Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • ted tu davaj Nanny McPhee, to je strasny jak tu herecky znetvorili 😃

• Mne sa vcerajsi film Sin City - Mesto hriechu vobec nepacil. Akosi ma to nenadchlo. 😞

• ani mne sa Sin City nepáčil - však Willis má aj lepšie filmy 😉

• Sponzor fóra
  • Mne sa Wilis viac pacil v Armagedone a 5. elemente. Podla mna mu toto akosi nesedelo. 😉

• tak to ja zase Sin City zboznuju 😵 a vcera jsem koukala na toho Nepritele pred branami no a to teda byla pekna kravina vydrzela jsem na to koukat jen diky Ed Harrisovi 😉

• jááj Ed Harris...fešák s modrými očkami. A nato že je to už starší herec je sympatický 😉
    a Nepriateľ pred bránami...super filmík...môj názor. 😉 A jeden s najpožičiavanejších filmov, keď to vyšlo na VHS a DVD. 🙂

• mucho, mne sa tiez SIn sity pacil...ja mar rada vsetko, co je ine 😉

• Nepriatel rped branami...nie je o com, vyborne...hlavne podla skutocnosti 😉

• me se na tom nelibila hlavne ta love story ta jejich milostna scena v krytu to sem se dlouho tak nenasmala 😃 no a potom Jud je pro me prototyp metrosexualniho intelektuala (jestli to teda muze fungovat dohromady 😃 ) a rozhodne ne zaostalyho muzika z uralu 😃 😃 😃

• Viděla jste některý novej horor Hustá mlha - The Mist? Já jho zkoukla o víkendu a super.
    Rubi vidělas?

• muchi taky mam Sin city rada, je to super promakany 😉

• Sari, nevidela... pritel me premlouval, ale me se nejak nechtelo.
    A kdyz rikas, ze je to supr, tak ja to prubnu 😉

Ja jsem o vikendu koukala na Dum voskovych figurin... Mius u toho by sis nadelala do kalhot 😃

• rubi to mi neco rika 😬 o cem to je?

• videla jsem Bobule, takovej lehkej relax
    a Langmajer mladsi, ten je jak jeho brácha, ucho 😃 😃 asi ho budu možná mylovat
    chvíle jsem měla pocit, že slyším Jiřího

• Particka mladejch se necha vyvrazdit v umele vytvoenym meste, kde zjou tri psychopaticky brachove, ktery maj dum celej z vosku a v celym to meste jsou mrtvoly obaleny voskem, tak aby vypadali jako sochy... je tp fakt nechutny 😃

• Sponzor fóra
  • Dum voskovych figurin sem videla a muzu vam rict ze sem si neprala nic vic nez aby uz ty sileny pubosi vsechni zarvali a byl klid 😃 😃 😃 s hororem to teda nema nic spolecnyho 😉 jako parodie na horory docela fajn 😉

• Ahojte, ako sa vám páčil film Kráľovná?

• Ericco jestli myslis ten s Helen Mirren tak me moc bylo to super 😉

• ano ten, teraz som ho dopozerala strašne sa mi páči. dnes som pozerala aj ten rozprávkový film s Patrickom Depsim. ten videl niekto?

• Rubi fakt na to koukni,sice jsem konec skoro vořvala,ale bylo to fajn,můj manžel sice při tom usnul,ale když jsem mu to líčila,tak prej to zkoukne znovu 😃

• Sari a to je o tom jak je vrazdej ty mrtvy namornici jak je nekdy v minulosti podvedli? 🤔 pac jestli jo tak to je teda taky hruza 😃

• Ja to omrknu, nejdriv jsem si totiz myslela, ze je to predelana Mlha od Kinga a toho ja moc nemusim...

Ted koukam na Tajnosti... neni to spatny, akorat si tak rikam, ze za chvili budem mit cesky filmy, kde nebude jedinej ceskej herec 😬

• muchi, souhlas jak s mlhou (jo, myslim, ze to je ten film taky) tak s domem figurin 😃 ja jinak horory nesnasim, ale tohle byla spis parodie, takze to mi neva 😃 😃

• ted ma byt nejaky novy psycho Funny games tak jsem zvedava

• ja mam horory rada ale bohuzel se povede jen malokterej 😉

• Me se na hororech tohodle typu libi, ze muzu jit klidne curat behem filmu a kdyz se vratim, tak vidim, ze jsem nic neprosvihla, protoze scenar se shoduje s dalsima sesti dalsima, co jsem uz nekdy videla 😃

• ja horory nenavidim, ale tohle do me "zakazane" kategorie opravdu nespadalo, takze jsem to s klidem skoukla 😃 😃

• me se moc libil Exorcista nebo ten japonskej Kruh nebo Angel Heart to teda neni uplne horor ale po tom sem se bala jit i v noci vycurat 😃 😃 😃

• ja horory nemusim ale myslim ze dost dobrej byl Anatomie a ted nacili Patologii, ukazky jsou brutus 🤔

• no prave!! zivot je sam o sobe uz utrpeni, proc se na to jeste divat, smraja?!! jste masochistky 😛 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém