Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • ja se na to taky koukam jednim okem a jeste pres prsty se rada bojim no 😃

• ja na to zasadne necumim stazi jenomd avam holkam typy co je novyho, ja videla Kruh omylem a nespala jsem pak 14 dni a kdyz mi zacala sumet bedna doma tak jsem omdlela 😃 😃 😃

• Ja se taky rada bojim, ale nemam rada takovy ty horory, kde by se clovek pobl... jako treba Hory maji oci 😛

• Sponzor fóra
  • ja mam nejradsi takovy kdy si jako myslim ze se to muze pri trose dobry vule stat 😃

• mius 😃 😃
    ja se nechci bat, mne to uspokojeni neprinasi teda,..a kdyz jsme kdysi pred lety meli tv, vyhybala jsem se zpravam, pac me deprimovaly 😬 ja se tomu vsemu rizene vyhybam, pac pak me to nici, nak to neumim zpracovat 😃 az budu umet, jestli nekdy, tak stejne dam prednost necemu jinemu 🙂
    rubi, presne-nektery filmy jsou strasne agresivni/sadissticky, az nenormalne bych rekla, to je fakt hnus..

• hmm, muchi, tak takovy nektery taky nejsou spatny, lepsi nez horory bych rekla 😃 😃 😃 😃 😃

• Me docela prekvapuje, ze jeste zadnej z tvurcu tehle filmu nebyl ve vezeni, protoze ty cvoci kolikrat vytvorej takovy perverzity, ze nechapu, jak to muze zdravyho cloveka jenom napadnout 🤔

• ja si myslim Rubi ze inspirace je vsude kolem hafo to jenom tim jak je to kocentrovany v ty hodine a pul tak je to neprirozeny 😉

• Asi jo no.. ale kolikrat jsem v soku, jaky nechutarny promyslej uplne do detailu 🤔

• stazi moje rec, proto necumim na zpravy a nectu noviny, pak sem akorat nasrana a v depce 😬
    rubi o cem ty hory byly kdyz dokonce i ty jsi u toho vrhla? 😃

• No nevrhla, ale scena zdegenerovanyho slizouna znasilnujici tehotnou holky mi vzalo chut k jidlu na pekne dlouho 😃 😛

• Rubi a kdo byl hnusnejsi 😃 (pardon za pokus o cernej humor a za to ze sem off topic 😉 )

• pisu jak debil 😠 sorry

• fuj, nevim, ja pak zavrela oci 😬

• no muj pokus o humor, muchi, nevysel vubec, ses nechytla, ani tuk 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Stázi,Muchi - jste vedle jako jedle 😃 - The Mist je teď úúúplně nový 😉
    Tamta Mlha za moc nestála 🙂
    Jo a Hory mají oči jsou super 😃

• a ocem hory jsou?

• Mio-pro zachování tvýho duševního zdraví to TY nechtěj vědět! 😃
    Já milovnice hororů,a z toho mi bylo fakt blivno.

• Mio kde si slyšela,viděla to o tý Patologii? 🤔

• jezisi marja rekne mi to nekdo uz konecne? 😃
    sari videla jsem ukazky v tv na premieru, drsny jak svina, dost mi to pripomelu tu Anatomii

• O takovejch zdegenerovanejch blaznech, co vrazdej nekde v horach

• tak sem si to zjistila, to je ale hnus 😦

• a to si je nevidela...ble, je to fakt humus

• a ani neuvidim 😬 proc proboha nekdo neco takovyho nataci? 🤔

• No treba pro Sarus 😃

• sari je uchyl 😃

• Ja horory vobec nemusim. Takisto nemam rada westerny. 😉

• Helejte-sem vám zrovna chtěla napsat,že to natáčí pro mě 😃 😃 😃

• Je a pozor! Teď jsem zjistila že je úúúplně nový Lesy maní oči 😃

• Ja sem teda zvedava na tu mlhu 😉 Sari o co tam ma jit teda krom toho ze v mlze vyvrazdej vsechno co se pohne silene nechutnym zpusobem? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém