Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • vanilkovy nebe se mi moc nelibilo mi to prislo silene prekombinovany bych chtela videt ten spanelskej original podle kteryho to amici natocili 😉
    Splantana 😃 nastavuje zrcadlo to mi pripomelo Vesnicko ma strediskova jak se Hrusinskej nejmladsi pta uz nastvaili zrcadlo ? pujdu az nastavej zrcadlo 😃 😃 😃

• Vanilkovy nebe ted snad pujde v něketrý český televizi tuším, jsem postřehla nějaký upoutávky
    ale přišlo mi to nějaký jako fantask nebo snový nebo tak něco, nějaký prolínání minulo - budoucí

• 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • muchi 😃 😃 😃
    Vanilkovy nebylo spatny ale fakt prehnany, ten original by stal za to shlidnout muchi

• American pie se mi libila jednicka i dvojka
    Vanilkovy nebe sem nepochopila..trochu mi to pripominalo filmy Lynche
    dneska sem si pucila Blood Diamond..se tesim na namakanyho Di Capria(rubi 😃 )

• vanilkove nebo...celkom v pohode...ale teda pre mna od Lyncha na mile daleko (som na neho zatazena 😃 )

• Krvavej diamant je o nicem spousta kllise ale Di Caprio vypada dobre 😉

• ten nevypada dobre nikdy 😛 😃 ale s hodnocenim filmu jinak souhlasim 😃

• 😃 Nahodou v Letci mu to dost sluselo teda hlavne na zacatku filmu 😃

• on pak havaroval a byl raněnej v gesichtu ? 😬
    letce mám doma aloe ještě jsem ho neshlídla 😴

• ne jen na 80% tela xichtik myslim zustal v pohode 😉

• fakt jo 🤔 ježíš to zas budu bulet až ho to bude bolet 😞

• mne sa Krvavy diamant celkom pacil...predtym som citala prave clanok i diamantoch z Afriky, takze som bola este plna emocii, tak mozno preto 😃

• takze diamant mi zustal na zitra... mne pride, ze Di Caprio zacal cvicit nebo co..normalne sem si ho nedokazala predstavit v eroticke scene(takovej trasoritka), ale v Departed sem teda koukala, ze mu to nahore bez seklo 😃

luko, co se ti paci na filmech od Lynche..este bych zkousla Blue velvet, ale to ostatni, to se proste neda...ja potrebuju, aby filmy mely dej a konec!!! 😃 😃

• jej tak Modry zamat bol skvely, vedie u mna serial Twin Peaks 😉 j ana jeho prave milujem to, ze dej je druhorady, vyzivam sa v atmosfere, hre so svetlom, zvukom a pocitom 😉

• Sponzor fóra
  • jo, u me vyvolava akorat pocity zurivosti!!! 😃 😃
    Asi kdybych vedela, co je podstatou jeho filmu...pro me je nejdulezitejsi pribeh..zacatek, co te vtahne....zajimavy dej, ktery ma pravidelny tempo..neobvykly nebo prekvapivy, ale smyslupny konec.. 🙂

• vies co, ja sa nad podstatou velmi nezamyslam, beriem to tak pocitovo...teda pri prvom zhliadnuti, mozgove bunky zapinam pri jeho filmoch az pri opakovanom pozerani,a le nejak velmi to neprehanam 😃 😃 😃

• ahoj rano sem si koupila v trafice dvd Frida se na to moc tesim to je krasnej film 😵

• ano to je, bola som na tom v kine 😉

• no ja taky 2x 😵 ja sem hrozna jak se mi nejakej film libi tak na to muzu koukat donekonecna 😃 ba ne max 6x 😃

• ja som dva krat po sebe videla len jediny fil a to britsku komediu Donaha! a je v mojej top 10, ja skratka milujem anglicky humor a Robert Carlyle je jednym z mojich najoblubenejsich hercov (Hilera zahral famozme, v inom filme samozrejme to bolo)

• oprava: Hitlera

• jo to sem ted nedavno nekde videla on je skvelej herec to jo ale jako Hitler se mi nelibil nejak mi k nemu tipove nesed ale to proto pac muj nej Hitler (jezis to zni hrozne 😃 ) je Bruno Gantz 😵

• ano, to znelo dobre 😃

• Muchi-k čemu vychází nebo jak vychází ta Frida? tu miluju 😵

• sari je to samostatne prodejny edice Dobre filmy tydeniku reflex 😉

• Muchi čau bežím si pro ní 😃

• holky, taky vyšly pravidla moštárny, v reflexu, ty jsem si dneska zas pořídila já. Fridu nevím, už jsem jí viděla třikrát.

• Tak jsem Fridu nesehnala,a miláček mi jí dneska taky scháněl a nic 😞

• nemate doma nektera nesnesitelnou lehkost byti? potrebuju to k maturite, uz jednou jsem ten film videla, ale nepamatuju si moc dej... a cist se mi to fakt nechce...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém