Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Match Point je vybornej 😉 Woody ma dost zvlastni filmy, todle mi u nej docela vybocuje
    Sekretarka je bozi uchylarna 😃

• Od Woodyho se mi jeste libilo Cokoliv

• ja neviem či je to už klasika alebo čo... zase som pri žehlení pozerala "potkaniu" rozprávku - "Spláchnutý", bolo to celkom milé - neviete ešte o nejakej inej? 🙂
    dnes sa teším na film Muž na mesiaci - bolo to dvd za pár korún s novin. stánku 🙂

• Sponzor fóra
  • Madagaskar jsi videla nebo Ratatouille?

• inak niekto tu spominal Bozskeho Brucea, tak je aj volne pokracovanie (Morgan Freeman, aj ten Evan Baxter co hral v 1cke) - Evan Almighty 🙂)) to je zlatucke celkom 🙂 jednoduchy stravitelny filmik pohodicka 🙂)) stoji za pozretie 🙂)) Inak Man On The Moon som videla vcera-ale nejak ten koniec som nepochopila..resp.neviem ci som ho pochopila spravne 🙂)) tak ak niekto vie, nech mi napovie 🙂)) dikesko

• Ja jsem teda videla i toho Evana, ale to se mi vubec nelibilo.... prislo mi tam to nabozenstvi prehnany a ani hereckmu vykony Careyho se to zdaleko nevyrovnalo

• parvitas.. muž na mesiaci je fajn. Len koniec smutný. Také nezvyčajné vidieť Jima Carreyho v takomto vážnom filme.
    Inak ja som videla strááášne veľa filmov. Keďže som 8 a pol roka robila vo videopožičovni, tak som mala možnosť vidieť všetky filmy, ktoré by ma zaujali.

• jeeej bystricanka - daj nejake dobre tipy 🙂
    to rubi: no je to vec nazoru..mne sa Evan pacil..bolo to mile..a nezdalo sa mi to nejak prehnane s nabozenstvom..zhruba asi ako pri Bruceovi - tam sa mi to zdalo viac prehnane..a s Jimmom Carreym sa jasne ze neda porovnavat..ale kedze Bruce uz bol "dorieseny", tak pokracovanie muselo mat inu "obet", nie? 🙂

• No me prave prislo, ze s Carey je to nabozenstvi takovy nadneseny, ale v tom Evanovi to bylo uz moc vazny... ja to ani nedokoukala... Ale kazdej ma jinej vkus 😉

Bysticanka, tak takova prace by me asi bavila 🙂 Byla bych ve svym zivlu...

• mne sa páčil aj Evan Almigthy aj Bruce. určite nepozerajte film the special, je to blbá scifi. začína to zaujímavo ale nič moc. 😦

• no..teraz ma este k Evanovi napadlo..mne to pripominalo jeden Americky film-kde Santa spadol zo strechy domu a chlap co ho nasiel, zacala mu rast brada, brucho..proste mal byt santa aj ked nexcel..no proste..asi preto ze som si to tak prirovnala, tak mi to neprislo az take "poboznickovske" 🙂
    inak cez vikend sa chystam na prci prci 4 a 5 a na film s Johnnym Knoxvillom - nejaka olympiada ci co 🙂 napisem referencie? 🙂

• tá olympiáda je úplne svetová som sa na tom strašne nasmiala, Johny Knoxvill je tam skvelý, trafený ako vždy.ak chcete vidieť dobrú koédiu to si pozrite. 😵

• Prcičky-Spolek beta - je hrůza 😠 ,nejsem žádnej puritán,spíš naopak 😃 ,ale čeho je moc,toho je příliš,bylo to už hnusně vulgární

• sari 😃 uz jenom ten nazev je maximum perverzum 😃 😃 😃 ja teda tyhle filmy nemam rada 😉

• Muchi - 😉

• Sponzor fóra
  • Jsem na tom stejne, holky 😉
    Prcicky jsem videla ve 14ti, proste komedie pro pubertaky, ale nechapu, jak muze jit na neco podobnyho normalni dospelej clovek 😐

• sari myslis Amarican pay v orginale? on je novej dil? 🤔
    man on the moon to je to jak hral toho komika podle skutecnosti?

• mio no je to o Andy Kaufmanovi 😉

• ja vim ze sem to videla vubec se mi do te role nehodil ale ten pribeh si ted nemuzu moc vybavit, furt se mi do toho plete to jak byl zavrenej v tom umelym mestecku 😃

• Jojo Mio rok 2007 😉

• na muj vkus Carry moc krecovite prehrava v posledni dobe

• Mio to jak byl v tom mestecku je Truman show 😉

• jo jo uz vim, jeste jsem nevidela ten Svit mysli nebo jak to je

• jo uz vim, Vecny svit neposkvrnene mysli?

• mio to vrele doporucuju to je suprovej film 😉

• o com je ten Vecny svit neposkvrnenej mysle?
    inak to rubi: no ja si myslim ze som vcelku normalny dospely clovek, a prci prci je jedina teenagerska komedia ktora je pre mna pozeratelna - je to o nasom svete ci si to prizname alebo nie..svetom vladne sex a drogy, a tym ze zatvarame oci to neznamena ze sa nas to netyka..je to chaos dnesnej doby a rozpadnuta moralka atd atd, ale bohuzial je to tak - prci prci nastavuje zrkadlo..

• me ten pribeh dost pripomel Vanilkove nebe, mam pocit ze ho opusti pritelkyne nebo umre a on si necha vymazat pamet?

• Splantana - napiš,až uvidíš ty poslední Prcky 😉

• 🙂 jj sarinka, napisem 🙂 som zvedava ze co to bude..manzelov kolega sa na tom vraj nasmial 🙂

• Vanilkový nebe -je to dobrý?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém