Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Byl celej takovej sladkej vid? 😵 😵 😃

• Hlavne teda Johny 😵

• Tiez si to myslim. Velmi sa mi v tom filme pacil. 😉

• Sponzor fóra
  • Jemu hrozne slusely ty trochz zesvetleny vlasy 😵 vypadal jak kdyby vypad z Kinder vajicka 😵 😃

• Mas pravdu. Zlaty bol v tom filme. Uz len kvoli nemu by som to xcela znovu vidiet. 🙂

• Ty smajlíky za tim postříleli? byli myšlený,jako ,že to by mohlo být něco pro mě 😃

• Sari jasan to chapu naprosto 😃 postrileli no a film je o tom jak Izrael sestavi tajnou misi jejiz cilem je odprasknout vsechny co se na tom podileli 😉

• Sem na to koukala, vypadalo to jako,že se tlemim tomu,že je postříleli 😞
    Muchi ještě,že ty to moje úchylácký myšlení chápeš 😃 😃 😃

• Sari no my uchylove musime prece drzet pri sobe 😃

• Muchi 😃 😃 😃

• ja dneska koukala na Lucky Number Slevin a fakt super 😵 sme se vsichni hadali jak to dopadne, super zamotany

• pocujte, teraz som si spomenula na jeden film, videla som ho len raz (na HBO), volalo sa to Prechadzka v oblakoch a bolo to o vinarskej rodine - dcera ostala tehotna a na ceste nahovorila nejkeho predavaca bonbonier, ci co to bol, nech predstiera zasnubenie s nou... videli ste ho? romaticke moc nemusim, ale tento ma dostal

• tam byl Keanu Reeves, ze jo? To bylo moc pekny, videla sem to uz nekolikrat. 🙂

• catf, ano 🙂
    ja om ho videla fakt len raz, a aj to pred rokmi... ale neviem nan zabudnut

• Sponzor fóra
  • Parvitas...ten film som videla asi 4x. Velmi pekny film. Ja mam velmi rada filmy s Keanu Reevsom.

• ja ten film miluj, hlavne ja tema kridlama rozhaneji teplo k reve 😵

• ahojte, ja som si minulý týžeň pozrela film 27dresses s K.Heigl. skvelá komédia pre ženy. chlap by si to nepozrel.

• Ahojte, a co poviete na film Constantine Keanu Reeves? Zelena mila je skvela, ale aj starsie ceske filmy, z ktorych hlasky mi skvele zapadaju do bezneho zivota. Tajomny hrad v Karpatoch, Adela jeste nevecerela, Limonadovy Joe... a franc. film Navstevnici, ale len c. 1 v ceskom zneni, nieco uuzasnee 😃

• Salsaverde...vsetky tie filmy, ktore si tu vymenovala som videla. Navstevnici s ceskym dabingom su uzasni.
    Constantina mam doma na dvdcku a ked mam na to xut tak si to vzdy rada pozriem. 😉
    Ericca...ja som na to bola pred tyzdnom v kine. Velmi sa mi to pacilo. 🙂

• Jeee, Tanusha, si moja krvna skupina, to rada pocujem... 😬 . Ked tak citam niektore prispevky, tak sa nechytam. Ale co sa tyka filmov, som TV maniak a filmy ma sprevadzaju cely zivot. Nechapem ludi, ktori dokazu existovat bez televizora a este si to pochvaluju....? O kolko informacii pridu, o kolko skvelych zazitkov! Tanusha, videla si dabovanych Navstevnikov 2? Hotova katastrofa... 😒

• Salsaverde...to som rada, ze si tiez taka TV maniacka ako ja 🙂 . Videla som nadabovanyx Navstevnikov 2 a ked mam pravdu povedat tak sa mi to vobec nepacilo. 😞

• holky, to samy je Dempsey a Makepeaceova v cestine..proste to neni original 😃

• Caft...suhlasim s tebou...slovensky dabing Dempsey a Makepeacovej sa mi pacil viac. 😉

• caues vcera jsem videla film Proposition a to bylo teda docela prekvapko jakoby western z australie zajimavy fakt 😉 no a pak jeste Dokonala boure a to teda fakt ne 😃 Georg byl skvelej jako vzdy ale ten americkej patos to fakt neslo 😃 😃

• Dokonalu burku som videla..ale akosi ma ten film neoslovil. Toť moj nazor 😉

• tak tu ted čučím na Krásku v nesnázích a valím voči : oskarová písnička Falling slowly a je použitá minimálně o rok dřív a vjiném filmu.
    o se jako smí ?
    no asi jo

• Princez to si objevila Ameriku zase 😃 😃 😃 o tom se napsalo spoustu papiru 😉

• Mucho ja se o filmy takhle nezajimam,
    njsem filmomagor jko nekde 😛 😬
    a k cemu se na tech papirech doslo ?

• proste dokazali ze ta pisnicka byla slozena pro Once ale v tu dobu to vypadalo ze to ani nenatocej no tak to dovolili hrebejkovi pouzit proste pohoda 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém