Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Luko no ja to vcera taky videla poprve v TV a kdyz abstrahuju od filmu jako takovyho tak obraz katastrofa zvuk jeste horsi asi tomu dam jeste jednu sanci pokud to bude nejak vycisteny na dvd 😉

• ja myslim podla toho co som citala tak je to dost narocny film...na to musim mat clovek naladu aby to zvladal 😃
    na DVD by to bolo najlepsie,lebo ja mam hrosi signal ked pozeram tV cez DVDcko, uz aby sme mali digital..aj ked kvaltu starych filmov to uz nezlepsi

• no narocny to teda je Vlacil musel bej sjetej to jinak neni mozny 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 😃 a pochopil to ina ona a par vyvolenych nie? 😃 😃 😃 no ale dost zartov o nedotknutelnej klasike 😃 😃

• oprava:" iba on " (co som sjeta, ci co 😃 )

• luko natoc taky neco si na tom stejne jak Vlacil 😃 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃

• tak my jsme vcera byli na filmu - az na krev (there will be blood) a bylo to skvely 😵 😵 😵 😵 😵

zadna holywoodska klise, clovek nevedel, co se stane, skvela atmosfera..no uzasny..
    skoda jen, ze z traileru to vypada jako kazdy jiny americky film..

• jeeeeeee je novej film s Geogem Cloonym a Rene Zelweger, vypada to do bre, Leatherheads 🙂
    my chtely do kina vcera ale nedavali nic poradnyho 😦

• holky, koukáte někdo na seriál 4400??? celkem dobrý:o) lekla jsem se, že to bude jako Heroes, ale je to jiné.... 😃

• Vcera som bola v Maxe v PO na film Lets Dance 2. Celkom sa mi to pacilo. Na buduci tyzden idem s kamaratkou na cesku komediu O zivot. 🙂

• ja normalne nestiham, ted je tolik novejch filmu, kazdej den aspon tri ukazky na dalsi 🤔

• ja sa vytesujem ze mam dvd a mozem nahravat hlavne z filmovych klubov na STV2 a CT2, najnovsie mam nahraty Kandahar, dufam, ze si ho pozriem coskoro

• m mi taky slibil naharavani na dvd tak uz se tesim, hlavne vecer tu davaji hodne filmu 😵

• Sponzor fóra
  • na co mam jit pristi tyden do kina?????? ale nic moc umeleckyho...

• Juno ste uz videli niektora?

• nie, od koho? je mi to povedome....

• vyhral oscara za scenar, je to o takej mladej babe (myslim, ze este neplnoleta), ktora zostane tehotna.. ale nemam ani ponatia, od koho to je..

• jaj to je nejaky novy folm...este som nevidela 😬

• film 😃

• no je novy.. som myslela, ci ste v kine na to neboli.. ale asi nie.. 😉

• Dnes ide na Prime moj oblubeny film - Nebezpecna ryxlost. Uz som ho sice videla aspon 20x ale stale si ho rada pozriem. Mam rada filmy s Keanu Reevsom. 🙂

• Viděla jste některá Reservation Road? 🙂

• Sari ja ne 😃 ale videla jsem Reservoir Dogs 😃 to je trochu podobnej nazev a skvelej film 😵

• ptam se podruhe, na co mam jit do kina?

• kristi no na tahle zemne neni pro stary ,nebo az na krev 😉

• mam v merku tu Zemi,o cem to je?

• Kristi,asi na nějakej film,ne? 😃

• Kristi je to takovak klasicka jizanska detektivka a hraje tam skvelej Javier Bardem a T.L. Jones 😵 fakt super

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém