Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Mlha je o nicem

• muchi no hadam ze nejaka skupinka zabloudi v lese a pak je vyvrazdi silne nechutnym zpusobem 😃 😃 😃

• Lidi jsou uvězněný v obchoďáku,páč všude je strašlivá mlha 😃 ,a kdo vyleze ven už se nevrátí.Armáda otevřela nějakou "bránu" a nestvůry jsou tu 😃
    Skupina lodí mimichodem hlavní hrdina je fešák,se synem-se odhodlají a zkusí zdrhnout autem,ale holky ten konec...fakt smutný 😞

• Sponzor fóra
  • sari to zni opravdu originalne 😬

• Ty vole Mio,co chceš? Ty se bojíš i při Perníkový chaloupce,že ťapaj lesem 😃

• ja nechci nic, kurna ja bych takovy uchylarny zakazala uplne a hotovo akorat to inspiruje uchylaky a vrahouny jak maji efektivnej likvidovat lidi 😃

• Aha no tak emzaci me moc neba 😉

• me taky ne
    mimochodem videla sem Konec dnu s Cruisem, teda takovou chujovi sem dlouho nevidela 😃

• ted oukam na Stepmom, tak kombinace Julie s tim plesounem me fakt nebere 😬

• Ja priam neznasam filmy so Stevenom Segalom a Tomom Cruisom. Ked ix davaju v telke tak mam 100 xuti tu telku vyhodit z okna. 😠

• ja jak ktery, neco s Cruisem je ok a neco je sileny 😬

• Top Gun je legenda 🙂

• ten byl fajn 😵

• Cruiseuv nejlepsi film je odle me Magnolie tam se teda fakt vytah 😉 jo a jeste se mi libil v tech upirech 😵

• interviev s upirem je super film, Magnolie jsou dobre udelany a zahrany a strasne depresivni

• Sponzor fóra
  • Magnolia je genialny film 😵 Top gun som doteraz neprisla na chut....podobne ako Forestu Gumpovi, aj ked to uz je o inom hrecovi

• polovicka je na Foresta alergickej, minule jsem na to chtela koukat a on mi prepnul bednu ze pres se osypal 😃

• ja uz dlouho shanim na dvd Maly velky muz a nikde to nemaj 😒

• tak ja som tiez na ten film alergicka priznam sa 😬
    zato Maly velky muz to uz je ine kafe 😵 ale tiez to nemam na DVD, no mozno by to mohli davat na MGM, tak zvyknu take starsie filmy

• Ja Foresta zboznuju 😵 😵 Maly velky muz je taky bozi 😵

• ja Maly velky muz miluju, nechapu ze takovou klasiku nikde nemaj 🤔

• docela me s Hanksem dostal i Terminal a klasika je Zelena mile tu bych taky snesla na dvd, ze starsich filmu mam jeste rada Podivne dedictvi 😃

• a videly jste s Hanksem Pointu ?
    teda doufam ze si to pamatuju dobre 😬
    hrala tam i Sally Field

• to mi nic nerika, o cem to bylo?

• Punchline - o takovych techkomicich co vystupuji v kabaretu.
    ona tam hlavni roli mela spis Sally, bylo to hlavne o ni a o tom jak se dokazala "odtrhnout" z vlivu a podrazenosti manzelovi ( tusim John Goodman), slo prave o soutez tehle vypravecu, ona soutezila i Hanks tam byla jako soutezici. a i kdyz ta particka lidi byla souperi v ty soutezi, tak stejne drzeli spolu a podporovali se navzajem, a to ji vlastne taky pomohlo dostat jejimu snu
    ma to hepáč , jak jinak
    ale moc komediální to není , ale hezký

• tak to jsem nevidela

• je to stary , rok 1988, to asi v pujcovnach nebude
    ale zkusit to muzes

• skoda ze tu nemam program mgm, ja stary filmy miluju 😵

• vcera sem se koukala na Marketu Lazarovou a asi sem ignorant ale me to prislo uplne debilni 😬 🤔

• no ja dufam, ze to budu coskoro niekde davat a nahram si to..ja som to este nevidela, takze nemozem sa kompetentne vyjadrit 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém