Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • holky, co se rady bojite..miamia, sari 🙂 , tak si pucte Pokoj 1408.. je to podle povidky Stephena Kinga.

• Catf - neblázni Mio,by to nepřežila 😃
    Já už to viděla 🙂

• catf ani kdyby sem se zfetovala a vozrala a byla v komatu na to koukat nebudu 😃

• Sponzor fóra
  • Mio 😃 😃 😃

• mia, nebylo to tak hrozny 😃 Ale takovy neprijemny, hlavne ze zacatku. U Stephena Kinga maj vzdycky problem z filmovym ztvarnenim..jeho povidky jsou hrozne detailni...popisuje lamani kosti treba na dvou strankach. Na gymlu jsem par jeho veci cetla a jednou se mi z toho v metru udelalo pekne blbe. Byla to povidka o mandlu, kterej byl posedlej dablem a mandlovam vsechno a vsechny, co se k nemu priblizili 😃 To by moh natocit treba Tarantino 😮 😃

• ja podobny uchylarny nepodporuju a uchylaky uz vubec ne 😃 😃
    tarantino u me skoncil po tom co udelal Hostel, ma to spocitany 😃 pro me ten borec neexistuje 😃

• Mio neke,že si viděla Hostel? 🤔 😃

Teď jsme dokoukali Frontieres - Hranice smrti-hrozně,alehrozně drsný,a to vám říká milovnice hororů 😃 -horší než SAW+Hostel+Hory mají oči dohromady 😃

• sari videla jsem obal dvd 😃 😃 a lidi co to videli mi o tom vypraveli 😃 to mi stacilo, skoncil 😃

• mia, ted sem dokoukala Pronasledovany - Haunted...to by se ti libilo, duchove....je to jenom malicko strasidelny 😃 Whoooooaaah 😃

• tichooooooooooooooooooooo 😃 😃 😃

• mia, pozor je za tebou! 😃

• ja te prastim ze z tebe ani ten duch nezbyde 😃 😃

• mia, no prave, kdyz me prastis, tak te pridu strasit....akorat ted nevim, jestli si obliknu prosteradlo nebo jestli budu pruhledna 😃 😃

• jasne, ja se leknu, bude ze me taky duch a budu ti delat peklo ze zivota ( po zivote) 😃 😃 😃

• včera jsem viděla Shoking hazard - nevím kam to zařadit, snad béčkový horor 😛 Ale náramně mě pobavila hned na začátku filmu Dáda Patrasová, která v ponurém lese zabila zombíí myslivce 😃 😃 😃 bavili se i kamarádi, takovou blbost u které bych se bavila, jsem už dlouho neviděla 😉

• Sponzor fóra
  • Dada v hororu? tak ted uz me ani catf nemuze dorazit, to snad nemyslis vazne 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• já jsem to kámošům taky nevěřila, dokonce se to kvůli mě přetáčelo 😃 😃

• tak som zistila ze na CT2 ide uzasny britsky kultovy serial IT Crowd...len mi usla jedna cast, hladam hladam v programe...ma nenapadlo ze to ma iny nazov- Ajťáci 😃

• luko to je bozi, ja to sleduju kdyz na to mam cas, manza je furt na komplu tak z toho mam dost srandu 😃

• vcera sme boli na filme 27 siat, bolo to celkom dobre, so snubencom sme sa naladili na svadobnu notu 😃

• my s mackom sme naposledy pozerali film The Simpsons-kto ich ma rad, tak je to v poho, kto nie, asi sa mu nebude pacit ani toto 🙂 ale bolo to v pohodke 🙂 a teraz sme dopozerali fr. film Blbec k veceri (nieco na styl "Drz hubu"😉 a celkom nas to pobavilo 🙂

• Vcera jsme videli na dvd Miluji te k sezrani..romanticka komedie..bylo u me na hranici snesitelnyho humoru, ale akorat, takze doporucuju pro pohodovy pobaveni.

• vcera davali Doctor Hollywood, super klasika 😃

• O vikendu jsem konecne videla Mnichov 😵 bylo to moc hezky a Marinak taky to docela uslo 😉

• splantana: Simpsonovci su klasika, vzdy pobavia 😵

• simpsnovi sou bozi, Homer nema chybu 😃

• 😃 😃 😃 tak tak..bola to zabavicka celkom 🙂 aj ten blbec k veceri.. 🙂

• tak jsem prave dostala krizi!
    prave u nas skoncila nova erie zoufalek a dalsi zacne az na podzim 😦

• Holky tak jsme včera byli na Úhel pohledu. No, co k tomu napsat.. Jako nápad super, napínavé od začátku do konce, akční fest, nebýt zase těch amerikánských limonádových okamžiků, které to celé znehodnotily, mohlo to být skvělé 😃
    Jinak Až na krev, kdo to psal, myslím anastazie, fakt supr supr 😵
    mualem tak to věřím teda, u nás odpoledne opakovali starou serii, nahrávala jsem to všecko a žrala to podruhé a taky už je konec 😢

• ajtaky znam z HBO 🙂 ani nevim ze to davaji i na ct 🙂 super, nekdy jsem az rvala smichy 🙂 hlavne jsem kdysi podobne postizeny pako od IT mela doma 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém