Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
miška to by bolo úplne najideálnejšie....chápem, že niektorí dôchodcovia si chcú popri svojich slabých dôchodkoch ešte trocha prilepšiť, ale tí ktorí mali počas svojho života velmi dobré platy, čo sa týka aj tých v štátnej sfére, to naozaj nepotrebujú...tí by mali uvolniť svoje miesta mladým...
Odpovedať
Ahojte kocky :-D ja som narodena v tomto roku :) a tiez uz sa planujem vydavat a skoro vsetci si klepkaju na celo, ze preco tak skoro..tak som rada ze v tom nie som sama... :-D
Odpovedať
lucinda - ahoj, tak si druhych nevsimaj, treba robit tak ako sa citis, a ked sa uz citis na sobas tak sup sa donho. a napis nam nieco o sebe studujes alebo pracujes? co tvoj drahy dlho ste spolu? miska a lenka : tak v tom plne suhlasim, ze zo statnej spravy by mali vsetci v dochodkovom veku prec, a hned by bolo dost pre mladych. lenze tito dochodocovia tam budu az kym sa im bud nieco vazne nestane alebo neumru.
Odpovedať
lucinda vitaj ;-) z toho si nič nerob, mne to tiež hovorili, nech sa každý stará o seba...ked to tak cítite, tak kde je problém? ja som už rok vydatá a velmi velmi spokojná...teda budúci víkend to bude rok :-)
Odpovedať
lucinda-nech sa každý stará o svoj vzťah, keď sa chcete tak na čo čakať?? potom je lepšie keby ťa ohovárali, že sa náhodou musíš?? ľuďom nevyhovieš... jeden povie tak, druhý zas tak...nedá sa vyhovieť, je to vaša vec, kedy sa vezmete, či sa chcete, do toho by sa nemal nikto starať
Odpovedať
ahojte :-) ako ste víkendovali baby? my sme si spravili taký menší výlet na zobor aj s našimi fenkami, také unavené som ich ešte nevidela :-D ale aspoň sme vystihli pekné počasie, lebo dnes je fakt usmoklene :-|
Odpovedať
Profilova fotka
misi leni..cistu pravdu mate...ja som sa nikdy tak nad tym nerozculovala ako teraz... ale stve ma to strasne..nemame pracu..nemozme si splnit ciele a sny..a za drobisk sa toho vela zvladnut neda..daju vam plat 300€ a co z toho ved len na najom vam tu v ke treba 300€ a viac..proste bude byvate alebo nieco ine..inak smola.. lucinda..tak vitaj..je to kazdeho osobna vec..ja som stretla pred par dnami spoluziacku z ZS a viete co som od nej dostala?svadobne oznamenie..maju svadbu 18.9.2010..strasne ma to potesilo..normalne mi to vylepsilo cely den.. lenuska..uz mate vyrocie za sebou? :)
Odpovedať
s tými platmi, aby si človek pomaly vybral, či má zaplatiť nájom alebo sa najesť...je to niečo strašné... ja som tiež tak minulý týždeň dostala oznamko od spolužiačky zo základky a tiež budú mať svadbu 18-teho, je to dosť frekventovaný dátum ;-) adi ešte nemáme, až v nedelu ;-) bože ubehlo to ani neviem ako... takže lucinda nezapodievaj sa rečami iných, ja som vydávali mesiac po dvadsiatke a vôbec to nelutujem...síce viem, že si každý myslí, že je to velmi skoro, ale je mi to totálne jedno....tak to skús brať jedným uchom dnu a druhým von ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucinda nech si kazdy vravi co chce. Mna sa vela ludi pyta ze kedy uz bude svadba ked uz sme spolu 5 rokov a uz dva roky sme zasnubeny a byvame spolu. Ale rovnako ich mam nahaku
Odpovedať
Cavte baby Tak ja som mala cez vikend na starosti svoju neterku, lebo sestra caka druhe a uz je v 9 mesiaci tak za malou uz nestiha je to take male sidlo. Cize som dost vystavena po vikende, lebo nie ja ju, ale ona mna vystavila :-) . lucinda, trapit sa nad tym co hovoria iny je hlupost lebo ludia najdu vzdy nieco o com budu hovorit, najprv kedy bude svadba? potom kedy babetko? potom ked druhe? a pozri ja som s priatelom 6 rokov a dva spolu byvame, a tiez len vsetci cakaju na svadobne oznamenie, ale nam sa akosi este nechce do svadby bude ked pride cas. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
leni..no sak to ze proste utiahnut to sam..tak to musis mat fakt dobry plat..a uz ked mas dobry plat tak to si radsej asi kupis nehnutelnost a budes splacat no nie...no to mas asi pravdu s tym datum..inak ta moja spoluziacka mala take uzasne oznamenie..ma tam simsonovcov..teda je tam homer a neviem jak sa vola ta s modrymi vlasmi ako su v svadobnom...podarene no..a hlavne to nie je otrepane.. lucinda..baby maju pravdu..ja som sice tiez zasnubena..a ratala som ze uz v takom case budem davno vydata..ale veci su inak..kazdy ma svoju hlavu a uci sa na sebe...ked nieco chces tak chod za tym a nepozeraj na inych..keby si sa mala riadit vzdy podla niekoho taka si ani rano nevstanes z postele..hm..a ked sa aj nevydas zas si z toho nerob hlavu..ja som momentalne prisla na chut tomu ze vyda nie som..a myslim ze najblizsie roky sa ani vydavat nebudem..taze asi tak no... divana..tak to ti aj v celku zavidim..mne uz v celku chyba ze uz v rodine nemame take male dietky s kt. sa mozem vyblaznit...este ze kamosky maju svoje tak sa raz zacas vyblaznim...
Odpovedať
adi ja som napríklad pozerala ceny bytov v nitre, za hocaké haraburdy pýtajú strašné peniaze, ked si človek predstaví, čo do toho ešte treba vraziť :-. a zasa za novostavby, to ani nehovorim, za dvoj-izbový byt pýtajú 80-90000 eur...to by som si radšej tu u nas kupila pozemok za 30 000eur a postavila dom podla svojich predstav...ale zasa hypoteka, velké úroky...a z čoho potom žiť? dôstojne žiť? je to proste niečo hrozné :-| to muselo byť velmi zlaté oznámenie, originálne :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaj baby ja uz mam zajtra zapis do skoly a to svedci, ze sa mi pomaly blizi skola :-( jaj vobec sa netesim som si zvykla na volno. Ale tesim sa lebo zajtra odchadzame s drahym na dovolenku do Ciech a ked sa vratime ideme este do tatier tak sa tesim jak dieta lebo cez leto sme nikde moc neboli. a co vy ako vikend? ;-)
Odpovedať
čafte kočky, tak ja som mala zápis dnes... pohodka, rýchlo to šlo, takže fajn, potom sme ešte išli s babami na čajík, takže fajn deň :) čo vy, ako ? ja mám akurát posledné dni takú "svadbovú" náladičku :D aj s jednou kamarátkou sme dosť posledné dni prekecali o svadbe, čo a ako by sme chceli :D ach jaj, už by som to tak chcela, aby to tu bolo...
Odpovedať
ahojtee :-) ja mám zápis až v utorok, konečne sa mi už aj skúškové skončilo, kedže som mala problémy s jednou skúškou, ale už mám konečne po tom. tak teraz trocha oddychujem, kým sa škola znova nezačne. peti tak to už aby pomaly aj svadba bola :-) a inak ako sa máte?
Odpovedať
Profilova fotka
leni..ta sak to..ja tiez stale kukam na byty v ke..ze ako ze co sa asi vyplati.. ale myslim ze aj tak nic ine neostane len nieco kupit lebo byt v podnajmoch roky nie je nic moc... tak kocky prajem vam aby sa vam v skole darilo..
Odpovedať
čau kočky, no čo boli, ste / chystáte sa dnes na referendum? dúfam, že áno :) ja tiež pôjdem... dnes mám taký pohoda dník... idem večer s kamoškou na kafé, vypočuť si najnovšie novinky o jej novom priateľovi :D a pomaly sa psychicky pripravujem na tie stresy ohľadne školy/roboty/praxe/jazykovej školy čo mi začnú od pondelka... sama nechápem, ako sa mi to tento semester nakopilo. bude to dosť brutál... dúfam, že sa mi podarí dostať sa na Erasmus pobyt a od budúceho septembra budem dakde v zahraničí leňošiť :D priateľ je teraz na Erasme, šak som vám písala a mne sa tak zdá, podľa toho čo mi píše a hovorí, že to tam je jedna veľká pohodička :D inak, neviem či som vám vravela, som sa rozhodla po 4 rokoch vysadiť antikoncepciu, prestávalo ma to pomaly ale isto baviť, len som z toho bola nervózna... jediné z čoho mám stresy je, že sa m vrátia tie bolesti čo som mala vždy pri menzese, kvôli ktorým som antikoncepciu aj začala brať... :( som si kúpila také ženské kvapky čiste len na bylinnej báze, užívam zatiaľ iba týždeň , tak dúfam, že to bude čo k čomu... a čo vy , žienky, ako sa máte? :)
Odpovedať
:D :D baby, mne sa zas dnes snívalo o vlastnej svadbe... strašne často sa mi to sníva ale nikdy sa nevydám skutočne, iba sa na to chystáme... ale dnešnú som už bola akože po sobáši a všimla som si, že nám nikto neprišiel zagratulovať lebo sme zabudli poslať oznámenia :D :D a potom som si všimla, že k bielym svadobným šatám mám obuté hnedé lodičky :D :D to sa mi tiež často sníva, že mám tmavé topánky k svadobným šatám :D hrozný sen... :D
Odpovedať
ahojte baby co sa neozyvate? ja som sa vratila dneska z tatier kde som bola aj so svojim drahym aj kamaratmii na takom predlzenom vikende, bolo uplne uzastne. petra89 ja som tiez pred pol rokom vysadila antikoncepciu a to po viac rokoch ako ty a poviem ti je to super pocit citim sa ovela lepsie. ja zacinam skolu az 1. oktobra tak sa tesim ze este niake volno mam.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti vcelku zavavne sny mavas, ja som aj bola na referende, ale aj tak to k nicomu nebude. Som mala pekny rodinnny vikend u rodicov a videla som mesacneho synovca po prvy krat. Prace je vela a nejako sa nemozem dostat po dobreho zubara
Odpovedať
ahojteee baby :-) tak ja už odnes znova deriem lavice v škole...mám úplne v pohode rozvrh, dúfam, že to tak aj zostane...síce bude toho teraz dosť, ale hádam nejak zvládnem :-) peti ty si šikulka a určite sa tam dostaneš :-) to by si do akej krajiny išla? ja som tiež antikoncepciu vysadila pred vyše rokom, musela som kvôli tomu, že som šla na operáciu, inak som sa na to nevedela odhodlať, lebo som z nej pribrala asi tak 7 kg, aj ked mi doktor predtým hovoril, že sa z nej nepreberie...ale tak každé telo reaguje inak :-| ale tiež som sa bála velkých bolestí, odtrpím si to jeden deň a potom to je už v pohode. inak farebné topánky sú teraz dosť in k svadobným šatám, čo tak pozerám ;-) tak to už aby ste nad svadbou začali uvažovať, ked máš takéto sny :-) divana a kde ste bývali ked ste boli v tatrach? my sme bývali v spišskom bystrom, 8 km od popradu, pekná dedinka. inak ja som bola tiež na referende, ved svoj názor treba vyjadriť a myslím, že by to určite mali brať do úvahy, ja ho až tak za úplne neúspešné nepovažujem... a inak sa máte ako?
Odpovedať
Lenuska, ja by som chcela ísť do Budapešti na Erasmus a svadbu máme predbežne naplánovanú na jeseň 2013 :)
Odpovedať
lenka tak my sme boli u nasich na chate, tu mame uz od mojho malicka, je to tak 10km od nizkych tatier taka mala dedinka, ale je tam krastne. len sme sa boli kupat a som tam prechladla tak som chora este ze nechodim do skoly, lebo by ma porazilo. nam este rozvrh nedali, ale vsak to je nasa skola, vsetko na poslednu cvhilu vsak naco sa ponahlat niekam :-| . Peta a preco si si vybrala prave Budapest? a tak to rok 2013 tu bude cubi dup, to sa ani nenazdas a je to. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petra..tak drzim palce aby sa ti vsetko splnilo a aby sa ti darilo v skole..a co sa tyka liekov..ja som tiez vysadila po 4 rokoch a teraz sa z toho davam dalsie 3 roky dokopy..taze viem ze uz nikdy nikdy viac..mam sice teraz bolesti..ale su rozne veci na bylinnej baze ako si uz aj sama pisala aj caje su..taze sa to da... tak holky..ja mam novu pracu..som celkom rada..sama si organizujem pracu co kedy a kde..ziadne skore stavanie..a proste som len happy vsetko skoro stiham..inak super kolektiv..ta sa s kazdym kecat no proste bomba.. no a teraz som ochorela lebo som bola pocas vikendu na zapadnom slovensku..taze asi tak..a tak..boze tolko by som vam tu napisala ale nejak neviem ani kde zacat..a jaj uz budem mat pc za par tyzdnov taze huraaaaaaaaaaa
Odpovedať
Baby, ja som dnes ráno zistila, že sa snáď asi ani nikdy nevydám :-( Písala som jednému úúúúúžasnému fotografovi, krajšie fotky som v živote ešte nevidela a predpokladám, že už ani neuvidím, tak som mu len tak zo zvedavosti napísala mail, že za akú cenu fotí také krásne fotografie, a vystrelo ma skoro - 650 € !!!!!! Toľko peňazí na fotografa nebudem mať ani kebyže žijem tri životy... a kebyže aj mám tie peniaze, tak si ich nemôžem dovoliť dať na fotografa... dnes som aj zistila, že moja mama je názoru, že svadbu môže nafotiť a natočiť aj kamarát... skoro som odpadla... :-( no, takže fakt si myslím, že mne sa proste nepodarí vydať minimálne 10 rokov, nikdy v živote na to nebudem mať peniaze... :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
inak, Adi, sa teším, že máš novú prácu, ktorá sa Ti páči... len tak Ďalej... :) nech sa Ti darí čo najlepšie a nech si veľmi spokojná :)
Odpovedať
čaavte kočky :-) peti tak to máš ešte času a času na naplánovanie svadby, my sme začali vo februári a svadba bola v septembri, ale jasné, že niektoré veci treba vybavovať vo velkom predstihu, napr. toho fotografa, ked býva velmi vyťažený...ja osobne by som za fotografa tolko peňazí nedala, viem, že skvelá robota aj niečo stojí, ale viem si predstaviť tie peniaze využiť inak a svadba sama o sebe je veelmi nákladná záležitosť, ale tak 100 ludí 100 chutí ako sa hovorí. a nám fotila svadbu manželova sestra a som spokojná. má profi foťák, foto sú pekné a aspoň sme na niečom ušetrili. a našej rodine sa tiež nejak nepozdávalo mať takú svadbu akú sme nakoniec mali, napríklad svokrovci chceli, aby sme sa zobrali len tak, spravili obed a bolo po všetkom, ale to som ja nechcela, tak si pekne aj ty sprav to, ako si to ty predstavuješ a nejak sa nepozastavuj nadtým, čo hovoria iní. mojej mame sa tiež kopa vei nezdala, ale nakoniec to všetko dobre dopadlo. a neboj v roku 2013 budeš mať určite nádhernú svadbu ;-) adi gratulujem k novej práci, teším sa s tebou :-) ,to vstavanie ti závidím. a čo vlastne teraz robíš? a čo si mala pc pokazený? a inak ja tiež odkedy som vysadila, mávam dosť velké bolesti, ale zvyčajne mi teplý obklad pomôže, uľaví sa mi a nejako si pretrpím. divana my si našťsie robievame rozvrh sami v júni, takže si to aj poskladám tak ako to mne vyhovuje a poprípade počas semestra porobím nejaké zmeny, podla toho ako mi to vyhovuje. fuu nejak som sa rozpísala :-D pekný večer vám prajem baby
Odpovedať
Profilova fotka
petra...uvidis najdes dobrehofotografa za dobru cenu...ja som teraz zistila ze moj znamy je fotograf..taze sa moc tesim..a dakujem pekne..
Odpovedať
ahojte kocky konecne som sa opat dostala k netu. Skuste mi len tak v skratke napisat co je nove, teraz som na prazdininach v ruzbachoch pri rodicoch takze mam pristup k netu.tak na 3 tyzdne :D uz aj do klenova som si kupila novy notebook len este internet si dat zaviest, potrebujem mat nejake to spojenie so svetom :-) :-) :-) inak mal& sa mi drzi dobre, radsej klopkam :-) a mame sa fajn,ale aj starosti su. najma svokr, ktora ma dokaze uzasne vytocit, ale tak co uz....
Odpovedať
ta co kocky? kde ste sa podeli???? :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?