba :D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak u nas bolo vcera hrozne..hornad sa na niektorych usekoch vylieval evakulovali aj hypermarkety..a elektrika nam naskocila az teraz..teda na sidlisko nad jazerom..je to hrozne..na fcb dam video tak sa pozrite..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?