Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • dvojka je lepší, taková zamotanější
    ale i trojka je super
    tady nemám oblíbenoej díl

u Indyho třeba jo , tam myluju trojku , svatý grál

• Vcera som po 10x pozerala Romeo musi zomriet. Celkom dobry film. 😉

• aj ja som to podchvilou pozerala, mam rada Jeta Liho 😵
    teraz si pustam Jackie Brown

• Sponzor fóra
  • Dnes zasa idu moje oblubene kriminalky C.S.I. Las Vegas a C.S.I. New York. Cize vecer mam o program postarane. 🙂

• jej aj ja to pozeram 😃

• To som rada, ze sa nasiel niekto kto to tiez pozera. 😉

• my hlavne teda Las Vegas... 😉

• a Dr.Housa....to si nikdy nenechame ujst a este sme zavisli na Velmi krehkych vztahoch 😬 hlavne moj drahy 😃

• mne sa viac paci C.S.I. New York. Aj takeho Dr. Housa si obcas pozriem. Krehke vztahy som kedysi pozerala. 🙂

• tak jsem ted videla ukazky na Iron man, to si snad delaji srandu 😃 😃 😃 😃 😃

• Doporučuju AWAKE včera jsem to zkoukli a je to BOMBA!

• Já mám moc ráda filmíky s Johnnym Deppem. To je prostě radost čekat, jakou roli se rozhodl zahrát. A že hrát umí.

• ahojte babulky! tak ste sa tu rozpisali, ze az 🙂))) dobre tipy davate, skoda, ze som uz vseeetko videla - az na tu Mrtvu nevestu.
    ozaj, mam novinku! uz som zacala prehovarat draheho, nech si kupime televizor - zatial stale frcime na PC - tak som zvedava, ci si vypestujem zavislost po cca 4 rokoch bez TV 🙂))

videli ste uz Fawlty Towers? (britsky komed. sitkom o manzeloch, co spolu vlastnia hotel) - je to stara vec, niekedy zo 70-tych rokov min. storocia - mam pocit, ze programatori v mojom blizkom okoli su za tym ako saleni - sice na IT Crowd sa to nechyta, ale odporucaju si to podobne

• vcera jsem videla the Aviator a super, vyborne natoceny, i kdyz jim teda vypadlo par detailu jako treba nekolik manzelek ale libilo se mi to moc 😃

• http://www.channel4.com/film/reviews/film.jsp?id=164477

na todle tu jdou ted ukazky, pry je to vyborny

• Sponzor fóra
  • mio proč si dělají jako srandu s Iron manem? My už se na něho těšíme 😃
    Dneska jdeme na Mongol - Čingischán, tak doufám, že to bude dobré..

• kamini no aspon ze Robert tam vypada uuuuuuuuuuzasne 😃

• No Miušáku,jak si si mohla myslet,že bych to EYE ještě neviděla? 😃 Bylo to docela dobrý,hlavně konec 🙂

• sari no tak treba proto ze tady to teprv pude do kin 😃 😃 😃

• To víš kdo umí,umí-kdo neumí,čumí..teda vlastně nečumí 😃 😃 😃

• no prave ze necumi 😃 😃 😃

• teda cumi ale do zdi nebo na drat 😃 nechces mi posuskat tvoje tajemstvi do ip? 😃 😃

• Já????? 🤔 Já nic nevim 😃

• jasne, dyt jo, vuuubec nic 😉 😃

• Mio 😃

• sem si ted koupila dvd, sem se desne tesila a hovno sem tomu rozumela tak sem z toho nic nemela 😦
    si to dneska zkusim pustit znova 😬

• co to je film?

• dnes na STV2 davaju Felliniho, nahravam ako diva 😃

• sari Saint Trinitiens, anglicka komedoska o holkach v divci skole ale teda kdybych jim rozuela co melou tak to asi bude lepsi 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém