Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
lenuska 20 to nam teda robi radost, ale aj riadne vybyty je, asi ako vsetky deti...
Odpovedať
kawasaki17 :-) a inak sa máš ako?
Odpovedať
mam sa celkom fajn, niekedy ma moj drahy vie poriadne nahnevat, ale ja sa nanho nikdy neviem dlho hnevat aj ked si poviem, ze teraz sa uz budem hnevat poriadne.... vie sa supper podlizovat :-) :-) :-) ale inac celkom v pohode a ty???
Odpovedať
kawasaki17 môj je taký istý, tiež sa vie skvele podlizovať, no niekedy sa musím aj ja, ked on nič nechodí :-D aa tak da sa, akurát, mi čo chcíla končí semester a pred vianocami by som chcela dve skúšky stihnúť, no neviem, či sa to podarí.
Odpovedať
Profilova fotka
lenuska..tak bolesti uz ani nemam..je mi v celku fajn..no hej uz sme odstahovany ale stale nam chybaju nejake veci.taze asi tak..a drzm palcem na skusky.. kawasaki tam mas pekne sikovneho maleho...a uz by si mohla prihodit nove foto nie?..a ako sa inak dari tebe?alebo tebe a svokrovcom?
Odpovedať
pridávam sa... čerstvá manželka ročník 89 :-)
Odpovedať
wow teda tu to už vyzerá ako na koníkovi :-) @aadriankaa tak budete mať pekné vianoce, už sami dvaja :-) @aur1ka vitaj a blahoželám ;-)
Odpovedať
@aurika vitaj kocky neviem ako vy, ale ja som mala naozaj problem sa tu prihlasit, stale mi vyskakovalo, ze mam zle heslo, a teraz to uz odrazu ide, no je to ako na konikovi, trochu mi potrva kym si na to zvyknem :-)
Odpovedať
pridam foto Emanuelka s tatikom hned v den po porode :-)
Odpovedať
@kawasaki17 je krásny :)
Odpovedať
vdaka :D ako budete sviatkovat????
Odpovedať
prajem vam tie najkrajsie sviatky v kruhu rodiny a milovanych ludi :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no hej sviatkovali sme sice rusne ale pekne no
Odpovedať
@aadriankaa rusne?my sme sviatkovali celkom fajn, na stefanskom plese bolo vynikajuco a kedykolvek teraz by som si ho este zopakovala, vyborne sme sa zabavali :-) :-) :-)
Odpovedať
kočky a ako to zvládate? myslím tie vydaté, poprípade už s deťmi... nie je to namáhavé? Lebo ja si seba síce ako manželku predstaviť viem, ale nejako zvlášť sa do toho teda nehrniem... chodím druhý rok na VŠ a predstava toho, že by som sa teraz vykašlala na školu a zostala doma s dieťaťom... no neviem teda... Ale inak obdivujem vás, každú jednu, čo ste manželstvo uprednostili pred ešte ako-takou voľnosťou "detí". Viem, že kedysi bolo normálne vydávať sa aj v devätnástich, ale v dnešnej dobe. Neberte to ako narážanie na vás, to nie, je myslím normálne ak sa svadby konajú tak v dvadsaťpäťke, aj keď aj to je každého názor.... Tak vám všetkým držím palce :)
Odpovedať
@ann_christine no ja som vydatá, tretiačka na VŠ, deti zatial nemáme, takže to zvládam v pohode a chodím na denné...a myslím, že všetko sa dá zvládnuť, ked sa chce...a myslím, že keby bábo prišlo, tak sa na školu nevykašlem, ved sa dá či už externe alebo individuálne poprípade na rok odložiť..ja v tom problém nevidím, ale to je vec názoru. podla mňa manželstvo určite nebráni v tom, aby si chodila do školy. @kawasaki17 my sme sviatkovali doma, takú papučkovú kultúru sme mali a na silvestra taky tak. ako sa má maličký? @aadriankaa ako sa máš?
Odpovedať
@lenuska20 netvrdím, že by manželstvo bránilo v chodení do školy, to nie... len ak obaja chodíme do školy, neviem z čoho by sme si boli všetko schopní zaplatiť... to už je o niečom inom
Odpovedať
@ann_christine jaj tak vy takto, no mm pracuje, takže preto v tom nevidím problém, ale tak samozrejme tvoj prípad je iný...a nemyslela som to v zlom ;-)
Odpovedať
@lenuska20 veď ja viem, že nie :) a vieš čo, želám ti do manželstva len to najlepšie :)
Odpovedať
@ann_christine dakujem :-) a ja vám, aby vám to pekene klapalo a dočkali sa aj svadby ;-)
Odpovedať
@lenuska20 Ďakujeme :)
Odpovedať
@ann_christine no asi takto , ja som tiez chcela najprv dostudovat, ale kedze prislo babo, nedalo sa a hlavne nie na zdravotnictve, a dieta a mm zvladam uplne v pohode.... Vies tiez som si to nevedela nijako predstavit a mala som strach ake to bude narocne, ale ked raz nieco take pride odrazu vies co mas robit, ako keby som bola matkou uz niekolko rokov :D @lenuska20 malicky sa ma vyborne, rastie naozaj ako z vody, ved 15 bude mat uz pol roka, no a je nesmierne neposedny, uz aj sam ako tak sedi, a v chodaku je ako kral :D, naozaj nam robi len samu radost :D
Odpovedať
ahojte baby, mozem sa vam tu do toho zapojit? ja ani nie som 89, som dokonca 92 :o ale vy ste predsa tiez nemali o moc viac ked ste tuto temu zacinali. :) no ja mam este len 18, som prvacka na VS (medina), a strasne by som tiez chcela babatko.. :( mam uz roky aj velke problemy doma, obavam sa ze to uz lepsie nebude, moji rodicia su osobitna kategoria. a tak strasne by som chcela odist, zacat si svoj novy zivot, aj s babatkom.. mam pocit, ze v tomto zivote som taka nestastna:( moj priatel tiez este len studuje, ale myslim si ze nejako by sme to zvladli. kazdy den o tom snivam..avsak, sice nemam rada taky "rozumovy" pristup k veciam.. predsa len sa bojim do toho tak zrazu skocit. priatel by tiez este chcel pockat.. ale aj tak sa neubranim neustalemu pocitu ze TO je to co chcem.. a ze preco by som nemohla byt stastna, ked mozem...skola by predsa ten rok-dva pockala, ved mam na nu casu a casu..
Odpovedať
dufam ze to pochopite, ja to nikomu v mojom okoli ani nemozem povedat, iba sem-tam priatelovi.. ale potrebovala som to zo seba dostat, tak aspon takto anonymne :)
Odpovedať
Profilova fotka
taze vsetkych novych tu vitam..uz mam konecne net, notebook..opat novu pracu.. inak kocky neuverite..cez leto som si tu pozerali albumy zo svadby..a presne si spominam na jednu kocku..teda skor jej saty svadobne a na redovy..preslo 3 mesiace a ja som tu holku nahodou stretla v praci..dokonca je to moja nova kolegyna..=D taze prvy krat sa mi stalo ze som spoznala niekoho cez net a potom nazivo..=D... bubbble..ja som mala tiez take myslienky a to som este nedokoncila ani skolu..potom vsakzacali ine starosti a kym som to zacala opat riesit presiel rok aj nieco..ja taktiez obdivujem vsetky mamicky v mojom veku..ja alebo skor my velmi tuzime bo babatku..teraz si vravim ,ze ked ho nemame ze to tak asi ma byt..aspon sa nan poriadne pripravime..ja na tvojom mieste by som sa trosku zabezpecila..nie je sranda platit najom,zivit sa a este zivit babatko..je sice kopec parov kt. to zvladaju ale aj naopak..a navyse ked ten tvoj chce pockat..ked si presvedcena ze s nim chces byt pockaj aj ty..teda pokial nevies ako sa postavy k tvojmu tehotenstvu..ja mam strasne vela kamosiek kt. otehotneli su same s babatkom.partnery ich opustili pocas tehotenstva alebo kratko po porode..tak si to radsej poriadne premysli..
Odpovedať
Profilova fotka
@petra89 ja so tiez 89 rocnik a uz som zasnubena 8 mesaicov a v aprili sa idem vydavat...moj nazor je ak najdes toho praveho a obaja sa milujete a viete ze to takto pojde aj nadalej nieje na co cakat...
Odpovedať
vitajte nove clenky :D @aadriankaa blahozelam ku vsetkym uspechom, ktore sa ti v poslednom case podarili, no aj ja by som chcela niekoho tak stretnut ako ty, naszivo je to inac :D @bubbble urcite ti velmi pomoze ked sa vyrozpravas, aj ked len prostrednictvom internetu, ja by som na tvojom miweste este pockala, aadriankaa ma pravdu, ze dnes je to s peniazmi aozaj narocne, a aj ako ty vravis, ze skola pocka, mas sice pravdu, ale studovat uz potom s dietatom je velky rozdiel, teraz sa mozes skole naplno venovat a s babom je to omnoho narocnejsie, viem co vravim, pretoze som bola prvacka na vs ked som otehotnela, som stastna ze mam krasne babulatko, ale uz to nieje prechadzka ruzovou zahradou, aj navrat do skoly je tazsi atd. si este mlada pockajte s priatelom, myslim si ze vam nic neujde, vychutnavajte si jeden druheho, lebo ked pride dieta uz nebudete mat na seba tolko casu, vlastna skusenost a cisto moj osobny nazor... vela stastia inac moj zivan uz hopka sam, v pavuku beha ako drak :-) a jazyk sa mu prekrasne rozviazal :-) :-) :-)
Odpovedať
@majulka010 blahozelam a vela stastia prajem... nech vam to spolu vyjde...
Odpovedať
Profilova fotka
@kawasaki17 dakujeme velmi pekne dufam ze vsetko pojde podla predstav a vsetko dobre dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki...dakujem krasne..no mne ta holka bola povedoma a jak som videla jej forky na fcb hned som vedela ze uz som ich videla..=D tak to mas sikovneho drobca..kolko uz vlastne ma?mohla by si uz prihodit nove fotky..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?