Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • hele chodite na filmy radsi do kina nebo davate prednost domacimu pohodli s dvd, pokud chodite, jak casto?

• ja skor doma....som zatazena na filmovy klub ktory davaju vecer na CT2 a STV2, nahravam si filmy a potom v klude pozeram. ale raz za cas mi padne dobre ist si pozriet aj nejaku novinku do kina 😉

• tady bude 28 kvetna premiera filmu Sex ve meste 😃 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😃
    konecne 😵

• Sponzor fóra
  • 😃 se stenymi hereckami?

• jo jo i stejni herci, mr Big taky bude 😃 😵 😵 😵 😵

• mia, tak na to iste pojdem a este sa chystame s kamoskou na 27 siat, hra tam moja oblubena herecka z Kliniky Grace, by ste povedali, ze je to ta ista co hrala s Gepardiem vo filme Otec alebo milenec? 😃

• to je preklad Pana Bozskeho ? 😃

• tak je to v originale 😉

• luko ta tam nehrala 🤔

• pardon ja si to pletu s filmem Velikonoce 😬

• mia, ale ano, hrala, to male dievca 😉 pozerala som o nej sot na nejakej TV, tak som skoro odpadla, ked tam ukazali ten film, hrala tam Gepardieovu dceru 😉

• alebo som si ju pomylila 😬 😬 😬

• tak to je narez, ze by to uz bylo tolik let? 😬

• jej ano, tu je to:
    http://www.port.sk/pls/fi/films.film_page?i_film_id=10966&i_city_id=-1&i_county_id=502&i_where=2
    ale ta podoba tam je, ale nenapadlo by ma to 😃

• tak to by me taky nenapadlo 😬

• Sponzor fóra
  • ten preklad do cestiny Pana bozskeho je teda docela romantickej narozdil od puvodni perverznejsi varianty 😃

• chiquita, jenze Mr Big nema nic spolecnyho s tim, co mas na mysli ty... Carrie ho nazvala Mr Big, protoze Samantha ji rekla, ze jednou bude "Bigger" nez Donald Trump..ve smyslu uspesnejsi a bohatsi.....takze Mr Big znamena uspesny a bohaty muz 😉

• me je jasne, ze to asi nebylo tak mysleno, jen mě napadla tahle perverzni souvislost 😉

• ved jedna moznost nevylucuje druhu 😃

• Ja sa tesim na novy cesky film Takova normalni rodinka 🙂

• s tm mr Big, ono to v originale neznamena ze ma velky ...., ale ze je uzasnej 😃

• mia: ja viiiiiiiim 😃 to byl jen muj perverzni napad

• ty cune 😃 😃

• co Kill Bill? ja vim, ze uz je to trochu stary, ale ja koukam na 2 az ted 😕

• to je bozi, miluju 😵

• ja jsem z nekterech scen u plne konsternovana, a neco je pro me treba uplne nekoukatelny, treba scena jak se Thurmann pomsti Elle vytrhne ji to oko 😮 drastaaaaak

• pre fanynky sex & city:   😎

• teda, jestli se zas rozejdou, tak uz to nepreziju 😮

• to by snad neudelali po tom co na to tak dlouho koukame a doufame 🤔
    ale vypada to ze Miranda a Steve to asi nerozdejchaj 🤔

• Ja Kill Bill vobec nemusim. Nepaci sa mi.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém