Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Tak to husty... my jsme vcera taky stahli Terminal 😃
    Bylo pekny, vtipny a bohuzel podle skutecnosti . Chudak chlap 😐

• je, tak to je fakt dobry 😃

• Nejlepsi je, ze v ty francouzsky verzi mluvi sice s ruskym prizvukem, ale casto rika cesky slova 😠
    Proste rusky nebo cesky, pro ty blbci nevidej rozdil...
    Taky jste to meli tak?

• Sponzor fóra
  • pardon - v tom ty blbci nevidej rozdil

• tak ja zas nevim, co vsechno zni rusky stejne jako cesky, ja jsem mu vice mene rozumela jen dobry den a jeste par slov.
    jen nevim, kde ta jeho zeme je, nevis to nahodou?

• No mluvi rusky, ale kolikrat tam zaplete cesky slova jako treba... horcice! 😬
    Ta zeme ve filmu je smyslena a ve skutecnosti byl ten chlap z Iranu... a nebylo to na newyorskym letisti, ale na parizskym...

• jj, horcice tam taky zaznela 😃

to jsem nevedela, ze to bylo na ve skutecnosti v parizi

• ja jsem o hledala na netu a tam rikaj, ze je to inspirovany pribehem Irance, co zustal v Parizi na letisti 8 let!
    Proste fakt hrozny...
    Ja jsem nasrana, kdyz cekam 3 hodiny na letisti... co bych tam delala osm let 😃

• ty jo, 8 let na letisti, chudak

ja jsem mela do ted stesti, nemusela jsem jeste nikdy nejak moc dlouho cekat, jen me neba, ze v praze na letisti v dutty free neni tolik obchodu

• Ja cekala max. 3 hodiny a hruza 😴 ALe zase si rikam, ze osm let bych v obchodnim centru vydrzela 😃
    Treba v Amsterodamu je to fakt nakupni raj... jsem proste maniak... 😬

• jj, ja jsem podobny blazen jako ty

v zürichu je jich taky hodne, zrovna dneska jedeme nakupovat na letiste, ne tada do dutty free, ale jsou tam i obchody, do kterych se da jit, ikdyz clovek neleti

ja mam proste letiste strasne rada, me se tam libi

• Me taky, ale bydlet bych tam nemusela 😃

• no to urcite ne, jen nakoupit, pokoukat na letadla a domu, pripadne si zaletet na dovcu 😉

• tak jsem zkoukla Babel, super udelanej film, uplne me o dostalo, jsem z toho naka na meko tedkom 😬

• dalsi je Premonition se Sandrou Bullock, no to se mi v angline dost blbe sledovalo 🤔

• Sponzor fóra
  • Mio Předtucha mě zklamala 😐 a na Babel jsi mě nalákala 😉
    Co tam máš dál? 😃

• Rubi tebou doporučený Sirotčinec byl super-hlavně konec 😉

• ted jsem koukala na Syrianu, skoncila jsem u vyslechu a trhani a nehtu a jak to dopadne ti nereknu pac na to uz koukat nebudu 😃
    ale Babel je vazne vyborne udelanej 😉

• Jsem rada, ze se libil 😉 Taky jsem z nej byla nadsena...

O cem je Babel, Mio?

• rubi to je tezky vysvetlit to musis videt, je to o nekolika lidech z ruznych zemi ktery spoji dohromady tragedie v maroku, napisu ip abych to neprozrazovala

• ted tu mam jeste Geisha, Little miss sunshine, Old shool a Sentinel, nevim co vyberu ted, dalsi davku dvd mi pujci kamoska az dokoukam tydle 😉

• jdu na Geishu 🙂

• o cem je babel se neda VYPRAVET, to se musi videt🙂 jinak by se to cele zkazilo. snad staci rict, ze je to od rezisera amores peros a 21gramů.

• Taky jí mám,ale ještě jsem jí neviděla,napiš pak,jestli stojí za to... 😉

• babel byl fajn 😉 mius, doporucuju little miss sunshine, ta je super 😃

• videli ste nekdo Bily Oleandr? - uz starsi film, pucila sem si ho dneska na dvd

• Amores Peros-Láska je kurva-milujuuuuu 😵

• tak geisha doporucujuuuuuu, nadherny, este ted becim jak zelva 😵
    nalakaly jste me na ameros peros 🙂

• jinak co se tyce babel souhalsim ze je to lepsi neved dopredu pak to ma teprv ten dopad 😉

• catf, já jsem Bílý oleandr viděla a moc nadšená jsem nebyla... myslím, že předloha mohla být dobrá, ale realizace se asi trochu zvrtla, přišlo mi to trochu zmatené a chaotické... ale třeba to je jen můj pocit 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém