Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • a k tem serialum u me vede cerveny trpaslik ted si ho ctu doma 🙂

• cerveny trpasli je super 😃
    uz u vas davali ten dil ajtaku kde si ta jejich sefova poridi boty velikost 5 na nohy velikost 8 a ma ty zlamany prsty? 😃 sem u toho taky rvala smichy 😃 😃

• mio, zatím dávali jen první díl - takže malý červený botky ještě nebyly 😃
    já to viděla na netu - taky jsem z toho nemohla. Ale zatím mě nejvíc vzala teta Mary 😃

• Sponzor fóra
  • mia, ta cast s topankami je uzasnaaa 😃 😃 😃 nemaju chybu a sefka je najlepsia 😃

• ted sem dokoukala super recept na depku..Portret silenstvi.. 😮

• Catf-o čem to je?

• ja sem u intaku nemohla nejvic z dilu kdy ta nova sefova nastoupila a ti dva zjistili ze nevi nic o pocitacich a pak z toho dilu s botama a s ohnem kdy mu horelo za prdeli a on posilal hasicum email 😃 😃 😃 😃

• sari, je to o chlapkovi, kterej jde ke kartarce, ktera mu predpovi neblahou budoucnost a on se z toho trochu pomatne..asi..(jako ze nic za zivot nestih), opusti manzelku a vydava se na cestu nocnim mestem(myslim, ze to je NY a pribeh se vlastne odehrava jen par hodin). No a vicemene jeho zivot jde od 10 k 5(nebo spis k 0).
    Je tam hodne dialogu a monologu, u kterejch sem se pristihla, ze cumim do blba...proste mi uplne unikal smysl toho blabla..
    Ma to faaakt drsnej konec. Proste se to s... a s... az do konce. Uz sem dlouho nic tak bizarniho nevidela.
    No hraje tam muj oblibenej herec William H. Macy, takze sem ocekavala ponekud "zvlastni" pribeh a taky ze jo, akorat jeste o tridu vys 😃

• jo este bych dodala, ze se vydava nocnim mestem za sexem 😃

• ja mela silenou depku z toho filmu s Cagem jak hraje alkoholika co se jede do Vegas uchlastat k smrti, to je taky drsny ale nevim jak se to menuje, myslim ze Living las Vegas? 🤔

• vcera sem se zas pokusila divat na Milion dolar baby, ja se dycky zacnu nudit po peti minutach 😬

• Mio to je super film 😉 zkus to prekonat ale upozornuju ze zaver je moc smutnej 😐

• Catf-díkes 😵
    Muchi - doporuč něco 🙂

• 🙂
    dievčence, ani neviete ako ste spravili chuť na IT Crowd! 🙂 už sa teším, že si to pustím! už teraz sa v usmievam na monitor 🙂)))))

• Ahojte líbý se mně pohádka co takhle svadba princi a až přiletí čáp královno ,moc prosím má tuhle pohádku někdo na dvd napište mně na e-mail děkuji za odpovědi Hanča hanka_gogo@atlas.cz

• Sponzor fóra
  • Sari chtelo by to nejakej poradnej silene desivej horor vid? 😉 😃 me se v posledmi dobe moc libil ten Mnichov 😉

• mia ja neznasam filmy o boxe a vsetkych sportoch nech to ma akykolvek filozoficky podtext, skratka fakt nie, preto som Milion dolar baby ani pozerat nezacala... 😬

• Ani ja nemám až tak rada filmy o boxe, ale Milion dolar baby stal za to 😉

• no moooozno si to raz pozriem, vsak vsetko je raz po prvy krat 😵

• Muchi o čem to je? 🤔
    Rumnelka - dneska obě dvd vyšla ve Vlastě 😉

• muchi tak si pockejte na tu patologii, prej to stoji za to 😃

• luko, musis 🙂 ono to neni vlastne vubec o sportu, ale o lidech.. drine, vitezstvi a trapeni..a ten box se k tomu proste skvele hodi 😉

• kdyz me myslenka zenske jako boxerky dost odpuzuje a navic mi to fakt pripada nudny a to sem na to zkousela koukat uz ta asi petkrat 😬

• Mio nikde jsem o tomnic nenašla...to víš ,hned jak si to tu zmínila,jsem zbystřila 😃

• sari vydrz, du ti najit odkaz 😃

• tak koukam ze to asi primo horor neni, asi to bude mirnejsi jako Anatomie ale kamaradka rikala ze je to fakt drsny 😉

• mia, neni to ten kluk z Heroes?

• Mio jestli je kamarádka bojínek jako ty,tak pro ni bude drsný,i když zabloudí Jeníček s Mařenkou v lese 😃

• kdyby byla tak by na takovyhle filmy nechodila, posera jako ja na neco takovyho nepude 😃
    ja budu naprosto spokojena pokud to nikdy neuvidim 😃
    Patologii jsi videla?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém