Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • mne sa v poslednom case velmi pacil film Penelope a Dan in real life 🙂

• luko-aky film od felliniho davaju?

• amacord to bol 😉

• Sponzor fóra
  • tak dneska nabehnu do obchodu a rozhodne chci naky dvd, sem zvedava co ulovim 😬

• našla jsem něco z Rudolfa III. 😵

• a další

• a další,
    tentokrát
    laděnka Kozderková 😵

• a posledni a už dám pokoj
    a takhle začíná každý díl

ted nevim, kdo tu spominal, ze to nepozna, tak treba si pri tomhle vzpomene

• Holky viděla jste některá už ten AWAKE? 🙂

• Ne ja ne jest uz je to na dvd? Sari a je to poradny maso? 😃

• jsme videli soudny den 😃 to byla kravina, presne takova, jakou jsme ocekavali 😉 😃

• Muchi - to není horor 😃 ,ale je to fakt super 😉

• Jezis a co to teda je? 😃
    Stazino co je soudnej den? 😃 kolik to dostalo oskaru ? 😃 😃

• Muchi koukni na net..bych to dobře nevysvětlila 😃

• Ok mrknu me totiz zmat ten nazev ja mam jednu adventuru Awaken a je to docela na bojeni 😉

• Sponzor fóra
  • doomsday - pry horor, to ale tezko, pac to bych nevydejchala..takova sci-fo akcni slatanina proste 😃

• jo ja uz vim to je jak sou vsude po praze ty plakaty s tema vycenenejma hystrkama ze jo? 😃 😃 😃

• ja mam doma asi 15 dvd tak uz se tesim 😵
    jakej je ten Golden kompas? ma to cenu kupovat? 🤔

• Mio nemá-blbost.
    Napiš co máš,pochlub se s úlovkem 😉 😃

• vcera som pozerala Kandahar...take nieco silne a emotivne som uz dlho nevidela, odporucam, ale je to silne kafe:
    http://www.filmklub.sk/m/movie_comment_comments.php?id=11175&comment_id=21326

• Miuš no jak pro koho, pro mě to byla krásná pohádečka 😵
    A ten Čingischán - no co dodat, nádherný film od začátku až do konce, Rusáci umějí výpravné filmy dělat odjakživa a teď by se od nich už mohli učit i USAci, opravdové, krásná kamera, hudba, no nádhera prostě 🙂
    Jo a eště jsem si vzpomněla na Bekmambetova a jeho Noční a Denní hlídku, kdo má rád neotřelé hororo-fantasy-drama, tak je to špičkově udělané. Kde se na to hrabe nějaký trapný Soudný den..

• Nocna hliadka ma svoje caro......Dennu som nevidela, vraj nie je tak dobra ako Nocna, ale urcite si pozriem

• sari tak jsem ti ty filmy vypsala, velkej prispevek jak dane a ono se mi to smazlo kdyz spadlo beremko 😦 podruhy uz to smolit nebudu 😬
    vcera jsem videla Flight plan, no nebylo to spatny no 😬

• Mio,tak až se budeš nudit,jo? 😃

• co vravite na once? mne troch vadila irglova, ale pesnicky su super 🙂

• Ja som si pred tyzdnom kupila na dvdcku Fontanu pre Zuzanu 2. A teraz som sa k tomu dostala aby som si to pozrela. Dobry film. Mna bavi pozerat nejaky film aj 10x. A o tomto to plati 100%. 🙂

• ahoj! na Once jsou dost rozdilne nazory, tak jsem zvedava.nebyla jste ted nektera na necem dobrem v kine, planuju vyrazit na neco tak za 14dni tak hledam inspiraci, u nas je vse pozdeji, takze pokud doporucite neco co ted davaji velkych mestech, k kvetnu by to mohlo byt i u nas 😃

• once - noo, nejak me to uplne neoslovilo. pekne, ale nikterak prevratne. jen me tam bavila ta cestina, rikala jsem si, jestli to vlastne pro cizince nema jinej vyznam, kdyz tam necemu nerozumej.

v kine doporucuju SKAFANDR A MOTYLI! u toho se chce brecet aj chlapum! a je to podle skutecne udalosti.

a ted jsem koukala na Singing in the rain a hrozne se mi to libilo🙂 super srozumitelna anglictina!

• Once som videla. Velmi pekny film. Dojal ma. 🙂

• my jsme vcera koukala na Terminal s tomoem Hanksem, me se ten film strasne libil. a hlavne me potesilo, ze to nemelo typicky americky konec, ze se do sebe zamilovali a zili spolu stastne az do konce sveho zivota a pokud neumreli, tak ziji dodnes

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém