Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • catf, ja som videla to s Foster, to myslis, jak v tom lietadle sa jej stratila ta dcera a nikto jej neveril, ze s nou do lietadla nastupila? ale velmi sa mi to nepacilo.. ale nebolo to najhorsie, ale ani filmovy trhak..

• francy, jo s tim letadlem to byla nuda..ted jsem videla plakaty v dvd pujcovne s ni (neco jako moje druhe ja...jestli si to ale s necim nepletu)...tos videla?

Ja mam doma dneska 88 minutes s Al Pacinem.

• Catf těch 88 minut mě zajímá...povídej 🙂

• Sponzor fóra
  • u nas budou davat zoufalky 4 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😃

• jo a byly jsme na Lovci pokladu 2 a me se to teda desne libilo 😃

• sari, ted na to prave du, tak za 2 hodky bude info

miamia, ty lovci se ti libili..fakt? me to skoro uspalo.. ja kdyz si vzpomenu na Cage v Air Con nebo The Rock, to byly poradny filmy! 😃

• Miušáku- závidím ty Manželky 😠 😃
    Catf- tak za 2 hoďky podej hlášení 😃

• Catf - tak kdepak jsi? Doufám,žes u toho neusnula? 😃
    Holky,viděla jste některá už Jumper? 🤔

• sari, jsem zrala minimalne na redbull 🙂

behem filmu hraje desna muzika, nejaky brinkani piana...furt sme to museli ztisovat a pak zas nebylo to jejich brblani slyset..Al je dobrej, ale ostatni dost des, takze kdyby hral ve filmu sam, ani to nepoznam 😃
    Zapletka je o tom, ze znamy psycholog(pacino) usvedcil pred 10 lety vraha, kterej ma bejt ted popravenej a ejhle, co se nestane..vrazdy se najednou zacnou opakovat...takze nic novyho, zadna zajimava ani napinava zapletka...cely me to dost iritovalo...
    Ja nechapu, ze se tocej takovyhle hovadiny, kdyz to stoji desitky milionu..

na ten Jumper sem videla akorat plakaty v metru, ten kluk na nich je celkem fesak 😃 Nekdo tady psal, ze ale nic moc..asi anastazie.. 😃

• catf 😃 😃 neee, ja to nevidela, pac jsem odmitla polovici- jit na takovou blbost - dle me tedy 😃 (videla jsem pouze trailer) 😃 😃

• 😃 a o cem to vlastne je? to je nakej hrdina-skokan?

• Stázino-ty morousi jeden 😃
    Catf-díkes 😵

Já to odborně zkouknu a pak dám vědět,jo? 😃

• sari 😉

vcera jsme videli 5 minut z 10000prnl, ale nemelo to kvalitni obraz. Pripomnelo mi to Osadu havranu 😃 , takze moje prvotni nadseni trochu pohaslo. Ja ten pribeh mela jako mala i na desce ..brr ..hrozna depka 😛
    kamini psala, ze ta holka mela ve filmu zeleny cocky, no a ty byly i pres ten blbej vobraz videt😃

• to Sarinka:
    Jumper som videla v kine. Na filmy z kina som asi vo vseobecnosti malo kriticka. Bola to taka rychla oddychovka, dej bezi naplno a obraz strieda obraz. Moj milacik to oznacil za romanticky film... 🙂 ja mu to ani nevyvraciam, ani moc nesuhlasim - je to jednoduchy pribeh, ma potencial zaujat napadom (chalanisko sa dokaze teleportovat na akekolvek miesto na svete - a stacia mu na to obrazky, na kt. sa sustredi - od toho sa odvija cely dej). Druhykrat by som uz na to nesla. Ale ako film neublizi, pokojne si ho pozri...

• vcera si nevlastni dcera kamosky donesla nejaky dvd Barbie i motyly vile a nahodou super, sme na to cumeli s otevrenyma hubama 😃 😃 😃
    uz je na me videt ta krize ze nemam kam chodit do pujcovny ani do kina 😃

• Sponzor fóra
  • Mio nekecej,sis to pučila sama,viď? 😃

• ne neke, prinesla to sama ja to v zivote nevidela pred tim 😃 ale neco mi rika ze este uvidim 😃 😃 😃
    konecne mame dite ktery muzem pouzivat jako zaminku na objizdeni detskych filmu v kine 😃 jenom doufam ze chudera nebude mit trauma z Harryho 😃

• tak dneska to bude Ratatouile.. uz se tesim 🙂

• tak dej vedet jak se ti to libilo, me to az tak moc nenadchlo, grafika sice bozi ale ten pribeh no nevim 😬

• prvni dojmy, jo..optimisticky, pohodovy pribeh. Jsem ted dobre naladena, ac mi ukapla asi dvakrat slza dojeti 🙂 Ta grafika je absolutne skvela a co se mi hrozne libilo, bylo to, ze se Remymu pri kazdymu zvuku obracely usi tim smerem..a Chloe mela super mahagonovej melir 😃
    Pribeh mne prave prisel originalni(proto sem si to vlastne pucila) a podarilo se jim v jednom filmu dat dohromady nekolik hodne individualnich postav..Remy, Linguiny, Chloe, Gustav, prtavej sefkuchar a kritik..byly fakt bozi 😃 Taky sem si musela jit parkrat pridat vecu, jak me naladili tim zradlem 🙂

• me na tom vadilo ze sem cekala silenou svandu, v kazde reklame bylo jaka je to komedoska ale to bych nerekla, spis me ho kolikrat bylo lito

• jo, to mas pravdu, ze ocekavani dokaze zkazit dojem z filmu.
    Mne se na tom libila ta zranitelnost, ale pritom to byla sranda. Hlavne me fascinujou, jak dokazou vychytat neskutecny detaily...ze si mysak otoci naberacku, aby mohl vylizt do hrnce s tou polivkou(mohli se na to vyprdnout a moh tam vyskocit nebo neco)..takovyhle veci na tech tvurcich fakt obdivuju.

• ja som to tiez videla a tiez som cakala viac zabavy 😞

• jo to jo, technicky to byl dokonaly, i to jak se pohyboval, jako fakt ziva krysa a mimika bozi, ale proste sranda to moc nebyla no 🤔 mozna kdyby to neporpagovali jako komedosku tak jo ale celkove to chtelo vic srandy

• dneska u nas hrajou Me druhe Ja(Jodie Foster) 😶 a Grindhouse 😮

• tak film s Jodie bych oznacila za blaa...ten teda nedoporucuju ..dlouhy predlouhy smutny sedy film. Muj manzel to na zaver shrnul strucne: " I hate stupid movies".

• pozrite si The Number 23 s Jimmom Carreym - je to sice tak na 1-2 pozretia, ale celkom fajn..trosku akoze psycho 🙂 ale fajn 🙂 a tiez Evan Almighty je celkom mily film..ziadne bomby, ale mile oddychove 🙂

• splantana, tak na to sem vydrzela koukat 10min(23)...uz od zacatku hrozne ponury a hrozne se to vleklo a psycho je asi vystizny oznaceni

• takze Grindouse... pro vsechny zaprisahle priznivce Tarantina nebo pro ty, co nepotrebujou zacatek a konec pribehu a staci jim jenom celkem napinavy a krvavy prostredek...

• Včera jsme viděli Václava - krásnýýý - Trojanovi bych dala z fleku Oskara 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém