Dymovnice na fotenie

Ahojte, chcem sa opýtať, či máte niektorá skúsenosť s farebným dymom na fotení? nefarbí to náhodou šaty? Ďakujem 🙂
Odpovedať
@lusia88 vraj to zafarbiť nemá... ale kamoške to šaty riadne zničilo. Z bielych sa jej stali ružové a ešte jej aj celé prsty zostali červené, lebo to držala 😵‍💫
Odpovedať
Profilova fotka
Osobne by som bol opatrny, dymovnica je len na efekt a za par rokov budu taketo fotografie uz nemoderne... Menej je viac, nadcasove fotografie su prave tie obycajne a casom sa z nich stanu neobycajne. Z modernych sa stanu nemoderne...
Odpovedať
Ahoj, nie všetky druhy dymovnic farbia. Priateľ ma dymovnice pravidelne v ruke na futb.zápasoch, aj ja som ich už držala nikdy sme nemali zafarbené ani oblečenie ani prsty. Sú aj detské dymovnice, aj RDG, ktoré sa používajú na futbaloch - tie nefarbia, ani nepália, ale výrobcov je veľa. My budeme mať ohne, ale až pred redovým, tak preto nie dymovnice, lebo v tme to efekt nemá. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
My ich tiez strasne chceme ❤️❤️ skúšali sme ich lebo nas vela ludi strašilo.. Ciste saty a bez zapachu 😉 ideme dotoho aj my ❤️
Odpovedať
Profilova fotka
Treba byť opatrný. Mám na umeleckom fotení jedna dymovnica začala horieť ženíchovi v ruke 😞. Mal popáleniny. Odporúčam ich nechytať do rúk, ale hodiť na zem vo vašej blízkosti.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
Práve pripravujeme článok na našom blogu, ktorý sa bude venovať tejto téme. Ale uvediem informácie aj priamo sem. Čo sa týka farebných dymovníc - to, či farbia alebo nefarbia oblečenie nedokáže garantovať nikto - vždy záleží od konkrétnej série vo výrobe a toho, aký materiál pri tej sérii bol použitý vo výrobe. Preto odporúčame test s bielym papierom. Kúpite si o jednu dymovnicu naviac, položíte ju na čistý biely papier a zapálite - po dohorení dymovnice zistíte, či vám daná dymovnica zafarbí oblečenie. Pokiaľ zostane papier čistý, aj oblečenie nebude zafarbené. Radi by sme upozornili aj na to, že nie všetky dymovnice sú vhodné na to, aby ste ich držali v ruke. Sú dymovnice, ktoré sú priamo určené na to, aby sa držali v ruke, ale väčšina dymovníc je určená na to, aby boli umiestnené na zemi. Preto ak si správne zvolíte dymovnicu, ktorá je určená na držanie v ruke, nehrozí poranenie. Dymovnice RDG 1 sa používajú veľmi často na fotenie a sú veľmi obľúbené, ale neodporúčame, aby ste ich držali v ruke. Dokážu vytvoriť hustý farebný dym, ktorý bude krásnou kulisou v pozadí. Ak chcete dymovnicu držať v ruke, odporúčame skôr dymové pochodne RGP - https://pyroweb.sk/82-dymovnice-od-18.... My sme na produktovom fotení boli veľmi spokojní s obojstrannými dymovnicami, ktoré robili nádherný hustý dym. Použili sme pri tom pomocníka, ktorý dymovnicou hýbal a efekt bol naozaj skvelý. Dám vám sem aj ukážku z nášho produktového fotenia, aby ste si vedeli predstaviť efekt takejto dymovnice. Pri výbere dymovníc myslite aj na to, že hustý dym môže spôsobiť mierne slzenie očí, najmä pokiaľ máte citlivejšie oči, takže v tomto prípade odporúčame dymovnice použiť hlavne v pozadí fotky alebo použiť dymovnice s menšou hustotou dymu. Ak neviete, ktoré sú to, pozrite si našu stránku, kde máme umiestnené videá každého produktu, čo vám určite pomôže pri výbere tej správnej dymovnice na vaše fotenie. Milé nevesty a ženíchovia, prajeme vám, aby vaše prípravy na svadbu prebehli bez stresu a aby ste mali vydarené fotenie - možno aj s našimi dymovnicami. Ak by ste potrebovali poradiť ohľadom dymovníc, prskaviek, ohňostroja, fontán alebo ďalších doplnkov na svadbu, sme tu pre vás, budeme radi, keď sa ozvete. Váš PYROWEB.SK
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?